Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Největší sraz sportovních aut 2008
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 9.3.2008 , 13:34   Citovat  

17.5.2008 - Automotodrom Brno

Rád bych se přijel podívat,musí to bejt parádní podívaná,jen škoda že k některým autům nebude bližší přístup. Ale chápu to. Úsměv
   Návrat  
     
 
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.3.2008 , 13:42   Citovat  

je na me 20. narozeniny, to bych mohl dojet Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 9.3.2008 , 13:43   Citovat  

david.hammer napsal:
je na me 20. narozeniny, to bych mohl dojet Úsměv


Sakra tak to by sis tam mohl i nějakej ten supersport koupit, když budeš mít ty narozeniny Mrk
   Návrat  
     
 
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.3.2008 , 13:53   Citovat  

Tak tam nemuze pred veyronem chybet CRXko v zastupu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.3.2008 , 21:31   Citovat  

rooney napsal:
Sakra tak to by sis tam mohl i nějakej ten supersport koupit, když budeš mít ty narozeniny Mrk


to jo maximalne matchbox pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 9.3.2008 , 21:34   Citovat  

HaHaaa
   Návrat  
     
 
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 10.3.2008 , 8:13   Citovat  

diacoon napsal:
Tak tam nemuze pred veyronem chybet CRXko v zastupu
VEYRON A SUPERSPORT??? to snad ne max super výkon kterej je nevyužitelnej ani z 50% kromě nějaké té rovinečky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2008 , 8:45   Citovat  

david.hammer napsal:
je na me 20. narozeniny, to bych mohl dojet Úsměv


Taky budu 17.5. slavit dvacetiny - už podevátý... pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2008 , 9:20   Citovat  

Hellborn napsal:
Taky budu 17.5. slavit dvacetiny - už podevátý... pořádnej výtlem pořádnej výtlem


já 30. 5. poprvéé Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
Ryba je teď offline  Ryba
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.3.2008 , 11:11   Citovat  

PAKO napsal:
VEYRON A SUPERSPORT??? to snad ne max super výkon kterej je nevyužitelnej ani z 50% kromě nějaké té rovinečky
a ty si v něm jel, že to tak víš? Hihi Sice veyron neni muj šálek čaje, ale viděl sem třeba srovnávací test s Carrerou GT,Enzem a Zondou nebo mozna to bylo z gt3 a gallardem ted nevim:) na evo.co.uk a že by nějak zaostával se mi nezdálo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1203 1986 CR-X  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.3.2008 , 12:16   Citovat  

je honda guru ma narozeniny na stejny den jako ja, parada Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 10.3.2008 , 16:38   Citovat  

Co se týče porovnávání supersportů atd.. tak to musím vřele doporučit tento časopis (viz obrázek). Ovšem nevím zda-li se jej dá ještě někde sehnat. Recenze jednotlivých automobilů jsou moc pěkně rozepsány + obsahují samozřejmě základní informace o voze (včetně ceny) a spousty fotek.


P3100207.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P3100207.JPG, 835.41 kB
   Návrat  
     
 
Weyraak je teď offline  Weyraak
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.3.2008 , 21:07   Citovat  

PAKO napsal:
VEYRON A SUPERSPORT??? to snad ne max super výkon kterej je nevyužitelnej ani z 50% kromě nějaké té rovinečky
No tak PAKO Veyrona bych vůbec nesoudil to snad ne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 391  
Zemi je teď offline  Zemi
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2008 , 21:18   Citovat  

Ryba napsal:
a ty si v něm jel, že to tak víš? Hihi Sice veyron neni muj šálek čaje, ale viděl sem třeba srovnávací test s Carrerou GT,Enzem a Zondou nebo mozna to bylo z gt3 a gallardem ted nevim:) na evo.co.uk a že by nějak zaostával se mi nezdálo.


Je to tak Pakarno... Veyron umi i zatacet - v dobrych rukach.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3606  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Největší sraz sportovních aut 2008
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1102s ][ Dotazy: 79 (0.0078s) ][ GZIP on - Debug on ]