Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Anglie - brigáda za slušný peníz
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.8.2009 , 22:13   Citovat  

Ahoj, chtěl bych se zeptat, když je tady pár lidí z anglie, jestli by se tam nedala sehnat dobře placená brigáda... bylo by to na příští velké prázdniny... za domluvení bych se odvděčil... předem díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 2:59   Citovat  

ono nas tu je vic ? ted je nejhorsi doba, kazdej den v radiu rikaj kolik stovek mladejch lidi ztratilo praci.. hruza.. pristi rok to snad bude lepsi, eventuelne bych mohl nekomu neco dohodit Mrk a jak jsi rekl 'dobre placena brigada' .. i kdybys pracoval za tve vekove minimum, tak budes mit o dost vic penez nez prumernej ceskej plat ..
rad pomuzu je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
2.3. je teď offline  2.3.
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 10:30   Citovat  

zdarec na tento dotaz jsem se chtel zeptat tez.. letos jsem mel jet do anglie ale bohuzel kvuli spatne domluve jsem nikam nejel a cele prazdniny jsem zevlil doma :| tudiz jsem si nevydelal ani korunu (kdyz nepocitam pomocne prace s tatou Velmi šťastný ).. doufam ze pristi rok to bude lepsi protoze bych si chtel konecne koupit tu moji vysnenou hondicku šuk .. kdybys neco dohodil i me byl bych ti strasne moc vdecny Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 571  
Urso je teď offline  Urso
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 10:38   Citovat  

všichni pojedem do anglie, budem v jednom bytě tak budeme málo platit za nájem když se to rozpočítá a všichni se vrátíme do čech abychom si koupili nový Honda Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1546 1997 Civic Coupe  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 10:46   Citovat  

sososo napsal:
všichni pojedem do anglie, budem v jednom bytě tak budeme málo platit za nájem když se to rozpočítá a všichni se vrátíme do čech abychom si koupili nový Honda Mr. Green
pořádnej výtlem je to dobrý good idea
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 10:47   Citovat  

Panove v tehle dobe a s tim kolik je tam narvanejch polaku a jinych stredo a vychodoevropanu zapomente ze by ste tam nekde neco vydelali

to neni anglie pred 5-8-10 lety Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 2008 Civic i-VTEC  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 11:02   Citovat  

Hlavator napsal:
Panove v tehle dobe a s tim kolik je tam narvanejch polaku a jinych stredo a vychodoevropanu zapomente ze by ste tam nekde neco vydelali

to neni anglie pred 5-8-10 lety Ble

To je uplne stejne jako v cele "zapadni" Evrope. Ziju v Lucembursku a vim, co se deje i v zemich okolo.
Brigadu na prazdniny si nesezenou casto ani mistni studenti, a to umi bez problemu mistni jazyk a je s nimi pro zamestnavatele mnohem min prace, nehlede na papirovani.
Navic predstava, ze si nekde venku clovek vydela vyrazne vic mi prijde naivni, pokud teda neni zajistena strava a ubytovani bud primo od zamestnavatele nebo treba nekde u pribuznych nebo u pratel.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 2007 Civic Type-R  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 11:14   Citovat  

Bully napsal:
To je uplne stejne jako v cele "zapadni" Evrope. Ziju v Lucembursku a vim, co se deje i v zemich okolo.
Brigadu na prazdniny si nesezenou casto ani mistni studenti, a to umi bez problemu mistni jazyk a je s nimi pro zamestnavatele mnohem min prace, nehlede na papirovani.
Navic predstava, ze si nekde venku clovek vydela vyrazne vic mi prijde naivni, pokud teda neni zajistena strava a ubytovani bud primo od zamestnavatele nebo treba nekde u pribuznych nebo u pratel.


jj..presne..spis nez jet na brigadu za penezma doporucuji z vlastni zkusenosti procestovat co se da..napr. N.Zeland - 1 velka parada..naklady na letenku + neco do zacatku a cestovani tam pokryjete kdyz tam neco odmakate..neni to na vydelek ale pokryti nakladu..fakt doporucuji..

