Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
P: Ford Fiesta skoro za odvoz :-)
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.5.2011 , 19:45   Citovat  

mel bych tu za par kacek auto na nejakej cross, vyblbnuti na poli nebo po opraveni motoru na nromal jezdeni treba jako wintercar ci na dily:-)

je to Ford Fiesta obsah 1,0 ( spotreba tak 5l/100km ) rok 1993, 3 dver, cervena barva, je myslim na alu kolech s letnakama, ma nove vyvareny zadni lemy + predek a azdek pod naraznikama, socialni vybava se svihadlama, bez posilovace atd. bohuzel zere hodne olej a trosku klepou ventily, takze bud to auto nekde pekne zprasit nebo prohodit motor a mit peknej wintercar Úsměv meli by k tomu bejt este nejaky nahradni dily atd. eko nezaplaceno, v lednu nova STK !!!

cena cca 2000 Úsměv nebo nabidnete co date protiuctem Velmi šťastný

prodava to kamarad ale ptejme se na vsechno radsi me,
kamil.jerabek@centrum.cz
icq 327 112 218
tel 774 911 406


34413_166997093317373_100000212507742_574178_7477415_n.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
34413_166997093317373_100000212507742_574178_7477415_n.jpg, 59.51 kB

68981_166997123317370_100000212507742_574179_435663_n.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
68981_166997123317370_100000212507742_574179_435663_n.jpg, 69.2 kB

68981_166997129984036_100000212507742_574180_22141_n.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
68981_166997129984036_100000212507742_574180_22141_n.jpg, 74.58 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
Jonaasek je teď offline  Jonaasek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.5.2011 , 20:35   Citovat  

ako je myslím 7000,- že?....zkusim zjistit za kolik bych sehnal motor a možná bych to na ježdění do práce vzal....mimochodem, kolik toho oleje na kolik to žere?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 849 1997 Accord  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.5.2011 , 20:44   Citovat  

eko je 10,5,3tis Úsměv takze teoreticky by to bylo jen 5tisic Úsměv az na ten motor je to "top stav" Velmi šťastný ... olej zere hodne, jezdit s olejem v kufru je nutnosti, ale ne ze bys nedojel domu... zere ho to, nikde netece, kdyz prohodis motor bude slouzit urcite este hodne dlouho, svezeni v tom neni spatny, bylo to kazdodenni priblizovadlo po meste + nekolikrat mesicne liberec - praha... k videni je v praze Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.5.2011 , 14:48   Citovat  

tak auto je nakonec bez alu kol ale na plechacich s ted v zime fungl novejma zimakam + je to bez baterky, vykradli m udruhy auto a mimo jine ukradli i baterku
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
Brian_x3 je teď offline  Brian_x3
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.5.2011 , 23:08   Citovat  

promiň že se ti sem vecpu, ale před barákem mi stojí escort 1.3i 55kw a motor by se popřípadě dal použít.tak kdyby někdo chtěl Úsměv jinka motor je tam vyměněn a já na něm najel 1000km než mi sešrotovali auto a bez problémů Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 125 1996 Civic  
wisastar je teď offline  wisastar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.5.2011 , 18:37   Citovat  

osiris napsal:
tak auto je nakonec bez alu kol ale na plechacich s ted v zime fungl novejma zimakam + je to bez baterky, vykradli m udruhy auto a mimo jine ukradli i baterku


za 1000 to beru Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 517 1990 Legend  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.5.2011 , 19:25   Citovat  

takze pokud chapu dobre tak staci dolejvat olej a nebo sehnat novej motor, otazka je za kolik jde sehnat ze. ZKusim to nadhodit mame zda by nechtela zacit jezdit zas..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 1995 Legend  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.5.2011 , 22:40   Citovat  

je spousta zajemcu ale vsichni furt jen slubujou ze prijedou ale nikdo nikde Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.5.2011 , 22:48   Citovat  

osiris napsal:
je spousta zajemcu ale vsichni furt jen slubujou ze prijedou ale nikdo nikde Úsměv
ja to ukazoval mame, aby nelitala na kole ale nejsou na to prachy Smutný(
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 1995 Legend  
Idaho je teď offline  Idaho
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 25.5.2011 , 23:04   Citovat  

osobové zájem by byl, ale dnes sem přivezkl z TK jinou fiestu / 98 rok, 1,8D, Ghia / za 3tis s vadnýma tlumičema, pan kvuli nim neprosel technickou tak chtel fiestu vezt na likvidaci že do toho nec hce vrážet. Když sem videl ten čistej interiér, origo CD přehrávač a takřka bez koroze tak se mi jí zželelo, pánovi sem dal trojku, technikovi z TKdve kila do kapsy a technickou mi dal a ted jen pořídit tlumiče, v realu se s tím skoro nedá jet ( + silenty na zadek ) takže z mé strany te dočasne zájem padá..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1200  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.5.2011 , 13:57   Citovat  

stale na prodej Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.7.2011 , 21:02   Citovat  

up Chápeš! uz sewm mel asi 4 kupce ale vsichni naprosto nespolehlivy, vzdy se domluvi kdy prijedo ua pa knikdo nedorazi a ani se neozve a neberou telefony...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2011 , 22:06   Citovat  

Klasika poslední 2,3 roky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1733 1999 Accord Type-R  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.7.2011 , 8:46   Citovat  

Kamčo co přesně je tam za motor? To je ta 1.1 ? Jestli jo, tak sem koukal že motory se prodávaj kolem 1500-2000, přemyšlíme že bysme ji vzali na zimu. Civic bude parkovat jako leštěnka přes zimu v garáži a Preludka bude taky garážovaná Je to tam.

EDIT: Ich bin ein idiot, nahoře je psaný 1.0 Velmi šťastný Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5095  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
P: Ford Fiesta skoro za odvoz :-)
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.
Můžete odeslat upozornění moderátorům v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1202s ][ Dotazy: 83 (0.0098s) ][ GZIP on - Debug on ]