Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
karburator
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
mti je teď offline  mti
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2010 , 22:33   Citovat  

Zdravím, kupoval jsem civic D15B2 a prodavajici mi říkal něco jako že tam byl měněnej carb z ameriky na evropu, auticko skube, vetsinou to schytává 2 kvalt od 2000-3000 otáček, zžejmě to bude škrtící klapkou příjde mi že jak pustim plyn z pedálů zase ho přidám klapka se nestačí otevřít a začne škubat pak přestane a jede, něco takovéh mi říkal i jeden starší pán z odborníků přes hondy.

Chtěl jsem se zeptat jestli by bylo obtížné vyměnit karburátor za stříkačku. a jak nejlépe na to díkÚsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 71 H+ body: 0 1994 Civic  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2010 , 22:48   Citovat  

Problém bude nejspíš ve vstřikovači.
Pokud jde o stříkačku, prohledej forum na téma "swap na 4bod" nebo se třeba mrkni pro začátek sem
Ale na našem webu je toho určitě víc.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
Kojot je teď offline  Kojot
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2010 , 11:23   Citovat  

mti napsal:
Zdravím, kupoval jsem civic D15B2 a prodavajici mi říkal něco jako že tam byl měněnej carb z ameriky na evropu, auticko skube, vetsinou to schytává 2 kvalt od 2000-3000 otáček, zžejmě to bude škrtící klapkou příjde mi že jak pustim plyn z pedálů zase ho přidám klapka se nestačí otevřít a začne škubat pak přestane a jede, něco takovéh mi říkal i jeden starší pán z odborníků přes hondy.

Chtěl jsem se zeptat jestli by bylo obtížné vyměnit karburátor za stříkačku. a jak nejlépe na to díkÚsměv


Zdar.
mam D13B2 a ďálo mi to taky neco podobnyho,nevim co tam mas za karbec,ale ja to odstranil tak že na karbci je něco jako akcelerační pumpička a zkusil sem ji "zkrátit chod" (podle pohybu) a už mi to neškube.
pokaždý dyž sem deceleroval a pak seslap tak to nejdřiv jakoby chtelo chcipnout a tim to stracelo sviznost.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 56 H+ body: 0  
mti je teď offline  mti
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2010 , 22:05   Citovat  

carb asi neni stejnej kdyz je to jednobod ze.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 71 H+ body: 0 1994 Civic  
Kojot je teď offline  Kojot
0
PříspěvekZaslal: 8.2.2010 , 13:01   Citovat  

mti napsal:
carb asi neni stejnej kdyz je to jednobod ze.

tak buď tam je karbec,nebo 1-bod! a nevim jestli si to pamatuju presne ale ďály se 2body a 4 body,snad me dyztak nekdo opraví.
ale inak ja se chystam do 4bodu místo karburátoru...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 56 H+ body: 0  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 8.2.2010 , 13:17   Citovat  

mti napsal:
carb asi neni stejnej kdyz je to jednobod ze.


honda nedelala jednobod. A prave D15B2 je dvoubod (dual point)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
mti je teď offline  mti
0
PříspěvekZaslal: 8.2.2010 , 13:33   Citovat  

ninja napsal:
honda nedelala jednobod. A prave D15B2 je dvoubod (dual point)


ano,ale bavime se o kojotove D13,zda ma stejny carb jako D15B2. jestli pomuze "akceleracni pumpicce" zkratit chod.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 71 H+ body: 0 1994 Civic  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.2.2010 , 13:38  Naposledy upravil monty dne 8.2.2010 , 13:51, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

mti napsal:
ano,ale bavime se o kojotove D13,zda ma stejny carb jako D15B2. jestli pomuze "akceleracni pumpicce" zkratit chod.
d15b2 ale nemá karb , ta má dvoubodový vstřik takže akcelerační pumpičku na ní nenajdeš.prostě d15b2 = vstřik ,D 13b2 = elektronikou řízenej karb.Samozřejmě pokud se bavíme o serii,ale nějak si nedokážu představit smysl přestavby ze vstřiku na karb.
a škrtící klapku ovládáš lankem plynu takže jak šlápneš tak se otevírá , žádný zpoždění nemá.
zkus vyčíst chyby z ecu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 8.2.2010 , 13:48   Citovat  

monty napsal:
d15b2 ale nemá karb , ta má dvoubodový vstřik takže akcelerační pumpičku na ní nenajdeš.
a škrtící klapku ovládáš lankem plynu takže jak šlápneš tak se otevírá , žádný zpoždění nemá.
zkus vyčíst chyby z ecu


Velmi šťastný už jsem dlouho neslyšel o "vstřikování do karburátoru" Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 H+ body: 52 2015 N600  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.2.2010 , 13:57   Citovat  

Rom. napsal:
Velmi šťastný už jsem dlouho neslyšel o "vstřikování do karburátoru" Velmi šťastný
mě už to několikrát potkalo " páč je to podobný jak karburátor"
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
mti je teď offline  mti
0
PříspěvekZaslal: 8.2.2010 , 18:25   Citovat  

nikoho neznam siroko daleko:/
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 71 H+ body: 0 1994 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
karburator
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1023s ][ Dotazy: 69 (0.0086s) ][ GZIP on - Debug on ]