jinak treba ja projel co se dalo pred 8 lety stopem..tedy celej zapad..naklady temer nula--bohuzel v teto dobe uz lidi v zapadni evrope autostop asi temer neznaji a s vysokou pravdepodobnosti by dotycny stopar zustal nekde v Italii tyden u dalnice na pumpe a pak jel radeji autobusem z5 Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 2008 Civic i-VTEC  
Hanz.vfr je teď offline  Hanz.vfr
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 15:03   Citovat  

V Anglii se dají vydělat peníze nebo alespoň dali,je to přesně rok co sem se tam odsud vrátil,ale představa že si tam vyděláš když tam pojedeš na prázdinovou brigádu a vyděláš hromadu peněz je zcestná...
Jezdil sem tam rok s nákladákem a předtim se plácal po brigádach z agentur...abych se uživil a něco ušetřil u agentury ,sem musel dělat dvě až tři práce
,víkendy..pak sem se dostal na nákladák tam už šli vydělat a ušetřit slušný kačky Mrk
Ale dneska už je to všechno jinak...
A jen tak mezi náma peníze se dají vydělat kdekoli,i v čr...jen se musí chtít Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 523 1983 Accord  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 17:05   Citovat  

pravda, doba je zlá a o tom klucí mluví.. mě se poštěstilo že bydlím zalevno v baráku se vším všudy .. zkratka normal domov a vydelavam o dost vic cistyho nez prumernej ceskej plat v hrubym... kdyz jsem delal jeden tyden 2 prace pro znameho tak jsem mel za tyden vic nez par milionu lidi v cr za mesic OK je to dost o stesti a o tom kam prijdes..

co se tyce cernejch drsek tak ano, jsou mesta jako Birmingham nebo Crawley kde je koncentrace vuci bilym opravdu nechutna..

celkove neni uk tak vydelecna pro cechy jako pred 5ti lety kdy byla libra okolo 50.. ale neni vse jen o penezich, moralka lidi je tu na uplne jine urovni, a kdyz se sem tam vratim do cr tak mam pocit ze jsem prijel do moldavie jak je cr zaostala Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 19:29   Citovat  

takže se na tebe můžu spolehnout že by jsi tam něco našel? Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2010 , 16:01   Citovat  

up, začíná to být aktuální Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.3.2010 , 18:43   Citovat  

sakra kdyby tam byla možnost pěkný práce, hned bych jel též OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
Job!k je teď offline  Job!k
2 háčka
PříspěvekZaslal: 1.3.2010 , 20:00   Citovat  

taky bych něčím v cizině nepohrdnul sice mám zajištěnou brigádu na léto ale to je tak nehoráznej opruz radši bych dělal něco rukama
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 986 1991 CR-X VTEC  
Skylinee je teď offline  Skylinee
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.3.2010 , 1:36   Citovat  

hmmm..taky bych vycestoval do Anglánu Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 534 1999 Accord Type-R  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.3.2010 , 1:39   Citovat  

jooo kluci stale tu mame krizi v anglii.. bohuzel vsude se jeste propousti Smutný zajimalo by me kdy to skonci Ble nicmene to neni vubec videt..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
omega je teď offline  omega
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.3.2010 , 1:48   Citovat  

Anglani maju problemy hlavne zo sebou Tak to valím bulvy . Si myslim ze kriza sa prejavila najviac z EU prave v UK a stale trva.
Hrozne vela ludi odislo naspat domov do svojich krajin (mam na mysli EU krajiny) a neustale prichadzaju ludia z krajin tretieho sveta , indovia , africania ,arabi ..... kde je situacia hrozna kriza-nekriza
Doporucujem jedine velke mesta London ,Birmingham atd.... tam sa stale este nieco da najst inak nic moc , uz sa neoplati , aj ked su slusne peniaze ale naklady su ovela vyssie ako v CR takze v konecnom zratani to vychadza na rovnako...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 235  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.3.2010 , 17:42   Citovat  

