Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
pomoc s vyberem kol
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1

sednou nebo ne
ano
57%
 57%  [ 4 ]
ne
42%
 42%  [ 3 ]
Hlasovalo : 7
Celkem hlasů : 7

krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 16:40   Citovat  

ahoj. tak tu mam dalsi moznost koupit na preludu 4g kolecka. chtel bych vas poprosit o nazor. sami o sobe se mi libi, ale nejsem si jist jak budou na prelude. maji malinkej limec coz se me libi ale maji 10 dvojitch loukoti. kvuli tomu trosku vaham. jde o 16´´. moc dekuju.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1530 2008 Accord  
Ryba je teď offline  Ryba
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 16:42   Citovat  

no muj šálek čaje to neni Tak to valím bulvy a allesio nebo jak se ta značka píše už vůbec ne muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1203 1986 CR-X  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 16:44   Citovat  

no me se taky zrovna moc nelibi, ale skusil bych je hodit na tu preludku a uvidis. Hmmm? Nebo to tu nekomu dej at ti to upravi. Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 16:47   Citovat  

me se tyhle kola libej, jinak na preludce by se to muselo zkusit no
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 16:48   Citovat  

Kola pekny ale allesia jsou mekky..tohle vypada jak replika z BMW M3
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 16:59   Citovat  

allesia KO to snad ne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
qasper je teď offline  qasper
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 17:29   Citovat  

a co řikáte na AEZ ??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 546  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 17:31   Citovat  

qasper napsal:
a co řikáte na AEZ ??


Osobní zkušenost nemám, neslyšel jsem negativní a při výběru svých kol jsem čmuchal všude možně....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
qasper je teď offline  qasper
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 17:35   Citovat  

jj no já sem koukal jestli o nich někdo nepsal ...spíš sem chtěl znát názor těch co je vyzkoušeli Mrk já se rohoduju mezi AEZ a OZ ... je mi jasný co mi doporučíte HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 546  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 17:41   Citovat  

jj o meke smesi vim. bude to ale lespi nez na mich starych myslim. s jednema uz zkusenost mam (ne u me na aute) a prezilo to celkem v poho i nehorazny opreni o obrubnik. jasny cara tam byla ale nic strasnyho. nemuzu si ted financne vyskakovat bohuzel. potrebuju na necem jezdit a tohle se mi naskytlo. kdyby to sedlo prelude tak bych je vzal a neresil kvalitu pac vim ze v ni budu jezdit tak max 2 roky. pak prijde anglicak doufam. skusim specialni disajnovej program malovani. uvidime ale bude to stat stejne za prd. nejlepsi by bylo kola skusit ale z brna no decina se mi moc nechce.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1530 2008 Accord  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 17:44   Citovat  

jo jinak s ats mam dobrou skusenost ale to byly stary typy. co jsou ted novy netusim mozn ase to teda zmenilo no. nevim
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1530 2008 Accord  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 17:46   Citovat  

krtekm napsal:
jj o meke smesi vim. bude to ale lespi nez na mich starych myslim. s jednema uz zkusenost mam (ne u me na aute) a prezilo to celkem v poho i nehorazny opreni o obrubnik. jasny cara tam byla ale nic strasnyho. nemuzu si ted financne vyskakovat bohuzel. potrebuju na necem jezdit a tohle se mi naskytlo. kdyby to sedlo prelude tak bych je vzal a neresil kvalitu pac vim ze v ni budu jezdit tak max 2 roky. pak prijde anglicak doufam. skusim specialni disajnovej program malovani. uvidime ale bude to stat stejne za prd. nejlepsi by bylo kola skusit ale z brna no decina se mi moc nechce.


tady jde o to ze ty kola nemusi vydrzet ani jednu letni sezonu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
qasper je teď offline  qasper
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 18:08   Citovat  

možná sem to špatně pochopil... ale spíš řekl, že jde o to aby kola nebyli hned křivý a ne o to jak hlubokej vytvoříš škrábanec o obrubník Mrk na křivejch kolech se jezdí špatně a vyrovnání to moc nezachrání KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 546  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 18:20   Citovat  

Ja musim doporucit ALUTEC ...ve 40km/h naraz bocni do chodniku se odstiplo na obou kolech jemne z limce ...opraveno jednoduse a levne..pri vyvazovani byly obe kola v centru a rovny..to je kvalita Mrk
Ja uz to tady psal jednou tusim je to jak v teleshopingu s horstem fuchsem

Bezne noze se ohnou protoze jsou z levneho materialu ale nas nuz se jedine zlomi Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 18:21   Citovat  

Tak to koukám! az tak spatny jo?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1530 2008 Accord  
qasper je teď offline  qasper
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.1.2008 , 18:24   Citovat  

tak to je jasný s větší tvrdostí se zvyšuje křehkost ...proto by kola měli spíš prasknout než se různě ohejbat Ble já mám MiM (už byli na autě když sem to kupoval) a to je špatný ty kola sou měkkoučký ... ty nedoporučuju
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 546  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
pomoc s vyberem kol
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1103s ][ Dotazy: 92 (0.0106s) ][ GZIP on - Debug on ]