Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
problem s DVD rom
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:26   Citovat  

hele , po sto letech si chci pustit dvd na komplu, cuka se mi obraz a zvuk, vidim to na spinavou cocku.. ???? co s tim? nechce se mi kupovat novou... rozebrat? pokusit se to nejak vycistit? je to vubec mozne?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Bigless je teď offline  Bigless
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:30  Naposledy upravil Bigless dne 6.12.2007 , 16:33, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Nemusí ti to taky stíhat komp...napiš sem konfiguraci a máš to.. Rozhodně ale nedoporučuju leštit čočku nějakym hadrem...stačí mikrometr rejha a je v haji uplně.. Když už tak novou mechaniku..dneska ji koupíš za 500,-

P.S. Většinou se podělá ta mechanika kalibrace pohybu čočky a s tim už ty nic neuděláš...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 320 1994 Prelude VTEC  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:32   Citovat  

Bigless napsal:
Nemusí ti to taky stíhat komp...napiš sem konfiguraci a máš to.. Rozhodně ale nedoporučuju leštit čočku nějakym hadrem...stačí mikrometr rejha a je v haji uplně.. Když už tak novou mechaniku..dneska ji koupíš za 500,-


hm, konfigurace to musi pobirat, 1,8 celeron 512 ram grafika geforce 440 64, nebo 128, uz nevim
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Bigless je teď offline  Bigless
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:34   Citovat  

Tak to by mělo jakž takž šlapat no..já se přimlouvám za tu novou mechaniku..je to jednorázové a nemusíš nic velkého kutit..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 320 1994 Prelude VTEC  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:36   Citovat  

Bigless napsal:
Tak to by mělo jakž takž šlapat no..já se přimlouvám za tu novou mechaniku..je to jednorázové a nemusíš nic velkého kutit..


no jo, jenze se ted chci divat na film zmatenej a nechce se mi k televizi Mr. Green
ale dekuju za radu, neco na tom bude a asik ji koupim, spis urcite
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:38   Citovat  

jak se ti to cuka? rozjizdi se ti obraz? jsou tam kosticky nebo se jen zastavi obraz? zvuk jede?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Bigless je teď offline  Bigless
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:43   Citovat  

Vadnou mechaniku identifikuješ tak, že nebude mít stabilní zvuk a otáčky..bude to v ni praskat, přeskakovat, zrychlovat/zpomalovat..tedy sluchem..taky je otázkou zda neni to medium poškrábaný..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 320 1994 Prelude VTEC  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:45   Citovat  

zkus jeste koupit cistici dvd za kilo to by mohlo pomoct
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
Bigless je teď offline  Bigless
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:51   Citovat  

No mě osobně bylo řečeno, že ty čistící cd jsou k prdu...dělá to taky snad jen Hama a to něco značí Úsměv Ale tak vyzkoušet to můžeš.. Jde o to že se ti do mechaniky jen těžko dostane takovej nános prachu pokud ji nepoužíváš jako držák na kafe a nemáš ji nonstop otevřenou Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 320 1994 Prelude VTEC  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:51   Citovat  

Bigless napsal:
Vadnou mechaniku identifikuješ tak, že nebude mít stabilní zvuk a otáčky..bude to v ni praskat, přeskakovat, zrychlovat/zpomalovat..tedy sluchem..taky je otázkou zda neni to medium poškrábaný..


ani nemusi bejt poskrabany, nektery sou proste smejdy.
Zkus tam dat jiny ruzny dvd a rekni co ti to dela.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:56   Citovat  

Ja osobne kdyz vypaluju a pak odchazim obcas to nedovru a doma se mi prasi hodne velkej byt.... takze ja uz jsem cistil a humus vni byl
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
misan je teď offline  misan
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 16:58   Citovat  

Jo a máš k tomu správnej kodek,třeba si instaloval novej windows a ve wmplayeru máš jen ten původní.Dřív chtěl každej film různej kodek.Teď by ti měl stačit jeden balíček na vše.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1539  
Bigless je teď offline  Bigless
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:05   Citovat  

Já sem se právě takhle snažil kdysi zprovoznit CDRW ale neuspěšně...to sem vzal tu čočku právě hadrem a potom mi to nepřehrálo ani orig CD Úsměv Nakonec sem to stejně řešil novou mechanikou..ale tak jak řiká bitkař..může to bejt i špatně nagrabovanym dvd nebo samotnym nekvalitnim mediem..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 320 1994 Prelude VTEC  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:06   Citovat  

dvd je originalni, nevypalene, je z pujcovny, nejaky ten skrabanecek se tam najde, ale nic hrozneho. vyzkousel jsem uz dri dyvka, problem stejny. a jeste jednou k tomu obrazu. zadne kosticky, jen se seka obraz a zvuk jde sekave a to dost, no neda se na to koukat. prehravam v AVS DVD Playeru a ten mi napise ze je nejaky problem s mechanikou a bla bla, cili chyba kodeku vyloucena. no nic, oblikam se a jdu si koupit novou nechaniku, jeste trosku vaham ale
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:10   Citovat  

nikam nechod, problem bude nekde v systemu, kdyby ti mechanika spatne cetla, tak se ti to obcas rozkostickuje apod., tobe to nestiha dekodovat a prehravat. Jinak nacita se ti to normalne rychle predpokladam, nebo mas snad problemy s nactenim?

jeste zkus jinej prehravac, jinak to asi bude neco slozitejsiho a to na dalku asi nedame.
Jeste me napadlo, ze jestli vis jak a mas vybaveni tak si muzes nagrabovat do dvd do kompu a pustit z kompu, bud iso do virtualni mechaniky (alkohol, deamon tools apod.) nebo do dvd souboru a necim to prehrat co to umi primo (treba MPC)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:18   Citovat  

tak pozor, ve windousovskym to jede, ale obcas to trosicku hlodne, pri nejakem rychlejsim pohybu kamerou cože cože ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Bigless je teď offline  Bigless
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:19   Citovat  

No mám jiný nápad...jistě máš Nero Burning Rom....je tam i tester mechanik....hod tam nejaky origo datovy DVD a spust Test..