Dobre casy Anglie a Irska uz pominuly, zapomente na to, pokud ovsem nemate opravdu pevnou vuli a silnou povahu. A hlavne, nesnazte se videt jen ty penize !
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 2001 S2000  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.4.2010 , 20:15   Citovat  

tak jak lidi myslíte že je reálné něco najít? slyšel jsem o pár lidech že tam jedou ale neznám je tak nevím kde hledat tu práci... Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.4.2010 , 18:10   Citovat  

up Cooo???
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.4.2010 , 19:09   Citovat  

omega napsal:
Anglani maju problemy hlavne zo sebou Tak to valím bulvy . Si myslim ze kriza sa prejavila najviac z EU prave v UK a stale trva.
Hrozne vela ludi odislo naspat domov do svojich krajin (mam na mysli EU krajiny) a neustale prichadzaju ludia z krajin tretieho sveta , indovia , africania ,arabi ..... kde je situacia hrozna kriza-nekriza
Doporucujem jedine velke mesta London ,Birmingham atd.... tam sa stale este nieco da najst inak nic moc , uz sa neoplati , aj ked su slusne peniaze ale naklady su ovela vyssie ako v CR takze v konecnom zratani to vychadza na rovnako...


to mas castecne pravdu, pocituji to na vlastni kuzi (rok a pul v UK) nicmene neni vse jen o penezich .. a to myslim penize z prace, ja si slusne vydelavam bokem - coz bych timdle v cr urcite neuspel, je o jen o jedincich co chtej delat a jak chtej dopadnout.. nehlede na moralku cechu a na moralku anglicanu.. mezi cr a uk je propastnej rozdil.. pocitam tak 30 let OK cechy jsou, bohuzel ackoli to je muj domov, dira KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.4.2010 , 0:15   Citovat  

omega napsal:
Anglani maju problemy hlavne zo sebou Tak to valím bulvy . Si myslim ze kriza sa prejavila najviac z EU prave v UK a stale trva.
Hrozne vela ludi odislo naspat domov do svojich krajin (mam na mysli EU krajiny) a neustale prichadzaju ludia z krajin tretieho sveta , indovia , africania ,arabi ..... kde je situacia hrozna kriza-nekriza
Doporucujem jedine velke mesta London ,Birmingham atd.... tam sa stale este nieco da najst inak nic moc , uz sa neoplati , aj ked su slusne peniaze ale naklady su ovela vyssie ako v CR takze v konecnom zratani to vychadza na rovnako...

Je zvlastni, ze si tohle mysli kazda zeme, ze jsou na tom diky krizi snad nejhur HaHaaa Podle HDP je to nejhorsi tady v Lucembursku, ale zase je to tu postavene na bankovnictvi a kdo v tomhle oboru nedela, netyka se ho to tolik. Jinak je to vsude podobne, zlato se neda ryzovat nikde a kdo si mysli, ze nekam vyjede a brzo si namasti kapsu, je silne mimo misu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 2007 Civic Type-R  
omega je teď offline  omega
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.4.2010 , 2:48   Citovat  

Vojtas napsal:
tak jak lidi myslíte že je reálné něco najít? slyšel jsem o pár lidech že tam jedou ale neznám je tak nevím kde hledat tu práci... Smutný


Skus zacat citat weby s tematikou cesi v uk, cesi za hranicami atd ... je ich viac zagugli ... tiez sa znova objavuju inzeraty( ceske agentury) ze hladaju ludi na pracu do skladov ... vacsinou Tesco , Morisons .....su relativne v pohode prace za relativne dobre peniaze .... musis byt fakt rozhodnuty aby si sa odhodlal a v rychlosti sa nenapalil za vidinou rychlych penez ... pozor na to !!!!!! vsetko preverovat !!!!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 235  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.4.2010 , 7:15   Citovat  

omega napsal:
Skus zacat citat weby s tematikou cesi v uk, cesi za hranicami atd ... je ich viac zagugli ... tiez sa znova objavuju inzeraty( ceske agentury) ze hladaju ludi na pracu do skladov ... vacsinou Tesco , Morisons .....su relativne v pohode prace za relativne dobre peniaze .... musis byt fakt rozhodnuty aby si sa odhodlal a v rychlosti sa nenapalil za vidinou rychlych penez ... pozor na to !!!!!! vsetko preverovat !!!!

