Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
prodam hondu civic
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
 miroo
PříspěvekZaslal: 29.3.2010 , 19:45   Citovat  

Prodam hondu civic 1.6vTec, 92kw, r.v2000, najeto 175000km, el.okna, sibr, abs, servo,central, 17alu kola alutec+sada zinmich, ladeny vyfuk,tuhostne stavitelny podvozek koni,audio setava megavox v hodnote 18tis.,chybi chladic klimatizace.cena 75tisic bez autoradia!vice info na tel.737937461


uvodni.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
uvodni.jpg, 85.44 kB

predek.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
predek.jpg, 60.36 kB
   Návrat  
     
 
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.3.2010 , 21:12   Citovat  

nejaky lepsi foto bylo by ?kde se auto nachazi ? sla by upravit cena kdyby to bylo treba bez toho podvozku, kol atd ?( samozrejme na origo podvozku, kola bych mel svoje )
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
 miroo
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 11:49   Citovat  

bohuzel origo podvozek jsem uz prodal kolegovi a auto se nachazi v trinci,napiste mi Vas email, zaslu Vam dalsi fota jestli chcete
   Návrat  
     
 
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 12:35   Citovat  

mail: kamil.jerabek@centrum.cz a co teda ta cena bez kol, a bez toho audia ? ma roztec 4x114,3 jestli se nepletu... diky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 12:42   Citovat  

osiris napsal:
mail: kamil.jerabek@centrum.cz a co teda ta cena bez kol, a bez toho audia ? ma roztec 4x114,3 jestli se nepletu... diky
4x100 ma, 4x114,3ma vti
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 1995 Legend  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 12:51   Citovat  

Brnďa napsal:
4x100 ma, 4x114,3ma vti

aha, a stredovka a nejmensi moznej rozmer? 4x100 bych tu mel jedny 14" se stredovkou 56.6 coz by na prevoz stacilo, jde o to jestli to na to nandam Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 12:59   Citovat  

osiris napsal:
aha, a stredovka a nejmensi moznej rozmer? 4x100 bych tu mel jedny 14" se stredovkou 56.6 coz by na prevoz stacilo, jde o to jestli to na to nandam Úsměv


14´´ by to mělo mít v serii (15´´ měly opět jen VTi) a díra by měla být 56,1 (pokud se pamatuju)...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 13:30   Citovat  

takze to by bylo OK... miroo tak jak se tedy domluvime ? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
 miroo
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 18:06   Citovat  

zaslal jsem Vam na email ty fotky a bez tech kol a audia bych chtel za nej 65tis.a roztec to ma 4x100 Úsměv
   Návrat  
     
 
WrabCZak_ je teď offline  WrabCZak_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 19:00   Citovat  

sakra to je škoda...takovej krásnej civic Tak to valím bulvy toho bych bral taky i s hudbou a možná i kolama Úsměv nenašel by se ještě jeden ??? Úsměv Bueee v dobrym stavu za 70 000.-
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 566 2001 Stream  
 miroo
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 20:54   Citovat  

wrabczak jestli bys mel zajem tk se nejak domluvime na cene. jestli mas zajem tk mi tady nechej svuj email a domluvime se. Úsměv
   Návrat  
     
 
WrabCZak_ je teď offline  WrabCZak_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 22:05   Citovat  

Úsměv jůůůů tak ctvrlu@centrum.cz ale chtěl bych se v tom trochu poštourat...jako fotky stav a ták...abych pak nejel 400km zbytečně Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 566 2001 Stream  
WrabCZak_ je teď offline  WrabCZak_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 22:30   Citovat  

no ták honééém Úsměv já se nemůžu dočkat Se stydím Se stydím Se stydím Je to tam. Je to tam. Je to tam. VTEC

když tak bejwam občas na icq 490 489 478
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 566 2001 Stream  
WrabCZak_ je teď offline  WrabCZak_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.3.2010 , 22:50   Citovat  

a kolik by tak stál ten chladič ??? Úsměv tad z fora ??? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 566 2001 Stream  
 miroo
PříspěvekZaslal: 31.3.2010 , 15:05   Citovat  

zdravim zaslal jsem vam info o aute a dalsi fotky na email
   Návrat  
     
 
WrabCZak_ je teď offline  WrabCZak_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 31.3.2010 , 17:32   Citovat  

moc děkuju Úsměv těšim se na další Je to tam. zatím to vypadá Welice slibně je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 566 2001 Stream  
 Fredy
PříspěvekZaslal: 1.4.2010 , 1:13   Citovat  

zdar prosím pošli další foto a podrobnější info na mail jana.svecova.pv@seznam.cz
Mám zájem.
   Návrat  
     
