Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
OT: Dr. Reno lol
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 1:46   Citovat  

tudy odkaz Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 9:00   Citovat  

Neeee, to neeee, to fakt neee. S jeho postavou bych se stydel ukazovat, s jeho autem po silnicich jet ....
a ten chlupac v podpazdi, bozeeee ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 10:17   Citovat  

pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 10:29   Citovat  

ty blaho a ta podoba no jako bych viděl rena ve 2 třídě OK svatoušek
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 10:36   Citovat  

doktore Tak to koukám! tys zapíral líbko pifko
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 11:00   Citovat  

tak se jako snazim zachranit reputaci a hodit si sem osobni fotku, lec k memu prekvapeni dam odeslat fotku a hle, nahrava se na server, pak naskoci obraz, v hornim policku, kde ma byt ... hotovo, v poradku ulozeno ci neco takoveho ... tam je prd a osobni fotka tam stale neni Úsměv
Doktore 666, copak je s tim? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 11:07   Citovat  

tak je škoda že tam neni i fotka a popis reno pořádnej výtlem

rono žena taky bez fotečky Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 11:23   Citovat  

ReNo napsal:
tak se jako snazim zachranit reputaci a hodit si sem osobni fotku, lec k memu prekvapeni dam odeslat fotku a hle, nahrava se na server, pak naskoci obraz, v hornim policku, kde ma byt ... hotovo, v poradku ulozeno ci neco takoveho ... tam je prd a osobni fotka tam stale neni Úsměv
Doktore 666, copak je s tim? Úsměv


tady někdo neumí mačkat čudlíky Tak to valím bulvy btw: seš nějak pozadu ... 11.11.07 . začínáš nabírat pořádnej skluz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 16:21   Citovat  

665+1 napsal:
tady někdo neumí mačkat čudlíky Tak to valím bulvy btw: seš nějak pozadu ... 11.11.07 . začínáš nabírat pořádnej skluz

Toz umim pocitat cudliky, ale az ted koukam, ze je maximalni rozliseni 1024x1280 .. zatimco fotka je 1130x780 ... tudiz jsem nesplnil podminku osy x Úsměv
Ohlednu sprintu, tam je snad napsano kdy budou spustene stranky? Je tam pouze uvedeno v brzke dobe ... a tak tomu take bude, do zacatku sezony jeste casu je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 29.12.2007 , 17:53   Citovat  

Dr.Reno je asi tezkej frajer v obleku co jezdi starym bavem Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 10:50   Citovat  

javascript:emoticon('pořádnej výtlem')
pořádnej výtlemdalší
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 11:00   Citovat  

kojak napsal:
javascript:emoticon('pořádnej výtlem')
pořádnej výtlemdalší


Stale hledam a nenachazim ... tak tak, to jsem dopracoval Smutný
nejhorsi je ta jizda v bmw, asi si jdu skocit. Kdo chce preludku?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 11:03   Citovat  

Jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
OK OK Mr. Green šuk šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 11:33   Citovat  

kojak napsal:
pořádnej výtlem pořádnej výtlem další


dále hrají
Lorenzo Lamas - Reno Raines / Vince Black
Branscombe Richmond - Bobby Sixkiller
Kathleen Kinmont - Cheyenne Phillips (první až čtvrtá řada)
Sandra Ferguson - Sandy Carruthers (pátá řada)
Stephen J. Cannell - poručík Donald "Dutch" Dixon
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 11:38   Citovat  

665+1 napsal:
dále hrají
Lorenzo Lamas - Reno Raines / Vince Black
Branscombe Richmond - Bobby Sixkiller
Kathleen Kinmont - Cheyenne Phillips (první až čtvrtá řada)
Sandra Ferguson - Sandy Carruthers (pátá řada)
Stephen J. Cannell - poručík Donald "Dutch" Dixon


znalej je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
Kathleen je teď offline  Kathleen
2 háčka
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 16:32   Citovat  

ReNo napsal:
znalej je to dobrý


"Býval dobrým policistou, ale spáchal nejtěžší hřích: svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Pokusili se ho zabít, místo toho zabili ženu, kterou miloval…“
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 607  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 16:38   Citovat  

Kathleen napsal:
"Býval dobrým policistou, ale spáchal nejtěžší hřích: svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Pokusili se ho zabít, místo toho zabili ženu, kterou miloval…“
vždyť je to metrosexůál s lechkou demencí zvanou prelůdeposlintiozus
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 17:06   Citovat  

PAKO napsal:
vždyť je to metrosexůál s lechkou demencí zvanou prelůdeposlintiozus


Ty jsi nakazen prelůdeposlintiozus? :muck:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 17:07   Citovat  

Kathleen napsal:
"Býval dobrým policistou, ale spáchal nejtěžší hřích: svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Pokusili se ho zabít, místo toho zabili ženu, kterou miloval…“


A sakra, tady by se mel nekdo strachovat o svuj zivot Lucy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 17:12   Citovat  

no doktorem to začala a marnicí končí
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
Kathleen je teď offline  Kathleen
2 háčka
PříspěvekZaslal: 30.12.2007 , 17:47   Citovat  


Odkaz


A ReNo už vyráží na své "Preludce"... pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 607  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
OT: Dr. Reno lol
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2947s ][ Dotazy: 109 (0.1555s) ][ GZIP on - Debug on ]