to jsem zkoušel prostě nemůžu nic najít... neměl by jsi aspoň nějaký tip? sz? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Hanz.vfr je teď offline  Hanz.vfr
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.4.2010 , 11:23   Citovat  

Vojtas napsal:
to jsem zkoušel prostě nemůžu nic najít... neměl by jsi aspoň nějaký tip? sz? Úsměv


zkus tudy odkaz tam se toho dá dočíst dost Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 523 1983 Accord  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.4.2010 , 15:33   Citovat  

Sakra to jsou vyhlídky do budoucnosti-dobře již bylo,bude jen hůř,žádné důchody,bydlení,práce...a co ty jěště nenarozený děti,nezávidím jim to.

Když si vzpomenu na ty časy před 10 lety jak bylo vše jiné Bueee a člověk si toho nevážil protože nevěděl že může být jěště 3x dražší benzín atd.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1733 1999 Accord Type-R  
hubby je teď offline  hubby
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2010 , 13:15   Citovat  

Kolik si představujete jako dobrou placenou brigádu ???Možná bych mohl něco zplašit ale Rakousku
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 114  
Hory88 je teď offline  Hory88
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2010 , 15:51   Citovat  

Od věci ani není poohlídnout se po jiných zemích. Kámoška právě před 14dny odletěla na Kypr a zatím si nemůže stěžovat. Myslím, že tak jak jela ona, to je naprostej ideál. Našla k sobě bandu lidí, co tam už parkrát byli, tudíž se vším poradí, bydlení mají společný (=menší náklady) a navíc jsou u moře, takže to máš místo dovolené HaHaaa ...pokud teda furt nemakáš Velmi šťastný

Bohužel to je ale dost o známých a kontaktech, chce to hledat a ptát.

Jedné práce je ale v zahraničí až až, a i hodně dobře placené (bohužel vy z těch peněz co vyděláte neuvidíte ani halíř Úsměv ). Právě ona na ni narazila skoro všude, když hledala kam pojede. Asi si dokážete představit, co to je... šuk .. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 372 2008 Civic i-CTDi  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2010 , 17:32   Citovat  

hubby napsal:
Kolik si představujete jako dobrou placenou brigádu ???Možná bych mohl něco zplašit ale Rakousku

no v anglii je státem daná minimální mzda 5,80gbp/h takže kdyby to bylo takhle nějak +- bylo by to super... jen je problém v tom že umím jen anglicky...

hory88: koukal jsem taky na jiné země spíš jsem se koukal prostě na práci v zahraničí jako takovou ale stejně nikde nic není... pouze číšník, au pair a podobné Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097  
Hory88 je teď offline  Hory88
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2010 , 18:47   Citovat  

Vojtas napsal:
no v anglii je státem daná minimální mzda 5,80gbp/h takže kdyby to bylo takhle nějak +- bylo by to super... jen je problém v tom že umím jen anglicky...

hory88: koukal jsem taky na jiné země spíš jsem se koukal prostě na práci v zahraničí jako takovou ale stejně nikde nic není... pouze číšník, au pair a podobné Smutný


Jj, to jsou takové nejčastější práce. Oni si tam nakonec jen dopředu zajistili bydlení a práci si začali hledat až na místě. Myslím že ona ji našla hned druhej den, ale jak jsi správně uvedl, dělá někde pinglicu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 372 2008 Civic i-CTDi  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Anglie - brigáda za slušný peníz
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2002s ][ Dotazy: 145 (0.0191s) ][ GZIP on - Debug on ]