 
WrabCZak_ je teď offline  WrabCZak_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.4.2010 , 15:10   Citovat  

jenom se ještě zeptam jaky je to typová označení anglána...př. ek3 kvuli hledání náhradních dílů Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 566 2001 Stream  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.4.2010 , 15:24   Citovat  

WrabCZak_ napsal:
jenom se ještě zeptam jaky je to typová označení anglána...př. ek3 kvuli hledání náhradních dílů Úsměv


MA nebo MB (poface myslím MB)...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
WrabCZak_ je teď offline  WrabCZak_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.4.2010 , 17:32   Citovat  

Fredy napsal:
zdar prosím pošli další foto a podrobnější info na mail jana.svecova.pv@seznam.cz
Mám zájem.


né že mi ho vyfoukneš to bych se moooooc zlobil... :twisted: ... Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 566 2001 Stream  
WrabCZak_ je teď offline  WrabCZak_
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.4.2010 , 15:45   Citovat  

ach jo já sem děsnej popleta... Smutný Bueee tak doufam že se to podaří a my se potkáme... Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 566 2001 Stream  
 miroo
PříspěvekZaslal: 4.4.2010 , 10:23   Citovat  

Civic je porad k mani jestli mate zajem piste, volejte
   Návrat  
     
 
martyCZ je teď offline  martyCZ
PříspěvekZaslal: 20.4.2010 , 11:35   Citovat  

Nechceš sem hodit nějaké bližší info? Jako třeba který jsi majitel, jak dlouho auto máš, byly nebo jsou s ním nějaké problémy, bylo bourané a jak moc, jak je na tom motor a převodovka apod? Neškodilo by taky info o tom, kdo a jak se o to auto staral, jaky lil olej atd.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 83  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 20.4.2010 , 21:27   Citovat  

Zdravim tady jsou nejake blizsi info k hondici:v zime jsem menil na hondici vsechny cepy na obou napravach+kotouce a desky.Olej vydrzi jeste 10tis(olej 5w40)a rozvodak vydrzi 15tis pak vymenit. pred tydnem jsem kupoval nowou baterku a preed cca mesicem jsem delal Stk. na hondici je praskle predni sklo v pravem dolnim rohu a chybi ten chladic klimy jak jsem uz psal ale ten uz tam nebyl jak jsem ji koupil.hondu jsem koupil minuly rok v lete se serviskou ale hondu jsem uz neservisoval a jsem 4majtel, s hondou jsem nemel nikdy zadne problemy super spolehlive autko, hondici garazuji nikdy nenechavam na vecer venku. ale jde videt ze byla asi bourana pac jde videt jiny odstin predniho narazniku a blatniku kdyz ji myju ale do jake miry byla borana newim,ja jsem si toho ani nevsim jak jsem ji kupoval.Duvod prodeje chci si koupit but preelude 2.2V-tec nebo civic VTI VTEC
   Návrat  
     
 
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 19:02   Citovat  

Perfektní info, jen bych se zeptal, nenašly se v autě středicí kroužky k elektronům? Marně je hledám a kola, od kterých jsou, jsem vám k tomu nedal. Jinak fajn, že jste si nevšimli, že to bylo bourané Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 19:15   Citovat  

Ivoss napsal:
Perfektní info, jen bych se zeptal, nenašly se v autě středicí kroužky k elektronům? Marně je hledám a kola, od kterých jsou, jsem vám k tomu nedal. Jinak fajn, že jste si nevšimli, že to bylo bourané Velmi šťastný
to je fakt to tvoje byvaly? Jestli jo, tak potes...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 1995 Legend  
Hruška je teď offline  Hruška
2 háčka
PříspěvekZaslal: 11.5.2010 , 19:48   Citovat  

Jo,jo je to jeho je v tom i moje převodovečka,má toho dosti za sebou mno je to dobrý

Brnďa napsal:
to je fakt to tvoje byvaly? Jestli jo, tak potes...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 572 2001 Civic i-VTEC  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 11.5.2010 , 19:57   Citovat  

Hruška napsal:
Jo,jo je to jeho je v tom i moje převodovečka,má toho dosti za sebou mno je to dobrý

no za sebou to melo to auto kdys sem videl jak byl hnutej motor a vse, to auto bylo na vrakac, teda pokud nevymenil kastli, ted bych se bal jezdit v tom..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 1995 Legend  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 24.7.2010 , 14:00   Citovat  

Hruška napsal:
Jo,jo je to jeho je v tom i moje převodovečka,má toho dosti za sebou mno je to dobrý



tvoje převodovečka zůstala u mě v garáži, v tom autě zůstala původní... chtěl jsem ji měnit až v budoucnu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
prodam hondu civic
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.
Můžete odeslat upozornění moderátorům v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2164s ][ Dotazy: 135 (0.0462s) ][ GZIP on - Debug on ]