Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: P3G
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.8.2010 , 22:42  Naposledy upravil Buchtak dne 14.9.2010 , 0:32, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

Zmena, po jednom svezeni jsem se zabouchl...takze, shanim P3G v peknym stavu Úsměv (ne karbec)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
TRUcKER je teď offline  TRUcKER
Jak malej Jarda [2]
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.8.2010 , 23:44   Citovat  

kamos ma ted neco dovest hatch a rikal ,,ieso,, takze nejspis 1,4, jak bude, tak ti hodim fotku
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2948 1991 Civic  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 26.8.2010 , 0:23   Citovat  

Super, hod echo do SZ, jak budes mit blizsi info.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2010 , 11:31   Citovat  

UP
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
Skylinee je teď offline  Skylinee
2 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2010 , 12:48   Citovat  

promiň za offtopic jen tak pro zajímavost, kam se poděl ten zelenej jak jsem ti prodal?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 534 1999 Accord Type-R  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2010 , 12:56   Citovat  

Joo, tak to by me samotnyho zajimalo, prijel si pro nej borec myslim, ze z Brna. No kazdopadne zacal zrat nehorazne olej, ale nehorazne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
TRUcKER je teď offline  TRUcKER
Jak malej Jarda [2]
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 31.8.2010 , 13:03   Citovat  

kolik je nehorazne, mylsim ze muj civic zere 3x vic:-D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2948 1991 Civic  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2010 , 13:10   Citovat  

TRUcKER napsal:
kolik je nehorazne, mylsim ze muj civic zere 3x vic:-D


Vsadime se ? Litr oleje na 100km ! ;D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
TRUcKER je teď offline  TRUcKER
Jak malej Jarda [2]
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 31.8.2010 , 13:20   Citovat  

ou a to zacalo zrat takhle z niceho nic? kua to uz je dost, ikdyz s nohou na podlaze u me neni problem, proto taky prodavam:-D jinak ted tam liju nejakej olej petrkanada nebo jak se to jmenuje a parada, huli to furt, ale uz to tak nezere:-D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2948 1991 Civic  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 31.8.2010 , 13:33   Citovat  

TRUcKER napsal:
ou a to zacalo zrat takhle z niceho nic? kua to uz je dost, ikdyz s nohou na podlaze u me neni problem, proto taky prodavam:-D jinak ted tam liju nejakej olej petrkanada nebo jak se to jmenuje a parada, huli to furt, ale uz to tak nezere:-D


jj, z niceho nic....i kdyz je jasny, ze predtim uz to taky urcite neco vzalo. Hehe, pekne. Ja tam lil pak nakej olej, co ho kamos kdesi ukradl barel a daval mi ho za par korun...a jezdilo to Velmi šťastný Az budes mit to C6G od kamose, tak dej vedet Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.9.2010 , 22:52   Citovat  

UP, zmena - P3G Úsměv))
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2010 , 14:10   Citovat  

UP
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
Miky07 je teď offline  Miky07
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.9.2010 , 18:36   Citovat  

nejsem si jistý jestli to je 3g, alea si jo
tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 305  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2010 , 18:46   Citovat  

Miky07 napsal:
nejsem si jistý jestli to je 3g, alea si jo
tudy odkaz


Dik za link, ale borcovi uz jsem volal, par dni zpet mi ji vyfoukl a ted ji prodava "na kseft". Premyslim nad ni..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
Desperado je teď offline  Desperado
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.9.2010 , 20:25   Citovat  

Ta stříbrná z inzerátu je nejvýše 1989, jen na okraj. Odpovídá tomu jak exteriér, tak uváděný výkon motoru.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 113  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2010 , 20:42   Citovat  

Desperado napsal:
Ta stříbrná z inzerátu je nejvýše 1989, jen na okraj. Odpovídá tomu jak exteriér, tak uváděný výkon motoru.


mmm, zajimavy info, diky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 1998 Prelude  
MH je teď offline  MH
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.9.2010 , 13:46   Citovat  

Buchtak napsal:
Zmena, po jednom svezeni jsem se zabouchl...takze, shanim P3G v peknym stavu Úsměv (ne karbec)

Co tahle: tudy odkaz
Vypadá celkem OK.Chtěl jsem ji vyměnit za tu mojí 4g, ale zatím bez odezvy...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1210  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: P3G
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1090s ][ Dotazy: 93 (0.0083s) ][ GZIP on - Debug on ]