Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Interiér P4G černý látkový - koupeno + info
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.9.2010 , 17:15  Naposledy upravil Riccardo dne 2.1.2011 , 13:24, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

********************************************************************
Sháním černý ne-kožený interiér do P4G. Sedadla nejsou úplně černé, ale takové černě žíhané.
Líbí se mi to mnohem víc, než ten běžný šedý.
Jde o všechny sedadla, přední a zadní boční panely a víko schránky. Pokud je černý i strop a sloupky, pak i to.
********************************************************************
Seznam potřebných dílů:
Čalounění předních sedadel (lze demontovat)
Zadní sedadla
Koberec
Schránka zadní
Zadní boční panely
Přední boční panely
(z bočních panelů lze demontovat čalouněné díly)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 1992 Prelude Si  
prelude2.0i je teď offline  prelude2.0i
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.9.2010 , 17:51   Citovat  

Riccardo napsal:
Sháním černý ne-kožený interiér do P4G. Sedadla nejsou úplně černé, ale takové černě žíhané.
Líbí se mi to mnohem víc, než ten běžný šedý.
Jde o všechny sedadla, přední a zadní boční panely a víko schránky. Pokud je černý i strop a sloupky, pak i to.

jaky mas na mysli?ukaz nakou fotku
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 940 1996 Prelude VTEC  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.9.2010 , 9:01   Citovat  

Já právě nějak nemůžu žádnou pořádnou fotku najít, jenom od ESO a tam je vidět jenom sedadlo. A to ještě nemá v moc dobrém stavu. Někdo na srazu Prelude to měl, ale už nevím kdo to byl. A ten to měl v parádním stavu.


p4gblack1_235.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
p4gblack1_235.jpg, 86.59 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 1992 Prelude Si  
Speedy je teď offline  Speedy
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.9.2010 , 9:34   Citovat  

Jee to je interiér z mojí bývalé preludky Velmi šťastný Tady tato barevná kombinace byla myslím u poface. A ještě existují ty žíhané sedačky i v opačné kombinaci kdy boky jsou žíhané a střed černý Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1147 1993 Integra Varování : 1 
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.9.2010 , 9:50   Citovat  

Speedy napsal:
Jee to je interiér z mojí bývalé preludky Velmi šťastný Tady tato barevná kombinace byla myslím u poface. A ještě existují ty žíhané sedačky i v opačné kombinaci kdy boky jsou žíhané a střed černý Úsměv

Jo tak kdyby to bylo takhle ... tudy odkaz ... tak to by bylo ještě lepší ! Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 1992 Prelude Si  
prelude2.0i je teď offline  prelude2.0i
2 háčka
PříspěvekZaslal: 30.9.2010 , 19:18   Citovat  

Riccardo napsal:
Já právě nějak nemůžu žádnou pořádnou fotku najít, jenom od ESO a tam je vidět jenom sedadlo. A to ještě nemá v moc dobrém stavu. Někdo na srazu Prelude to měl, ale už nevím kdo to byl. A ten to měl v parádním stavu.
tak tohle mam presne ja ve svoji Velmi šťastný a mam tu jedny tyhle


DSCF0751.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCF0751.jpg, 630.4 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 940 1996 Prelude VTEC  
MH je teď offline  MH
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.10.2010 , 19:26   Citovat  

Pokud prodám swap, bude na prodej tento interiér: tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1210  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.10.2010 , 19:30   Citovat  

MH napsal:
Pokud prodám swap, bude na prodej tento interiér: tudy odkaz

Díky, ale je to asi to co má i Prelude2.0i - takový ten šedo-černý, že ? (šedé okraje, černě žíhané sedáky)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 1992 Prelude Si  
MH je teď offline  MH
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.10.2010 , 20:34   Citovat  

Riccardo napsal:
Díky, ale je to asi to co má i Prelude2.0i - takový ten šedo-černý, že ? (šedé okraje, černě žíhané sedáky)


Vypadá stejně, je to z 2,2 Vtec 94, před facelift (bez loketky, vzadu panel).
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1210  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.10.2010 , 20:39   Citovat  

MH napsal:
Vypadá stejně, je to z 2,2 Vtec 94, před facelift (bez loketky, vzadu panel).

Asi si moc vymýšlím, ale chtěl bych celý černý, ne v kombinaci s šedou. Jestli budou žíhané okraje nebo středy už bych neřešil. Nejlepší by byly ale plné středy a žíhané okraje Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 1992 Prelude Si  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.10.2010 , 22:10   Citovat  

mel bych tady mit cerny zadni sedaky...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3026 1995 Prelude VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Interiér P4G černý látkový - koupeno + info
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0952s ][ Dotazy: 71 (0.0068s) ][ GZIP on - Debug on ]