Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
ej9 vs. Octavia TDI
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 15:19   Citovat  

Cau chtel jsem se zeptat, jakou ma sanci 1.4 ej9 (3dv) vs. Octavia tdi 1.9 (sedan), vyzval jsem soupere, podle me nemam moc sanci, ale nemam co ztratit Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
Only_one je teď offline  Only_one
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 15:21   Citovat  

vy ste fakt jak malý Jardové.....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 855  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 15:23   Citovat  

david.hammer napsal:
Cau chtel jsem se zeptat, jakou ma sanci 1.4 ej9 (3dv) vs. Octavia tdi 1.9 (sedan), vyzval jsem soupere, podle me nemam moc sanci, ale nemam co ztratit Úsměv
Pokud to je verze TDi 66kw tak ho dáš, i 74kw by jsi mohl dát Mrk Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 15:26   Citovat  

jo je fakt, ze jsme jardove, furt blbnem Úsměv, no ja prave nevim, myslim si ze ma 66 kw...jde o maly kousek, max 400 m... Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
snk. je teď offline  snk.
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 15:29   Citovat  

jako prd,dej si neco trosku do kopce a nez rozjede tu svini velkou,tak ses pryc.Ja daval bezne Octavie s tou moji sunkou k nam dokopce.Melo to 66KW a vazilo to asi 850KG.na dalku je to jasny no,ale jak to bylo lehoucky,tak nebyla konkurence na prvnich metrech Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 964  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 15:33  Naposledy upravil jagy dne 23.1.2008 , 15:34, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Street racing Tak to koukám! Zni to docela vtipne, kdyz se vyzyva 1.4ka a Tdi-cko..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 15:34   Citovat  

Jagy: nejak te nechapu o zadne 1.6 tu neni rec
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
neyo je teď offline  neyo
Moderátor
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 16:08   Citovat  

Jednou jsem se s ochcávkou v TDI honil a řek bych že je to dost vyrovnaný...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1707 2000 Civic  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 16:37   Citovat  

jestli to bude sprint na 400m se startem z místa, tak s tebou zamete, ono to turbo mu dost pomáhá a než cívu roztočíš na těch 4500-5000ot aby jel tak on bude dávno před tebou a budeš mít co dělat abys ho dohnal ...
ale jestli si to dáte někde už za jízdy tak věřim tomu, že mu dokážeš ujet (pokud to teda bude 66kW tdi, jinak ti moc šancí nedávám) Cool

sám sem takhle s kámošem blbnul, ve městě při rozjezdech sem se nechytal, ale na dálnici to bylo hodně vyrovnaný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 17:15   Citovat  

Petura napsal:
jestli to bude sprint na 400m se startem z místa, tak s tebou zamete, ono to turbo mu dost pomáhá a než cívu roztočíš na těch 4500-5000ot aby jel tak on bude dávno před tebou a budeš mít co dělat abys ho dohnal ...
ale jestli si to dáte někde už za jízdy tak věřim tomu, že mu dokážeš ujet (pokud to teda bude 66kW tdi, jinak ti moc šancí nedávám) Cool

sám sem takhle s kámošem blbnul, ve městě při rozjezdech sem se nechytal, ale na dálnici to bylo hodně vyrovnaný



nauč se rozjíždět ... když jedeš proti takové mrdce jako je ten chrochták, tak i tu 1.4ku máš na jedničku roztočenou relativně brzy a pak už si pořád v otáčkách, pokud je to nějaká z těch slabších Ochcávek nemá ten českoněmecký uhulený hybrid šanci ... turbo neturbo Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 19:13   Citovat  

Miki Civic napsal:
nauč se rozjíždět ... když jedeš proti takové mrdce jako je ten chrochták, tak i tu 1.4ku máš na jedničku roztočenou relativně brzy a pak už si pořád v otáčkách, pokud je to nějaká z těch slabších Ochcávek nemá ten českoněmecký uhulený hybrid šanci ... turbo neturbo Hihi


Přesně tak, záleží na jakých gumách pojedeš, podle toho si vyzkoušej při jakých otáčkách pouštět spojku na startu (stačí stopky) a nauč se řadit těsně před vypnutím omezovače ... a nemusíš se bát OK Honda
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 19:17   Citovat  

