Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Červený :honda: znak
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Vita-Repa je teď offline  Vita-Repa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:07   Citovat  

Čau
Koupím červený znak Honda
Nejlíp oba dva.
Nabídněte.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 182  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:10   Citovat  

zkus např. tady ..ale je určo i spousta jinech shopů
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 2007 FR-V  
Vita-Repa je teď offline  Vita-Repa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:46   Citovat  

coudu napsal:
zkus např. tady ..ale je určo i spousta jinech shopů


Oni se nědělali origo? Tohle je jen nálepka (plastická)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 182  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:51   Citovat  

asi jsi zapomnel jednu zasadni informaci. Na jaky auto to chces.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 2014 Civic  
Vita-Repa je teď offline  Vita-Repa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.1.2010 , 9:12   Citovat  

Prelude 5G
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 182  
sallo je teď offline  sallo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.1.2010 , 9:36   Citovat  

na ebayi se da v poho zohnat i nove origo ale cena za oba znaky je cca 100€
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 301 1998 Civic EK4  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.1.2010 , 9:44   Citovat  

Jednu malou : Jak ReNo kupoval znaky na svou p5g.
5x jsem kupoval orgo zadni znak. 5x mi byl cmajznut (v ruznych lokalitach).
Asi 6x jsem kupoval neorigo zadni znak. Asi 6x mi byl cmajznut (v ruznych lokalitach).
Nyni nemam zadni znak a o mam tak o starost mene Cool

Nejhorsi je, ze zcizeni neorigo znaku jeste neni takova financni ztrata, ale to poniceni laku kolem, kdyz se do prace pusti amater naštvanej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
Vita-Repa je teď offline  Vita-Repa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.1.2010 , 10:12   Citovat  

sallo napsal:
na ebayi se da v poho zohnat i nove origo ale cena za oba znaky je cca 100€

No tak za 100 ojro to tam budu mít radši ten základní Velmi šťastný
Nebo koupím ty nálepky.
Stále platí jetli někdo máte tak nabídněte.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 182  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.1.2010 , 11:27   Citovat  

Vita-Repa napsal:
No tak za 100 ojro to tam budu mít radši ten základní Velmi šťastný
Nebo koupím ty nálepky.
Stále platí jetli někdo máte tak nabídněte.


můžu ti tam zajet mam to asi 20km tam, se aspon podivam na angeleyes na civu HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 2002 CR-V  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.1.2010 , 12:32   Citovat  

tady maji taky: H znak

PS: ten co si mi o nej psal, co si videl na tom viku z kufru, byl presne odtud, nebyl to origo a rozdil v tom nepoznas, akorat je ten neorigo mozna o neco vetsi, ale paradu udela stejnou Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3026 1995 Prelude VTEC  
cocks je teď offline  cocks
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 13.1.2010 , 12:50   Citovat  

Hmm za 410 aby ho někdo sloup....... já sundal origo, hodil pod něj červenou fólii (na bílej podklad jinak ta červeň zanikne) to celý hodil na lepidlo a šmitec...výsledek myslím slušný..


znak new.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
znak new.jpg, 162.04 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3402 1990 CR-X VTEC  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.1.2010 , 16:52   Citovat  

Vita-Repa napsal:
Oni se nědělali origo? Tohle je jen nálepka (plastická)


Hemm sem si nevšim Úsměv ..ale zkus hledat..bude toho mraky

Tyvoe ReNo pořádnej výtlem
Máš to pěkný Coksy OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 2007 FR-V  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Červený :honda: znak
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1159s ][ Dotazy: 75 (0.0077s) ][ GZIP on - Debug on ]