Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nejlepsi auto na svete
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Rysa je teď offline  Rysa
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 8:59   Citovat  

ktere auto by ste zaradili na spici vaseho potravinoveho retezce?Nejakyho upravenyho bezejmenyho bastarda z 6ti turbama nebo klasickej sportak,ze by Veyron?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 532  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 9:04   Citovat  

Rysa napsal:
ktere auto by ste zaradili na spici vaseho potravinoveho retezce?Nejakyho upravenyho bezejmenyho bastarda z 6ti turbama nebo klasickej sportak,ze by Veyron?
Lexus! Kua nevím ted označení ale byl ani v autosalonu na primě a nehoráznej mazec a říkali že myslím ani dostalo ocenění nej auto světa...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Verča je teď offline  Verča
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 9:05   Citovat  

Pro mě je nejlepší auto na světě to MOJE OK svatoušek
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1915 2003 Accord Type-S  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 10:26   Citovat  

mitsubishi lancer EVO Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 10:29   Citovat  

nekde sem cetl ze to nekdo rikal ze nejlepsi auto na svete je BMW M3 E30
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 10:29   Citovat  

ŠKODA 100 a 110R muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 1994 Civic Vti  
Verča je teď offline  Verča
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 10:32   Citovat  

kamol napsal:
nekde sem cetl ze to nekdo rikal ze nejlepsi auto na svete je BMW M3 E30


jo, včera ses o tom mohl přesvědčit, co? pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1915 2003 Accord Type-S  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 10:42   Citovat  

ek9
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 10:44   Citovat  

david.hammer napsal:
ek9
OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Rysa je teď offline  Rysa
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 10:51   Citovat  

ten lexus bude asi dobrej na autorevue kdyz ho testovali tak prej padli na drzku
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 532  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 12:59   Citovat  

Mercedes Mclearen
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 13:10   Citovat  

ITR DB8 nebo DC2 (s motorem B18C) neboli sedan a coupe v Japonsku! Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 13:18   Citovat  

Na otázku jaké je nejlepší auto na světě? Se dá odpovědět velice rychle OK


12.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
12.jpg, 415.56 kB
   Návrat  
     
 
hondamens je teď offline  hondamens
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 14:02   Citovat  

Nissam Skyline jednoznačně!!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 979  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 14:04   Citovat  

hehe muj acco a po nem Nissan Skyline

   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
Weyraak je teď offline  Weyraak
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 14:04  Naposledy upravil Weyraak dne 4.12.2007 , 14:12, celkově upraveno 4 krát. Citovat  


Ferrari F 355 s pevnou střechou je moje nejoblíbenější, ale nejlepší auto na světě je bez diskuze Veyron
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 391  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 14:07   Citovat  

drone napsal:
hehe muj acco a po nem Nissan Skyline



ale nemyslíš toho Skylina na obrázku,že ne? Tomu, chudinkovi, odpojili 4x4 a zůstala jen zadokolka - kvůli natáčení FaF 2... Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
pajo je teď offline  pajo
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 14:08   Citovat  

tuzim po lexe ls600 alebo infinity fx45 Úsměv pre mna absolutne naj
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 752 1998 Accord Coupe  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 14:23   Citovat  



moje vysnena EK9
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
Only_one je teď offline  Only_one
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 14:24   Citovat  

nej auto na světě neexistuje a nikdy nebude Úsměv dá se pouze diskutovat na téma nejlepší auto ve své třídě a to stále nebude objektivní neboť každý hledá a čeká od auta něco jiného a každej má průmět vlastností vozu posazenej jinde ;o) takže správná odpověď je vlastně každá Úsměv

Je to přece jasný jako facka ne? Úsměv Best of BEst je Toyota MR2 Velmi šťastný meetallll [web:6bcb4ba78a]http://only-one.rajce.idnes.cz/MR2/#DSC00794.JPG[/web:6bcb4ba78a]
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 855  
tomsto je teď offline  tomsto
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 16:06   Citovat  

je to nissan silvia s14 (druha verze) a s15,
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 211 1995 Civic Coupe  
Oncek je teď offline  Oncek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 16:32   Citovat  

priklanim se k Ferrari F 355, nebo jěště ta straší verze OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1732 2007 Civic  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 17:00   Citovat  

Only One: Zradce Ble
Hele jak jsi udelal to pootevreni svetel?
K tematu: Nejlepsi jsem nepoznal.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
Weyraak je teď offline  Weyraak
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 17:14   Citovat  

Oncek napsal:
priklanim se k Ferrari F 355, nebo jěště ta straší verze OK
jj i předfacelift je moc hezkej, ale o to víc se mi líbí pofacelift, protože nejen, že jeho detaily byly "vybroušeny" k naprosté čistotě a vyváženosti s celým rázem auta, ale taky protože se do nich začal montovat motor s proměnlivým časováním a zdvihem ventilů Mrk a kde já to jen sakra slyšel Lucy , jó už vím, fiat to vymyslel :hehe: a kdože to dovedl do seriové podoby? Do tak seriové podoby, že je to ze všech sériových podob ta nejsériovější? :hura: no kdo? Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 391  
Lubosh je teď offline  Lubosh
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 18:23   Citovat  

že by škodovka??? pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3437  
Weyraak je teď offline  Weyraak
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 21:17   Citovat  

LucasFreeMatch napsal:
že by škodovka??? pořádnej výtlem pořádnej výtlem
Škoda Fabia VTi hm to by asi nešlo, ale když by to těch nových Fábií montovali čerstvě vyrobený motory B16A2 hm tak bych si klidně jednu koupil Úsměv Hm týden starý motor VTi hm. lahoda pomyslet, že by prvních 200000 kilometrů strávil s námi Hondaři
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 391  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 21:20   Citovat  

Hellborn napsal:
ale nemyslíš toho Skylina na obrázku,že ne? Tomu, chudinkovi, odpojili 4x4 a zůstala jen zadokolka - kvůli natáčení FaF 2... Úsměv


myslim proste skyline Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
Kovis je teď offline  Kovis
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 21:39   Citovat  

F1
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 61  
Only_one je teď offline  Only_one
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.12.2007 , 14:45   Citovat  

myslíš sleepy eye? Úsměv no zapneš je počkáš až se vyklopí, otočíš vypínačem na vypnutí a jak se začnou zavírat přepnu na parkovačky a oni se zastaví Úsměv ale tohle asi jde jen u Tojoty bez nějakého řezání táhel a podobných nesmyslovin Úsměv každopádně to nevypadá zle že? : o)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 855  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.12.2007 , 17:07   Citovat  

domm, takze koukam nazor a absolutni nadsenost taky pro EK9, parada !! Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nejlepsi auto na svete
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1819s ][ Dotazy: 146 (0.0117s) ][ GZIP on - Debug on ]