Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Mini sraz u Tesca v Prostějově 30.8.09 - Round 4
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.8.2009 , 22:00   Citovat  

Doomm mě pověřil tím to sem napsat takže v neděli ve 13:00 hod. v pravém zadním rohu parkoviště

doufám že dojedete lidičky... hm? Milan exCTR? Filda? Doomm? Miki? co třeba Balu? nebo Toyofoose? přijeďte z Olmu a okolí. Buchtak ty si taky odsud někde že? tak dojeď jestli budeš mít čas dojeďte prostě všeci Úsměv je to dobrý VTEC VTEC VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 29.8.2009 , 0:29   Citovat  

TAK! A jelikož jsi mě nenapsal tak nedojedu HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2009 , 11:59   Citovat  

ježišmarja zapoměl sem na Hengeska HaHaaa je to dobrý moc se omlouvám a ještě sem chtěl dodat sraz bude jen pokud bude pěkné počasí protože když to vidím dnes to je teda hnus to snad ne doufám že to zítra vyjde OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2009 , 12:48   Citovat  

Sakraa,dnes sem prodal holcine Preludu....ja si tech srazu fakt asi neuziju Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 29.8.2009 , 12:52   Citovat  

Raven a nebylo by lepší za každého počasí? Na vodě jsme ještě neřádili .. bude sranda Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.8.2009 , 12:58   Citovat  

no miki nevim nevim jak dlouho by jsi řádil na vodě s tvým stylem jízdy Hihi přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 12:22   Citovat  

tak co? za pul hodky vy bukvy?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 16:25   Citovat  

Úsměv


Snímek0 123.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Snímek0 123.jpg, 1.79 MB

Snímek0 124.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Snímek0 124.jpg, 1.13 MB

Snímek0 129.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Snímek0 129.jpg, 1.83 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 19:53   Citovat  

Ty bláho, Miki si byl s váma sednout na žvanec? To snad ne pořádnej výtlem Jste se na něj složili nebo co ? HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 19:55   Citovat  

Nepruď Henges!

Miki si nic nedal HaHaaa ani kofolu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 20:08   Citovat  

nebyl čas, akce byla důležitější Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 20:12   Citovat  

to jó a už si dal na jutub videa?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 20:40   Citovat  

ee není důvod Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 20:43   Citovat  

já bych chtěl ještě vidět tu jízdu z té stopky do města
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 20:55   Citovat  

má to 200mb, icq ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 20:57   Citovat  

Raven napsal:
Nepruď Henges!

Miki si nic nedal HaHaaa ani kofolu
? dyt jsi ted sám napsal v podstate to na co jsem se ptal Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 21:37   Citovat  

Henges: :hehe: pšššt
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
kefa je teď offline  kefa
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 21:43   Citovat  

Peto, vyřídil ti Miki vzkaz ohledně gum??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1639 1998 Civic VTEC  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 21:52   Citovat  

tyjo Kefane sorry já mu to řekl, ale až před chvílí, jsem na to myslel jak jsem vyjížděl a pak jsem na to zapoměl ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 21:55   Citovat  

jj Kefo už mi to vyřídil je to tak 4 minuty ale asi to měl udělat dřív že? no to už je jedno Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
kefa je teď offline  kefa
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.8.2009 , 22:03   Citovat  

v pohode. důležitý, že to víšÚsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1639 1998 Civic VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Mini sraz u Tesca v Prostějově 30.8.09 - Round 4
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1362s ][ Dotazy: 117 (0.0174s) ][ GZIP on - Debug on ]