Petura napsal:
jestli to bude sprint na 400m se startem z místa, tak s tebou zamete, ono to turbo mu dost pomáhá a než cívu roztočíš na těch 4500-5000ot aby jel tak on bude dávno před tebou a budeš mít co dělat abys ho dohnal ...
ale jestli si to dáte někde už za jízdy tak věřim tomu, že mu dokážeš ujet (pokud to teda bude 66kW tdi, jinak ti moc šancí nedávám) Cool

sám sem takhle s kámošem blbnul, ve městě při rozjezdech sem se nechytal, ale na dálnici to bylo hodně vyrovnaný
no jak psal Miki a Rom. Mrk Ani v rozjezdu ho dá v poho. Pokud se neumíš rozjiždět na plno tak to chápu že ti ujede. Přece se nebudeš rozjíždět z volnoběhu, máš Honda tu musíš vytočit Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 19:53   Citovat  

na 400m maj škodovky povoleno zhasnout světla at jim to nebere výkon šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
Merhule je teď offline  Merhule
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 20:05   Citovat  

Kde priblizne to chcete jet? Sou dobry mista, treba skvely je na Znojmo - Kasárna. Jinde bych to moc neriskoval, zvlast ted po zimach. Navic si tam nemaji kde stoupnout policajti a je krasna rovna silnice HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 204 2006 Civic i-CTDi  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 20:29   Citovat  

pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 21:13   Citovat  

Taky bych řekl že nad TDI vyhraješ spíš při sprintu na 400 metrů z místa,než při pružném zrychlení na dálnici.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 2003 Accord  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 23:16   Citovat  

s tím s váma nesouhlasím ... Ble
tdi tahne od začátku a v nízkých otáčkách, cíva musí být hodně roztočenej aby jel a roztočit ho řádně na rozjezd pak znamená koukat se jak se hezky kouří od kol a jak oktávka mizí ... OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 23:20   Citovat  

Kmóďa napsal:
Taky bych řekl že nad TDI vyhraješ spíš při sprintu na 400 metrů z místa,než při pružném zrychlení na dálnici.


Je to přesně obráceně Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 23.1.2008 , 23:22   Citovat  

Rom. napsal:
Je to přesně obráceně Úsměv


ani jedno, nad tou :mravenec: vyhraješ dycky pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 7:55   Citovat  

Petura napsal:
s tím s váma nesouhlasím ... Ble
tdi tahne od začátku a v nízkých otáčkách, cíva musí být hodně roztočenej aby jel a roztočit ho řádně na rozjezd pak znamená koukat se jak se hezky kouří od kol a jak oktávka mizí ... OK
no TDI je do 2tisíc docela mrtvý než nastoupí turbo.Prostě nad 100km/h na dálnici kdykoli kamarád přišlápl Golfa TDI tak ručka tacho letěla k dvoustovce a hodně slušně.Myslím že bych se Civikem neměl v téhle rychlost šanci.Bohužel.Ale bylo to 81KW a asi čiplé.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 2003 Accord  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 7:58   Citovat  

Petura napsal:
s tím s váma nesouhlasím ... Ble
tdi tahne od začátku a v nízkých otáčkách, cíva musí být hodně roztočenej aby jel a roztočit ho řádně na rozjezd pak znamená koukat se jak se hezky kouří od kol a jak oktávka mizí ... OK
A to se domníváš nebo víš Hihi ? Jel jsem proti x octávkám a na rozjezd mě nedala téměř žádná. Sice možná mám o 3 koně víc Hihi ale zas takovej rozdíl oproti serii to nemám. Viz tudy Já očesán o 50kg a 14"kola proti koktě s motorem RS z fabie 150ps, až tak v pulce dvojky mě začala brát


Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 10:31   Citovat  

jj presne tak tdi pod 2000 proste nejede.nejlepe to drzet nad 2000 kdy vlastne nejvetsi kroutak nastupuje cca od 1900 zalezi podle motorizace.kamos ted dotahl fabii 1.9 tdi pd pry ciplou cca na 96kw.a ono to porve cca od 2900 do 3500 otacek.ono je fakt ze u benzinu si krasne podradis a jedes kdezto u toho dieslu sem zkousel podradit ani ne moc v otackach sem to podradil a skocilo tam pres 3500 a kraval tak sem to hned zaradil zpet pořádnej výtlem nevim diesla bych nechtel nikdy.na spotrebu je to super to jo.ale nevim jak jede 1.4 benzin tak nesrovnam ale zase bych ty diesly nepodcenoval uplne.ty PD jedou celkem slusne.hlavne maji velkej kroutak v nizkych otackach sice jenom v malem spektru otacek ale i tak.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 11:10   Citovat  

no jak myslíte, nechám vás při vaší pravdě :hehe: 1,4 nejede špatně, ale obsah prostě ničím nenahradíš ... (takový starý pořekadlo, co má něco do sebe)
ale sám radši budu jezdit v 1,4 cívovi než v koncernovým TDi OK Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 11:21   Citovat  