Jako přehráváč DVD doporučuju WinDVD(na netu trial verze, přikládá se k mechanikám i v plné)..jiný sem nezkoušel ale jistě se ti tu dostane nějakych tipů..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 320 1994 Prelude VTEC  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:22   Citovat  

Bigless napsal:
No mám jiný nápad...jistě máš Nero Burning Rom....je tam i tester mechanik....hod tam nejaky origo datovy DVD a spust Test..


jo, mam 6tku.ale nevidim, jak provest test
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Bigless je teď offline  Bigless
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:25  Naposledy upravil Bigless dne 6.12.2007 , 17:32, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Jmenuje se to Nero CD-DVD Speed a nahoře v liště máš "Spustit test"..stačí jen vybrat správnou mechaniku.. Na internetu si najdi co co znamená..někde bude určitě Tutorial, aby jsi dokázal provést základní diagnozu.. Mrk Popř. si najdi nějaké výsledky mechanik z testů tohodle programu..a porovnej..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 320 1994 Prelude VTEC  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:31   Citovat  

Bigless napsal:
Jmenuje se to Nero CD-DVD Speed a nahoře v liště máš "Spustit test"..stačí jen vybrat správnou mechaniku.. Na internetu si najdi co co znamená..někde bude určitě Tutorial, aby jsi dokázal provést základní diagnozu.. Mrk

tak test uz jede, uvidime co to vyplivne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:40   Citovat  

Nektere starsi DVD romky si nedokazi poradit s novymi medii ruznych znacek nebo kodery ruznych ochran securom apod...doporucuji vythnout 7kil a v nejblizsim ksefte koupit LG palirnu a je po ptakach
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:46  Naposledy upravil Harry dne 6.12.2007 , 17:50, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Bigless napsal:
Jmenuje se to Nero CD-DVD Speed a nahoře v liště máš "Spustit test"..stačí jen vybrat správnou mechaniku.. Na internetu si najdi co co znamená..někde bude určitě Tutorial, aby jsi dokázal provést základní diagnozu.. Mrk Popř. si najdi nějaké výsledky mechanik z testů tohodle programu..a porovnej..


ty woe, to ted zkontrolovalo i az jak dlouho se otevrou do plna dvirka a zase zavrou pořádnej výtlem
no ale nevyznam se v tom, ale zarazi me toto:

test zatizeni procesoru pri 1X 55%
2X 54%
4X n/a
8X n/a

????????????
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:47   Citovat  

diacoon napsal:
Nektere starsi DVD romky si nedokazi poradit s novymi medii ruznych znacek nebo kodery ruznych ochran securom apod...doporucuji vythnout 7kil a v nejblizsim ksefte koupit LG palirnu a je po ptakach


i to je mozne, toto je TEAC je tak hadam 4 max 5 let stara
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Bigless je teď offline  Bigless
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 17:56  Naposledy upravil Bigless dne 6.12.2007 , 18:02, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

TAK to si měl říct hned na začátku... Úsměv Máš jednu z prvních dvd mechanik...a pokud ti sama mechanika žere 50% CPU tak ti potom skoro nic nezbývá na přehrávač a dekodování... To je pak jasné že se ti budou výsledky lišit přehrávač od přehrávače v závislosti na náročnosti na tom kolik který žere CPU.. Kup novou mechaniku a si v suchu Mrk Na značce tolik nezáleží ale pravda je že LG je ted nejprodávanější a má velmi dobré výsledky..

Hlavně ta tvá mechanika má max read speed přesně na urovni DVD formátu videa...tzv jede na krev Cool POkud někde zaspí tak to jen těžko dohání..
Dnešní mechaniky zatěžují procesor max okolo 10%(v závislosti na sestavě) I kdyby ses dostal na 20% s tou tvou tak to bude pořád lepší než toto..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 320 1994 Prelude VTEC  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 18:00   Citovat  

Bigless napsal:
TAK to si měl říct hned na začátku... Úsměv Máš jednu z prvních dvd mechanik...a pokud ti sama mechanika žere 50% CPU tak ti potom skoro nic nezbývá na přehrávač a dekodování... To je pak jasné že se ti budou výsledky lišit přehrávač od přehrávače v závislosti na náročnosti na tom kolik který žere CPU.. Kup novou mechaniku a si v suchu Mrk Na značce tolik nezáleží ale pravda je že LG je ted nejprodávanější a má velmi dobré výsledky..


no z prvnich, tak bych ji zase nehodnotil Úsměv jsou i starsi Hihi

DEKUJI VSEM ZA OCHOTU RESIT TENTO SHIT přátele HaHaaa

UZ TO MUZETE ADMINI SMAZNOUT Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
problem s DVD rom
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1749s ][ Dotazy: 125 (0.0259s) ][ GZIP on - Debug on ]