Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
prelude 4G nestartuje
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
tomek108 je teď offline  tomek108
0
PříspěvekZaslal: 24.8.2009 , 11:37   Citovat  

mam nasledovny problem..isiel som nastartovat prelude ale omylom som mal vytiahnutu jednu fajku zo sviecky...auto samozrejme na 3 valce nechytilo, len sa tak posnazilo a hned zdochlo...fajku som potom napojil na sviecku, idem nastartovat a nic...len tocilo ale ani neodpalovalo...skusali sme to aj roztlacit ale nepodarilo sa..vytiahol som aj sviecky ale sa mi zdalo ze nedavali ani iskru...sviecky boli mokre, vsetko v pohode, jednoducho z nicoho nic sa mi to stalo ked som mal tu jednu fajku zhodenu....cerpadlo ide, benzin dava ale jednoducho sa mu nechce naskocit.

prosim poradte kto s tym mate skusenost.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 54 H+ body: 0  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.8.2009 , 12:18   Citovat  

tak bud svicky jiskru davaji nebo ne, podivej se poradne, bez toho se dal nehnem.

Jestli jiskru nedavaji tak bych sel bud po civce nebo pomodulu zapalovani...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
tomek108 je teď offline  tomek108
0
PříspěvekZaslal: 24.8.2009 , 12:41   Citovat  

PreludeZ napsal:
tak bud svicky jiskru davaji nebo ne, podivej se poradne, bez toho se dal nehnem.

Jestli jiskru nedavaji tak bych sel bud po civce nebo pomodulu zapalovani...


takze ak nedavaju iskru tak nie je ina moznost iba rozdelovac?to mi mohlo len tak odist ked som mal vyhodenu jednu fajku zo sviecky?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 54 H+ body: 0  
tomek108 je teď offline  tomek108
0
PříspěvekZaslal: 24.8.2009 , 12:53   Citovat  

a nemoze tam byt odidena aj nejaka poistka alebo take nieco?pretoze sa mi to nejako nezda ze by mi rozdelovac odisiel pri strtovani a prave vtedy ked som mal vyhodenu jednu tu fajku
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 54 H+ body: 0  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.8.2009 , 14:47   Citovat  

... někdo tady kdysi tvrdil, že když zapomeneš dát kabel na svíčku, necháš ho volně viset a dotýká se třeba bloku motoru, tak se může ten výboj svést do kostry, a tím ti může odejít cívka nebo modul zapalování ...
Takže rozhodně bych zkontroloval tyhle dvě věci. Normálně by mělo stačil postupem podle servisního manuálu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 H+ body: 0 1992 Prelude Si  
tomek108 je teď offline  tomek108
0
PříspěvekZaslal: 24.8.2009 , 18:25   Citovat  

Riccardo napsal:
... někdo tady kdysi tvrdil, že když zapomeneš dát kabel na svíčku, necháš ho volně viset a dotýká se třeba bloku motoru, tak se může ten výboj svést do kostry, a tím ti může odejít cívka nebo modul zapalování ...
Takže rozhodně bych zkontroloval tyhle dvě věci. Normálně by mělo stačil postupem podle servisního manuálu.

len bohuzial vobec neviem ako by som to skontroloval ktore z toho ja vadne...ma niekto nejaku radu?jeden znamy mi povedal ze ked mi nedava iskru vibec tak to bude cievka...kamosovi odisiel tiez ten modul zapalovania ale nastartovat mu to islo..akurat to vynechavalo
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 54 H+ body: 0  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.8.2009 , 21:03   Citovat  

tomek108 napsal:
len bohuzial vobec neviem ako by som to skontroloval ktore z toho ja vadne...ma niekto nejaku radu?jeden znamy mi povedal ze ked mi nedava iskru vibec tak to bude cievka...kamosovi odisiel tiez ten modul zapalovania ale nastartovat mu to islo..akurat to vynechavalo

Jo tak to se budeš muset podívat do manuálu ... tudy odkaz
Je to od strany 23-90 a na straně 23-92 je schéma, ze kterého je patrné, že bys měl nejprve zkontrolovat pojistku č.32 a 33 pod kapotou.
Od strany 23-98 jsou pak popsané testy zapalovacího modulu a cívky.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 H+ body: 0 1992 Prelude Si  
tomek108 je teď offline  tomek108
0
PříspěvekZaslal: 25.8.2009 , 12:42   Citovat  

Riccardo napsal:
Jo tak to se budeš muset podívat do manuálu ... tudy odkaz
Je to od strany 23-90 a na straně 23-92 je schéma, ze kterého je patrné, že bys měl nejprve zkontrolovat pojistku č.32 a 33 pod kapotou.
Od strany 23-98 jsou pak popsané testy zapalovacího modulu a cívky.


no z toho ako to odskusat som uplne mimo...objednal som teda novu cievku a uvidime...kamos mi povedal ze ked jemu odisiel modul zapalovania tak to iskru hadzalo ale auto vynechavalo...potom mu to tiez prestalo startovat ale to ze uz tiez mu vtedy odisla aj cievka
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 54 H+ body: 0  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.8.2009 , 12:49   Citovat  

Když je modul úplně špatný, tak to jiskru nehází.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
prelude 4G nestartuje
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0821s ][ Dotazy: 61 (0.0072s) ][ GZIP on - Debug on ]