Petura napsal:
no jak myslíte, nechám vás při vaší pravdě :hehe: 1,4 nejede špatně, ale obsah prostě ničím nenahradíš ... (takový starý pořekadlo, co má něco do sebe)
ale sám radši budu jezdit v 1,4 cívovi než v koncernovým TDi OK Mrk
Jo jasný. Ale je to diesel, tam jde o turbo, bez tubra to nejede vubec i když to má větší obsah. Píšu jen co vím jak jsem jezdil proti TDičkám Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 11:25   Citovat  

Petura napsal:
no jak myslíte, nechám vás při vaší pravdě :hehe: 1,4 nejede špatně, ale obsah prostě ničím nenahradíš ... (takový starý pořekadlo, co má něco do sebe)
ale sám radši budu jezdit v 1,4 cívovi než v koncernovým TDi OK Mrk



hehe nenahradis no to je fakt ale ne u dieslu.podivej se na diesly bez turba 2.5D mercedesy taky bez turba atak.proste dneska diesl bez turba to neni motor.treba i ta fabie 1.9 sdi a ma to snad 45kw nebo kolik.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Verča je teď offline  Verča
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 11:39   Citovat  

jj, turbo dělá veškerej výkon. Otec má 2.0 JTD a se*e se mu turbo. Když jsem s tím jela a zrovna nefungovalo turbo, to auto se nechtělo pomalu rozjet..ten rozdíl, když není turbo je fakt neuvěřitelnej..a to tomu ani nemusím rozumět..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1915 2003 Accord Type-S  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 15:16   Citovat  

tak me to souper odrekl, asi mel srach!!! takze jsem zatim vyhral po psychicke strance.
Jinak jak je to s tim TDI, je tedy rychlejsi na sprint a nebo spise na dalni pri zrychleni, stale se tu toti prou nazory obou stran, tak nejak nevim!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
Only_one je teď offline  Only_one
2 háčka
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 15:19   Citovat  

no já co si pamatuju co sem měl CRX ED9 tak sem tam sem potkal F RS a ta mě hoodně moc potrápila a nebýt zatáček ....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 855  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 15:46   Citovat  

david.hammer napsal:
tak me to souper odrekl, asi mel srach!!! takze jsem zatim vyhral po psychicke strance.
Jinak jak je to s tim TDI, je tedy rychlejsi na sprint a nebo spise na dalni pri zrychleni, stale se tu toti prou nazory obou stran, tak nejak nevim!
Kurňa jak to tak čtu tak mám chut to jít vyzkoušet šuk svatoušek Ale kamarád má jen 66kw verzi koktu a to vím že bych ho dal. Chtělo by to tu silnější 74kw, to má zas jinej kamarád ale fabii Mr. Green , sprint máme za sebou a to teda nestihal ale na dálnici nevím... A neptejte se mě co to mám za kamarády s TDíčkama pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
jvkgrifone je teď offline  jvkgrifone
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.1.2008 , 16:58   Citovat  

vyhodou vseho v turbu je prisun Nm v nizkych otackach, i kdyz treba oproti kompresoru se musi turbo roztocit. to kazdy vi. proto bych se drzel toho, ze v pruznem zrychleni se necapes... na druhou stranu, protoze mam moznost porovnavat prave tato auta (no skoro, EG D15 vs A4 PD74kW - A4 typove oznaceni octavie 1, at vam rozsirim obzory), musim rict, ze ve vyssich rychlostech civic mel nad octavkou navrch (160++, protoze octavka byla jen tour, tudiz 5ti kvalt). Na druhou stranu, se svinicem se rad kockuju se slabsima variantama tdicek a tdcicek...
Muj nazor proto je, vyhraje ten, kdo umi lip vyuzit vyhod sveho vozu kouř (a vzhledem k tomu, ze tvuj konkurent muze pri sprintovani mit rovnou plnej kufr haraburdi na chalupu a byt plne obsazen a stejne nic nepociti, budes mit co delat Je to tam. )
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1131 1992 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
ej9 vs. Octavia TDI
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2031s ][ Dotazy: 151 (0.0209s) ][ GZIP on - Debug on ]