Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Tuning Kopřivnice 5.9. 2009 video
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.9.2009 , 15:35   Citovat  

Velmi šťastný tak tady davam video od brachy makal za kamerou, střih, hudba, efekty... vše je jeho prace tak posudte prvni jeho video....


tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 1992 Civic  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.9.2009 , 16:17   Citovat  

pekny video je to dobrý
a sem zvedav na to jak ti to jezdi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4806 1990 Civic  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.9.2009 , 16:22   Citovat  

luxusní! VTEC je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
XYURY je teď offline  XYURY
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.9.2009 , 17:07   Citovat  

Moc pěkny video!!! Honda
Jak se prosimtě jmenuje ta první písnička?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 334  
MSX je teď offline  MSX
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.9.2009 , 20:18   Citovat  

wau paradní videjko OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 893 2012 Accord Tourer  
Lukas je teď offline  Lukas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.9.2009 , 16:11   Citovat  

WOW...tobě to fakt jezdí...tak to je COOL! OK
A je všechno OK? ...dělali jste něco s tlakem paliva?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 11.9.2009 , 16:45   Citovat  

Poprvné jsem to ani ne v půlce vypnul, ale když to má takovej ohlas tak jsem se podíval na celé Úsměv Bohužel musím být zas ten špatnej a ošklivej já Velmi šťastný Se stydím Pro mě to je moc nudný video. Nic se tam neděje a moc dlouhý záběry hlavně na začátku na to samé. Jinak civic má teda luxusně ten motorovej prostor to se musí nechat je to dobrý ale základní věc co dělá i seriové auto zajímavý a to snížení tomu hrozně chybí. Je to takovej teréňák Smutný Snížit a bude to super kára je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Lukas je teď offline  Lukas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.9.2009 , 16:56   Citovat  

Henges napsal:
Poprvné jsem to ani ne v půlce vypnul, ale když to má takovej ohlas tak jsem se podíval na celé Úsměv Bohužel musím být zas ten špatnej a ošklivej já Velmi šťastný Se stydím Pro mě to je moc nudný video. Nic se tam neděje a moc dlouhý záběry hlavně na začátku na to samé. Jinak civic má teda luxusně ten motorovej prostor to se musí nechat je to dobrý ale základní věc co dělá i seriové auto zajímavý a to snížení tomu hrozně chybí. Je to takovej teréňák Smutný Snížit a bude to super kára je to dobrý


Jo ono jde především o ten motor, že. je to dobrý
Na tom chlapi nechali ruce... Ono video nenahradí to vidět live. OK

A to snížení je jasná věc, ale priorita vůbec byla aby to jelo. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.9.2009 , 20:43   Citovat  

Lukas napsal:
WOW...tobě to fakt jezdí...tak to je COOL! OK
A je všechno OK? ...dělali jste něco s tlakem paliva?
a cemu se divis?
S tlakem sme nedelali nic.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.9.2009 , 21:13   Citovat  

Lukas napsal:
WOW...tobě to fakt jezdí...tak to je COOL! OK
A je všechno OK?


no to me by spis zajimalo co ste tam vyvadeli ze prasklo hned po par km tesneni pod palici
bo jak sem videl jak to tam peres tak sem si rikal ze to dlouho nepojede Velmi šťastný (sorry ale musel sem si rypnout pořádnej výtlem )
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4806 1990 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 23:17   Citovat  

FastCivic napsal:
a cemu se divis?
S tlakem sme nedelali nic.


tlak paliva je nastaven na 45 PSI až bude klapka 70 mm tak pustime vice paliva a uvidime možna se bude muset i ecu naladit... auto jezdi zatim pekne ale ted je odstavene zase neco se dela v interieru a zbroji se na summer cars party v katowicich... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 1992 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 23:18   Citovat  

Henges napsal:
Poprvné jsem to ani ne v půlce vypnul, ale když to má takovej ohlas tak jsem se podíval na celé Úsměv Bohužel musím být zas ten špatnej a ošklivej já Velmi šťastný Se stydím Pro mě to je moc nudný video. Nic se tam neděje a moc dlouhý záběry hlavně na začátku na to samé. Jinak civic má teda luxusně ten motorovej prostor to se musí nechat je to dobrý ale základní věc co dělá i seriové auto zajímavý a to snížení tomu hrozně chybí. Je to takovej teréňák Smutný Snížit a bude to super kára je to dobrý


maš pravdu na tom videu to je strašně vysoke ale v realu zas takova hruaz to neni je to zatim serie porvozek KYB no přes zimu by mel jit na to air rider podvozek. Velmi šťastný Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 1992 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Tuning Kopřivnice 5.9. 2009 video
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0952s ][ Dotazy: 73 (0.0064s) ][ GZIP on - Debug on ]