Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
SMAZAT
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.10.2007 , 21:19  Naposledy upravil gizmi dne 27.2.2018 , 10:21, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Nemate nekdo napad kde uchytit 4bodaky? Respektive navijak na 4bodovy pas.. Plus dalsi dotaz pokud nekdo mate nejaky fotky muziky za sedackama, budu rad za rady.. Velmi šťastný 100% nejsem prvni kdo to ted resi.. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.10.2007 , 21:33   Citovat  

   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.10.2007 , 22:10   Citovat  

Zajimave.. Tyjo za co to tam drzi? Dyt zadek je origo, slopek taky..hmm..no zajimave..a pasy nema..grrrr HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.10.2007 , 22:23   Citovat  

hod foto co si koupil.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 27.10.2007 , 22:27   Citovat  

Měl a má pořád i 4 bodoví pásy,řešil to tak že měl vzadu danou vzpěru a pásy přidělaní k tomu. Jak si jednou koupím "del sol" tak to asi určitě taky tak budu řešit+nějaké ještě ty vzpěry Úsměv .

marfi: Tobě už jde ukažto? Mě pořád ne. Smutný
   Návrat  
     
 
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.10.2007 , 22:38   Citovat  

nene nejde jde jen vkládání obrazku z web stránek.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
Lukas je teď offline  Lukas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.10.2007 , 22:40   Citovat  

...mrkni tady: odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 27.10.2007 , 22:40   Citovat  

Marfi napsal:
nene nejde jde jen vkládání obrazku z web stránek.


o.k dík Mrk
   Návrat  
     
 
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.10.2007 , 11:42   Citovat  

Lukas: pozde, aukce ukoncena..Jinak stejnak si to budu delat sam, ja bych za nastavbu bura teda nedal.. Mr. Green

Jinak vyztuhu? OK, neni problem..ale mohl by me to nekdo nafotit? Odkud kam vyztuha? A hlavne jak je resenej navijak..ja je nechci na pevno, ale s navijakem:))) svatoušek

Marfi: fotky budou ..a hlavne profil komplet vyplnenej..ale potrebuju ji nejdrive trosku vymazlit, at to neni ostuda..Koupil jsem VTECika 171poniku Nemecka uprava..Je to ta zluta perlet co tu nekdo hazel ty nadherny kozeny sedacky a ptal se z ceho jsou.. HaHaaa Jinak jsem nasranej, SPARCa z 2g do ni nenarvu..nevejdou se:( kolejnicky jsou taky jinak..grrrr.. Bueee Ale uvidime.. Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 28.10.2007 , 11:50   Citovat  

gizmi napsal:
Lukas: pozde, aukce ukoncena..Jinak stejnak si to budu delat sam, ja bych za nastavbu bura teda nedal.. Mr. Green

Jinak vyztuhu? OK, neni problem..ale mohl by me to nekdo nafotit? Odkud kam vyztuha? A hlavne jak je resenej navijak..ja je nechci na pevno, ale s navijakem:))) svatoušek

Marfi: fotky budou ..a hlavne profil komplet vyplnenej..ale potrebuju ji nejdrive trosku vymazlit, at to neni ostuda..Koupil jsem VTECika 171poniku Nemecka uprava..Je to ta zluta perlet co tu nekdo hazel ty nadherny kozeny sedacky a ptal se z ceho jsou.. HaHaaa Jinak jsem nasranej, SPARCa z 2g do ni nenarvu..nevejdou se:( kolejnicky jsou taky jinak..grrrr.. Bueee Ale uvidime.. Mr. Green


JO aha to jsi ty Úsměv , na ty sedačky jsem se ptal já Velmi šťastný . Co máš v plánu s tím novým VTičkem? Leštěňku nebo sprintera? :twisted: Ty SPARCA si tam zkoušel dát z toho tvího krásního CEERA 2.g že asi? Neseděj tam cože cože ? jak to,dá se to nějak řešit?
   Návrat  
     
 
Lukas je teď offline  Lukas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.10.2007 , 18:22   Citovat  

...to nebyla nabídka...to byla inspirace...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.10.2007 , 20:59   Citovat  

Lukas: jasny a ja jsem moc rad.. OK dekujuu..Jen me mrzi ze tu ma urcite hodne lidi targu a ze neukazou sve tajemstvi s pasy a muzikou..a pritom me jde jen o napad a ostatni udelam jinak...

Rooney: jj viz ICQ..sedacky z cervene a nepasuji kolejnicky a celkove se nevejdou..ale vsak ja je tam narvu uz nejak.. šuk Velmi šťastný

a jeste neco..nemate tu nekdo SKRIPTA na targu? Na CRX jsem mel v PDFku komplet auto a co a jak je udelano..na targu mam jen z odkazu na strankach skripta na elektriku..nic vic..HEEELP:)) Resim opravu houkacky.. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
Cruiser je teď offline  Cruiser
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.10.2007 , 22:58   Citovat  

gizmi napsal:
Lukas: jasny a ja jsem moc rad.. OK dekujuu..Jen me mrzi ze tu ma urcite hodne lidi targu a ze neukazou sve tajemstvi s pasy a muzikou..a pritom me jde jen o napad a ostatni udelam jinak...

Rooney: jj viz ICQ..sedacky z cervene a nepasuji kolejnicky a celkove se nevejdou..ale vsak ja je tam narvu uz nejak.. šuk Velmi šťastný

a jeste neco..nemate tu nekdo SKRIPTA na targu? Na CRX jsem mel v PDFku komplet auto a co a jak je udelano..na targu mam jen z odkazu na strankach skripta na elektriku..nic vic..HEEELP:)) Resim opravu houkacky.. Velmi šťastný


Napsal bych Ti hrozně rád, ale dneska jsem to nějak přehnal se slivovicí (NJN holt Morava), tak to necháme raději na zítřek... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 256 2000 S2000  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.10.2007 , 23:54   Citovat  

Cruiser: ok.. pořádnej výtlem Jinak zavidim mnoo.. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.10.2007 , 19:37   Citovat  

tady na me nekdo zapomnel.. pořádnej výtlem a nebo umrel na otravu alkoholem:o))
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.11.2007 , 20:44   Citovat  

nikdo vic neresil problem muziky do targy? Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
Lukas je teď offline  Lukas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.12.2007 , 5:38   Citovat  

Když jsem náhodou tohle našel...tak jsem si hned vzpoměl že tady je o tom diskuse...
Cena je brutání...ale jako inspirace dobré!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
SMAZAT
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1379s ][ Dotazy: 90 (0.0280s) ][ GZIP on - Debug on ]