Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
V: maska civic 6g
Fórum: Prodám díly
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.12.2010 , 14:50   Citovat  

Vyměním tuto tudy odkaz masku za origo, barvu preferuju černoua nebo stříbrnou.. Úsměv je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 950 2007 Civic Coupe  
crushot je teď offline  crushot
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.12.2010 , 14:56   Citovat  

bigy napsal:
Vyměním tuto tudy odkaz masku za origo, barvu preferuju černoua nebo stříbrnou.. Úsměv je to dobrý


mám doma, ale je trochu na chromech zazelenalá Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 763  
lukes je teď offline  lukes
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.12.2010 , 15:11  Naposledy upravil lukes dne 14.12.2010 , 15:13, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Mám ji, je v perfektním stavu, klidně vyměním, odkud jsi? Kdyžtak sz Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 584  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.12.2010 , 15:11   Citovat  

No, špatně jsem to napsal.. mam zájem pouze o , viz FOTO.. žádný chromy.. Úsměv


maska.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
maska.jpg, 20.67 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 950 2007 Civic Coupe  
lukes je teď offline  lukes
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.12.2010 , 15:18   Citovat  

Tak to je škoda, mám jen tu s chromovým rámečkem s poface vzhledem..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 584  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 14.12.2010 , 15:18   Citovat  

lukes napsal:
Tuto mám : tudy odkaz

dovolim si odpovedet za dana (bigy) shani opravdu jen tu, co ji uploadl, na tom jestli tam nebude vnitrni znacek, nebo bude mensi nebo vetsi nam nesejde.... ale potrebujeme ji aby sme ji mohly rozrezat a potunit k obrazu svemu ....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903  
crushot je teď offline  crushot
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.12.2010 , 15:36   Citovat  

Newer napsal:
dovolim si odpovedet za dana (bigy) shani opravdu jen tu, co ji uploadl, na tom jestli tam nebude vnitrni znacek, nebo bude mensi nebo vetsi nam nesejde.... ale potrebujeme ji aby sme ji mohly rozrezat a potunit k obrazu svemu ....


takže tu co tam mám já teď? Úsměv klidně ji s váma vyměnim za tu s chromem, když vám nebude vadit že má v jednom rožku prasklinu Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 763  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 14.12.2010 , 15:43   Citovat  

crushot napsal:
takže tu co tam mám já teď? Úsměv klidně ji s váma vyměnim za tu s chromem, když vám nebude vadit že má v jednom rožku prasklinu Úsměv

jop ta co mas ty to je ona myslim .. posli foto , jestli je prasklina nekde schovana pod kapotou v miste montaze tak nam to asi vadit nebude .. ale jestli je to viditelny tak jo .

smerodatny je co rekne Bigy.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 14.12.2010 , 20:57   Citovat  

up
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903  
crushot je teď offline  crushot
2 háčka
Členství: Žádné
Nový příspěvekZaslal: 14.12.2010 , 21:01   Citovat  

Newer napsal:
jop ta co mas ty to je ona myslim .. posli foto , jestli je prasklina nekde schovana pod kapotou v miste montaze tak nam to asi vadit nebude .. ale jestli je to viditelny tak jo .

smerodatny je co rekne Bigy.


zítra vyfotim a uvidíte Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 763  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
Nový příspěvekZaslal: 14.12.2010 , 21:13   Citovat  

jasne vyfot.. Úsměv jestli to nebude nejaky extrem,tak ji vymenime OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 950 2007 Civic Coupe  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
Nový příspěvekZaslal: 15.12.2010 , 20:26   Citovat  

:hehe: :hehe:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 950 2007 Civic Coupe  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
Nový příspěvekZaslal: 16.12.2010 , 9:55   Citovat  

adnoh
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903  
Rada36 je teď offline  Rada36
3 háčka
Nový příspěvekZaslal: 16.12.2010 , 9:57   Citovat  

hej to je moje maska na tej fotce Velmi šťastný popřemýšlím o výměně Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1578 1998 Civic Aerodeck  
crushot je teď offline  crushot
2 háčka
Členství: Žádné
Nový příspěvekZaslal: 16.12.2010 , 16:20   Citovat  

tak tady jsem to nafotil Úsměv


Foto195.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Foto195.jpg, 130.19 kB

Foto196.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Foto196.jpg, 80.92 kB

Foto197.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Foto197.jpg, 68.5 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 763  
GoesPro je teď offline  GoesPro
1 háčko
Nový příspěvekZaslal: 20.12.2010 , 11:24   Citovat  

Rada36 napsal:
hej to je moje maska na tej fotce Velmi šťastný popřemýšlím o výměně Mrk

Mrk tak premyslej dokud mame bastlící náladu ať máme do čeho píchnout Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 107 2000 S2000  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
Nový příspěvekZaslal: 20.12.2010 , 11:24   Citovat  

Rada: v rychlosti ta tvoje byla prvni kterou jsem našel Velmi šťastný Se stydím


Mmmm.. ta je popraskana moc.. kouř

UP UP UP UP UP :hehe:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 950 2007 Civic Coupe  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
Nový příspěvekZaslal: 20.12.2010 , 23:18   Citovat  

cože cože ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 950 2007 Civic Coupe  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
Nový příspěvekZaslal: 21.12.2010 , 15:39   Citovat  

ale notak..nikdo nechce "tuzingovou" masku ?Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 950 2007 Civic Coupe  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
Nový příspěvekZaslal: 7.1.2011 , 21:38   Citovat  

je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 950 2007 Civic Coupe  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
V: maska civic 6g
Fórum: Prodám díly
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1320s ][ Dotazy: 107 (0.0129s) ][ GZIP on - Debug on ]