Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
ANKETA - Šíbr C4G HB
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1

Jaký máte model? R.v., motorizace, šíbr - ano/ne
87-89, D13B1/B2, šíbr ANO
0%
 0%  [ 0 ]
87-89, D13B1/B2, šíbr NE
11%
 11%  [ 2 ]
87-89, D14A1, šíbr ANO
0%
 0%  [ 0 ]
87-89, D14A1, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
87-89, D16A6/Z2, šíbr ANO
16%
 16%  [ 3 ]
87-89, D16A6/Z2, šíbr NE
5%
 5%  [ 1 ]
87-89, D16A8, šíbr ANO
0%
 0%  [ 0 ]
87-89, D16A8, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
87-89, D16A9, šíbr ANO
0%
 0%  [ 0 ]
87-89, D16A9, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
87-89, D15B2, šíbr ANO
0%
 0%  [ 0 ]
87-89, D15B2, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, B16A1, šíbr ANO
22%
 22%  [ 4 ]
90-91, B16A1, šíbr NE
5%
 5%  [ 1 ]
90-91, B16A, šíbr ANO
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, B16A, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, D13B1/B2, šíbr ANO
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, D13B1/B2, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, D14A1, šíbr ANO
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, D14A1, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, D16A6/Z2, šíbr ANO
5%
 5%  [ 1 ]
90-91, D16A6/Z2, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, D16A8, šíbr ANO
5%
 5%  [ 1 ]
90-91, D16A8, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, D16A9, šíbr ANO
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, D16A9, šíbr NE
0%
 0%  [ 0 ]
90-91, D15B2, šíbr ANO
22%
 22%  [ 4 ]
90-91, D15B2, šíbr NE
5%
 5%  [ 1 ]
Hlasovalo : 18
Celkem hlasů : 18

FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 0:31   Citovat  

Tak klikejte:)
Jedná se pouze o HB s originálním elektrickým šíbrem montovaným ve fabrice OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 0:35   Citovat  

Neplést střešní okno s šíbrem!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 0:48   Citovat  

Doprovodné foto pořádnej výtlem


šíbr civic.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
šíbr civic.jpg, 97.41 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
happy je teď offline  happy
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 2:01   Citovat  

nenasel jsem tam 88/D15B1 - NE
a u 91/D15B2 - ANO
.... k cemu takova anketa??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1115 H+ body: 0  
Pepíno je teď offline  Pepíno
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 8:28   Citovat  

happy: pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem to by mě taky zajímalo
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 797 H+ body: 0 1991 Civic VT  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 11:02  Naposledy upravil Minor dne 12.12.2007 , 11:10, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Anketa vznikla kvůli tomuto mému příspěvku o C4G: "1,5ky mívaly servo z výroby a civicy (snad kromě 1,3ek) mívaly i elektrický šíbr v sérii." Načež FastCivic napsal, že on ho u 1,5ky nemá. Tak mě to zaujalo a navrhl jsem anketu ohledně 1,5 a šíbrů, přičemž on to vzal z gruntu. Tady je seznam běžné výbavy podle dobové brožury (jen mi tam chybí nějak ta 1,5ka Velmi šťastný )
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
sopta je teď offline  sopta
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 11:08   Citovat  

Já měl C4G 1,5 EXI což byla D15B2 66kW, bylo to naprostý holátko, vše ruční a šíbr žádnej. Kamarád měl to samý, ale el. šíbr měl.Každopádně to sériová základní výbava nebyla.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2514 H+ body: 6 1993 Civic Vti  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 12:07   Citovat  

happy napsal:
nenasel jsem tam 88/D15B1 - NE
a u 91/D15B2 - ANO
.... k cemu takova anketa??



no já aspoň zjistím kolik je tu C4gVT, navíc budu vědět kolik má šíbr a kolik ne, což se dá pokládat za unikátní informaci pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 H+ body: 0 1991 Civic VT  
Zuz@ je teď offline  Zuz@
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 14:26   Citovat  

Minor : v té tabulce které to označení je 1,5 16V 66kw s eletrickým šíbrem a posilovačem řízení rok výroby 10/1990

Mno a ještě by mě zajímalo kolik lidí má posilovač řízení v tomo civicu........
OK OK Mr. Green
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 532 H+ body: 0 1997 Civic EK4  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 14:29   Citovat  

Zuz@ napsal:
Minor : v té tabulce které to označení je 1,5 16V 66kw s eletrickým šíbrem a posilovačem řízení rok výroby 10/1990

Mno a ještě by mě zajímalo kolik lidí má posilovač řízení v tomo civicu........
OK OK Mr. Green


Všechny 1.5 mají myslím posilovač... Neměly ho akorát 1.3 a to i 5g...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 14:40   Citovat  

Hellborn napsal:
Všechny 1.5 mají myslím posilovač... Neměly ho akorát 1.3 a to i 5g...


Taky ho nemají i-VT Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 H+ body: 3 2002 Stream  
happy je teď offline  happy
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 15:49   Citovat  

ja ho v 88/B15B1 taky nemel
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1115 H+ body: 0  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 15:52   Citovat  

Hellborn napsal:
Všechny 1.5 mají myslím posilovač... Neměly ho akorát 1.3 a to i 5g...
Nemají ho všechny 1.5 a myslím že ho nemají ani všechny 1.6 takže na motoru nezáleželo.Japonci to tam dávali podle nálady asi HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
happy je teď offline  happy
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 15:57  Naposledy upravil happy dne 12.12.2007 , 16:34, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

u posilovace bych spis rekl ze 1.5ky vetsinou ano, 1.6ky (D a B) vetsinou ne
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1115 H+ body: 0  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 16:13   Citovat  

tak hlas odeslán za autí které už teď není v mém vlastnictví Smutný A pro upřesnění jsem měl 1.6 ED7 bez serva,bez naklápění světel a s šíbrem Mr. Green
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1425 H+ body: 0 1995 Civic Coupe  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 16:31   Citovat  

Dal jsem hlas za D16Z2 (90) mam sibr, bez posilovace
a jeste bracha ma D16A6 (89) se sibrem a posilovac sem mu tam dodelal ja.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 17:48   Citovat  

1,5ky měli posilovač jen fok 90-91.a já měl šíbr u dvou HB, jeden byl 88 a druhej 90 oba original OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1028 H+ body: 0  
Bány je teď offline  Bány
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 18:50   Citovat  

Hellborn napsal:
Všechny 1.5 mají myslím posilovač... Neměly ho akorát 1.3 a to i 5g...


kolega z práce má 5g 1.5 sedan a nemá posilovač, jde tam narvat dodatečně?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 306 H+ body: 0 1999 Accord  
Zuz@ je teď offline  Zuz@
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 20:09   Citovat  

Ještě bejvalý C4G D15B2 r.v. 88 a úplně holé, každopádně moc pěkná diskuze, dobré porovnání...
Ten nový má servo a elekrtik šíbr C4G 90

Minor : hm, tak když na to koukám tak doufám, že to Honda schválí :hehe: cože cože ? naštvanej
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 532 H+ body: 0 1997 Civic EK4  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 20:50   Citovat  

D15B1 v databazi modelu na hondaclub.cz nebyla, takze neni ani tady, páč ani ja sem nevedel ze tenhle motor byl v C4G...
a u 91/D15B2 tam ANO prece je to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
ANKETA - Šíbr C4G HB
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1632s ][ Dotazy: 110 (0.0146s) ][ GZIP on - Debug on ]