Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Tuning Motor Párty Vyškov 18.-19.9.2009
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 4 z 7
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 12.9.2009 , 20:52   Citovat  

Víš jak mi tohle zní? bla bla blablabla bla bla papa O kilo že zase u vjezdu na plochu bude stát nějaký puboš co nepozná ani značku auta a bude pouštět seriovky pořádnej výtlem Jo sprinty na 200m, ale s brzdnou dráhou až do pole .. HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Scotty33 je teď offline  Scotty33
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.9.2009 , 19:18   Citovat  

VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 930 1995 Civic Vti  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.9.2009 , 9:45   Citovat  

Miki Civic napsal:
Víš jak mi tohle zní? bla bla blablabla bla bla papa O kilo že zase u vjezdu na plochu bude stát nějaký puboš co nepozná ani značku auta a bude pouštět seriovky pořádnej výtlem Jo sprinty na 200m, ale s brzdnou dráhou až do pole .. HaHaaa
HaHaaa však o tom psal že se to neuhlídá nikdy a na ploše jsou seriovky Úsměv jinak je tam přímo pro tebe brzdná dráha až do pole a pro ostatní stačí na betonu HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Mejla je teď offline  Mejla
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 8:38   Citovat  

Taky dorazim..,vlastne uz mozna v patek navecer pokud je to mozny....uz aby to bylo... VTEC VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 330 1998 Civic  
vtivti je teď offline  vtivti
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 9:37   Citovat  

henges. ty budes ve vyskove?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 300 1993 Civic  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 12:17   Citovat  

vtivti napsal:
henges. ty budes ve vyskove?
Jasný Mrk Dojedeš? Můžem dát sprinta EG9 vs. EG9 Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
vtivti je teď offline  vtivti
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 12:36   Citovat  

jo ja tam jedu urcite jen jeste nevim jestli civicem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 300 1993 Civic  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 12:54   Citovat  

Henges napsal:
Jasný Mrk Dojedeš? Můžem dát sprinta EG9 vs. EG9 Mr. Green


jó to je hezký ale zapomeň na to Henges že ti zase budu schovávat krámy k sobě do kufru HaHaaa tntokrát si to zařiď nějak jinak ok? Mrk VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 13:35   Citovat  

vtivti napsal:
jo ja tam jedu urcite jen jeste nevim jestli civicem
Už je kupec? Úsměv


Raven napsal:
jó to je hezký ale zapomeň na to Henges že ti zase budu schovávat krámy k sobě do kufru HaHaaa tntokrát si to zařiď nějak jinak ok? Mrk VTEC
Né v poho Úsměv Tento sraz když sprint tak jen na volných Úsměv Už mám vše zpět a na tu krátkou trat nemá smysl tu limuzínu honit Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 13:44   Citovat  

Musí nás dojet co nejvíc, je tam soutěž o nejpočetnější klub Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
vtivti je teď offline  vtivti
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 14:48   Citovat  

no chci to vymenit..mozna i kupec,jen ceka na penize,vteto dobe prodat auto to je des...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 300 1993 Civic  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 15:08   Citovat  

Tak dorazím v sobotu ráno, počítám tak do 9 hod.
Našlo by se reservé pro jednu malou hondičku :hehe:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 15:14   Citovat  

vtivti napsal:
no chci to vymenit..mozna i kupec,jen ceka na penize,vteto dobe prodat auto to je des...
No taky jsem zvažoval prodej onehdá , ale za ty prachy co bych za to dostal si ho raději nechám Úsměv


Blackburn napsal:
Tak dorazím v sobotu ráno, počítám tak do 9 hod.
Našlo by se reservé pro jednu malou hondičku :hehe:
Jasný Úsměv Reservé musíme zabrat pro moooc H at vyhrajem tu soutěž Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 15:49   Citovat  

Ok, parada.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
vtivti je teď offline  vtivti
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 15:59   Citovat  

henges:jo to co sem doslova nagrcal do toho auta a to co mi lidi nabizej je k smichu takze nevim no,asi to byla kdysi spatna volba koupit tak stare auto za ty penize,jak sem pred rokem prodaval golfa 3 tak sem ho za 95tis prodal hnedka,byl to třidveř a 1.6 nic praktickeho a byl fuč docela rychle
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 300 1993 Civic  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 16:56   Citovat  

vtivti napsal:
henges:jo to co sem doslova nagrcal do toho auta a to co mi lidi nabizej je k smichu takze nevim no,asi to byla kdysi spatna volba koupit tak stare auto za ty penize,jak sem pred rokem prodaval golfa 3 tak sem ho za 95tis prodal hnedka,byl to třidveř a 1.6 nic praktickeho a byl fuč docela rychle
To je ten náš národ. Raději koupí třeba nějakého toho golfa než japonce. Ted jsem se bavil s kámošem a to samé že škodovka jedině a japonec ne, že takhle má servis na každem rohu atd, tak jsem mu na to aspon že já ten servis na každem rohu nepotřebuju HaHaaa


