Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Mate nekdo Dirtbika? Pitbika?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Biturb je teď offline  Biturb
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.12.2007 , 19:29   Citovat  

Tak zase pisu, po precteni par diskuzi jsem dosel k tomu ze pujdu do neceho pozitelnejsiho a pritom stale maleho a v Omege B kombi prevozitelneho:)
Rozhodl jsem se pro tento dirt, cekam uz jen na novejsi model, ktery by mel byt 140ccm..

co na nej rikate??
[web:afe119cf52]http://www.ballanc.cz/2007/06/21/testovani-stroju/[/web:afe119cf52]

[web:afe119cf52]http://ludekjankovskycz.savana.cz/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=38&category_id=16&flypage=shop.modern&lang=cs&manufacturer_id=0&page=shop.product_details&product_id=17&vmcchk=1[/web:afe119cf52]

konkurence ja pak takovahle..

DeltaCross
X-Motos 125
Sohoo
PNK 150cc

a nejake videjko..
Sohoo


a ta pro kterou jsem "rozhodnuty"


Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 483 1987 CR-X  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.12.2007 , 21:35   Citovat  

No ty vole, to si radsi kup pincka a pošetrene chechtaky hod do auta. Mr. Green Nejsem priznivcem dvou kol
a tohle nejsou ani dve kola ale spíš dvě kolečka. pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 28.12.2007 , 21:54   Citovat  

Z motorek mám strach ,třebas na téhle zrovna ne,ale na nějaké silné bych se určitě zabil. pořádnej výtlem
   Návrat  
     
 
Hurikan je teď offline  Hurikan
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.12.2007 , 22:52   Citovat  

no jde o to co od toho cekas... a ty uz si na tom jezdil???ja tedy davam prednost klasice....naky endurko ci motocros.... je to dobrý na tomhle sem nikdy nesedel,ale chce to urcite taky nejakej cvik...a taky mas na tom kde jezdit??? Cooo??? ta cena je nejspise odpovidajici..... OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 807 1997 Prelude VTEC  
Weyraak je teď offline  Weyraak
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 1:37   Citovat  

to je docela malý stroj tohle, sle možná že se na tom dá dobře vyblbnout
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 391  
Biturb je teď offline  Biturb
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 3:03   Citovat  

No prave ze na tom mam kde jezdit..
vsude kolem baraku mam volne plochy, kopecky, stezky,,, pohodicka:)

ja prave chci neco maleho lehkeho na vyblbnuti... nejaky ten skok, priroda, Úsměv
a kdyz neco kupuju tak chci aspon trosku kvalitku co neco vydrzi, a tohle by neco vydrzet melo..
jak se rika, nejsme tak bohati abychom si kupovali levne veci(ne ze by tohle byla nejaka draha parada, (treba Kawasaki dela tohle myslim za 60++tKc..)) ale za ty prachy je to myslim nej kompromis s kterym si uziju spoustu srandy:)

v lednu jdu do nej.. cekam na tu 140ccm:)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 483 1987 CR-X  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 14:17   Citovat  

tohle je hezky ale tak jezdit po pesinkach,posekany louce atd..... za ty prachy bych zvazil jetou 250 dvoutakt to sou masiny na ktery se vyblbnes Mr. Green hlavne je to nesmrtelny a projede to vsude
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Biturb je teď offline  Biturb
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 14:21   Citovat  

jo no, ale je to potvora velka, tezka, nedam ji do auta, a postrada to to koulo dirta.. hrave, male, lehke,

to mas jak s autama, nemuze byt jedno ideal na vsechno..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 483 1987 CR-X  
Václav je teď offline  Václav
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 14:53   Citovat  

já bych se asi taky přiklonil ke klasickýmu motocrossu třeba starší čz nejsou až tak špatný mašiny za dobrou cenu a nechaj se na ně v pohodě sehnat díly za rozumný peníze já ted budu asi čz 125/516 prodávat má 25koní tak že na začátek s motocrossem na vyblbnutí si myslím ideální já už mám druhou a tuhle mám na rámu z Hondy CR tak že lepší podvozek s centrálem a vpředu kotouč. Plánuju prodej tak že kdyby měl někdo zájem.....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1359 1993 Civic Vti  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 15:47   Citovat  

Biturb napsal:
jo no, ale je to potvora velka, tezka, nedam ji do auta, a postrada to to koulo dirta.. hrave, male, lehke,

to mas jak s autama, nemuze byt jedno ideal na vsechno..

jedina nevyhoda je ze ji nedas do auta
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 9:12   Citovat  

kup si araba,neboli kozí dech,prodluž šavle dej tam dopředu 19"koleško z čz175 sport prodluž pružinu pod sedlem a máš enduro jedna báseň pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
Hurikan je teď offline  Hurikan
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 11:37   Citovat  

je pravda ze ty 250.... dvoutakty nejsou taky "velky"motorky......viz KTM......byl sem se v lete podivat v Beli pod Bezdezem,kde mela KTM predvadeci vikend na motocrosovi draze.... a co se tam dalo vykouzlit na to sem teda cumel....ale pokud ti jde o misto a mas na tom kde blbnout tak proc ne....Úsměv ale neuvazoval si ze by si koupil neco "jetyho"??prece jen na zacatek lepsi....... OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 807 1997 Prelude VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Mate nekdo Dirtbika? Pitbika?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0992s ][ Dotazy: 72 (0.0072s) ][ GZIP on - Debug on ]