Jinak kdo dojede už v pátek? Asi se tam ukážu už v pátek jako vždy tak jestli tam někoho potkám krom štamgastů Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
doktorshondou je teď offline  doktorshondou
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 17:38   Citovat  

tak asi taky dojedu. ale nevim zda v uz v patek??? kolik se vas chysta uz v patek???
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1179 1997 Civic Vti  
vtivti je teď offline  vtivti
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 17:40   Citovat  

henges: ja uz tam jedu s kolegou speedys v patek taky ma vti prodava ho tady za 84 to modre tak tam budu snim ale mozna pojedem votunenou dodavkou,chapes levnejsi.a kdyz se spijem mame kde spat Velmi šťastný se kdyztak stav na pulu Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 300 1993 Civic  
Klidas je teď offline  Klidas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 19:29   Citovat  

Henges napsal:
Musí nás dojet co nejvíc, je tam soutěž o nejpočetnější klub Velmi šťastný


Pokud to nezapomene Mex kolem té čtvrté ranní, jak slíbila vykolíkovat, tak by to mohlo vyjít. Honda OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1588 1997 Prelude VTEC  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 20:43   Citovat  

Hojte, nejedete tam nekdo z Prahy, nebo Pisku? Ze bych se zavesil do voje Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 570 1993 CR-X DelSol  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 21:02   Citovat  

vtivti: herdek vy se těch vti všichni zbavujete nebo co Úsměv Jednu dobu každej chtěl to vti , pak klesly ceny tak to měl každej a ted je všichni prodávaj Velmi šťastný



Klidas: myslím že budeš rád že aspon dojedete dopoledne Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Klidas je teď offline  Klidas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 22:10   Citovat  

Klidas: myslím že budeš rád že aspon dojedete dopoledne Velmi šťastný[/quote]

Je vidět, že už víš, jak strašně dlooooooooooooouuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhoooooooooooo potrebují ženské na přípravu. Úsměv A to ještě na spoustu věcí zapomenou. Hihi Ale nic proti nim. :hehe:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1588 1997 Prelude VTEC  
Scotty33 je teď offline  Scotty33
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.9.2009 , 22:28   Citovat  

já taky prijedu hnedka v páteq navečer , taq kolem 18 - 19:00
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 930 1995 Civic Vti  
vtivti je teď offline  vtivti
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.9.2009 , 6:24   Citovat  

henges:to vis tehdy sme byli jeste vsichni naockovani vtecem VTEC
teduz ne Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 300 1993 Civic  
doktorshondou je teď offline  doktorshondou
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.9.2009 , 20:53   Citovat  

Tak ze Zlina a okoli podpori Honda Honda Honda dy.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1179 1997 Civic Vti  
cr4sh3r je teď offline  cr4sh3r
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.9.2009 , 21:56   Citovat  

Jedou tam z vás aji nejaci pořádní sprinteři? Já jen že kámoš tam jede s kuchlým saxem, tak ať vám nevyfoukne pohárky KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 290  
Vinc 1 je teď offline  Vinc 1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.9.2009 , 23:08   Citovat  

Výjde mně to jenom na sobotu Bueee , ale do Vyškova jedu taky Je to tam. VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 283 1994 Prelude VTEC  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 17.9.2009 , 7:50   Citovat  

Taky nakonec nevím jestli se tam ukážu už v pátek. Nějak nestíhám Smutný Ale snad se zadaří VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Speedy je teď offline  Speedy
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.9.2009 , 11:17   Citovat  

cr4sh3r napsal:
Jedou tam z vás aji nejaci pořádní sprinteři? Já jen že kámoš tam jede s kuchlým saxem, tak ať vám nevyfoukne pohárky KO


Asi se tam stavím na sprinty záleží na počasí.Jinak co vím tak Jarda s Preludkou a Eso zatím váhá jestli jít sprintovat je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1147 1993 Integra Varování : 1 
Jarda-SannyCars je teď offline  Jarda-SannyCars
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.9.2009 , 11:21   Citovat  

prijedu na 80% dle pocasi nejspise nekdy brzo rano v sobotu no jeste se uvidi zalezi jak me pustijo v praci Velmi šťastný ..a u sprintu se uvidi na okolnostech ..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 159 1994 Prelude VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Tuning Motor Párty Vyškov 18.-19.9.2009
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2116s ][ Dotazy: 145 (0.0291s) ][ GZIP on - Debug on ]