Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
C4G_stabilizátory podozku_klady a zápory
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 10.9.2011 , 11:10   Citovat  

Ahoj, mám C4G a jezdil sem bez stabilizátorů, pak jsem dal přední stab. a ten zadní jsem tam ještě nenamontoval. A když jsem se nad tím zamyslel, tak by mě zajímalo, zda není lepší ten zadní tam nemít... chápu že na okruhu by byl určitě lepší... ale co se týče českých hrbolatých a rozpadlých cestách v čr, není lepší, když každý zadní rameno si chodí jak potřebuje? A nejsou na sobě závislá skrz stabilizátor?

Kamarád co jezdí s modelama RC, tak tam právě řešil stabilizátory a ten zadní demontoval a řekl, že to líp sedí a zvládá terén, tím zase nechci srovnávat hračku s autem, jen mě to přivedlo na myšlenku a chci se sní s vámi podělit a prodiskutovat to. Určitě jsou tady tací, co tohle řeší-řešili a jsou se zkušenostmi a poznatky dále.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 H+ body: -8 1992 Civic Vti  
marty89ul je teď offline  marty89ul
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 10.9.2011 , 11:13   Citovat  

GrygarMartin2 napsal:
Ahoj, mám C4G a jezdil sem bez stabilizátorů, pak jsem dal přední stab. a ten zadní jsem tam ještě nenamontoval. A když jsem se nad tím zamyslel, tak by mě zajímalo, zda není lepší ten zadní tam nemít... chápu že na okruhu by byl určitě lepší... ale co se týče českých hrbolatých a rozpadlých cestách v čr, není lepší, když každý zadní rameno si chodí jak potřebuje? A nejsou na sobě závislá skrz stabilizátor?

Kamarád co jezdí s modelama RC, tak tam právě řešil stabilizátory a ten zadní demontoval a řekl, že to líp sedí a zvládá terén, tím zase nechci srovnávat hračku s autem, jen mě to přivedlo na myšlenku a chci se sní s vámi podělit a prodiskutovat to. Určitě jsou tady tací, co tohle řeší-řešili a jsou se zkušenostmi a poznatky dále.
na mem c4g sem namontoval zadni stabik z cera a auto lepe posloucha a zadek drzi mnohem lepe takze za me zadni stabik OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2575 H+ body: 6 1991 Civic VT  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 10.9.2011 , 13:25   Citovat  

marty89ul napsal:
na mem c4g sem namontoval zadni stabik z cera a auto lepe posloucha a zadek drzi mnohem lepe takze za me zadni stabik OK

stejne auto, stejny nazor OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
Lukas28 je teď offline  Lukas28
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 10.9.2011 , 18:21   Citovat  

vono na tom něco bude OK , taky už je poptávám Se stydím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3532 H+ body: 11 1999 Integra Type-R  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 10.9.2011 , 20:37   Citovat  

stabíky v provozuschopném stavu jsou jen plus
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 10.9.2011 , 21:03   Citovat  

taky sem dodelaval na 6cko a muzu jen doporucit OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4503 H+ body: 42 1999 Civic VTEC  
Boracco je teď offline  Boracco
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 11.9.2011 , 16:51   Citovat  

stabilizátory na autě jsou jen přínos, nevím o nějakém záporu....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 251 H+ body: -35  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.9.2011 , 21:57   Citovat  

ok ok je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 H+ body: -8 1992 Civic Vti  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2011 , 10:29   Citovat  

Já jsem teď dával na angličáka 1.6i větší stabík z 1.8VTI tzn. rozdíl mezi 20mm a 26mm + tvrdé uložení od Strongflex + nové čepy na koncích.Je to strašnej rozdíl,teď zatáčky projíždím mnohem rychleji,auto se o 100% méně naklání,jezdím s úsměvem od ucha k uchu,protože takovou změnu jsem ani nečekal.Auto uplně ztuhlo v přední části.Dokonce se zpřesnilo řízení.Ještě tam mám připravený na zadek,tak jsem zvědav kdy se k tomu dostanu.
Takže za mě přední stabík určitě doporučuji.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 606 H+ body: 3  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2011 , 11:47   Citovat  

Zdravím,
mám C5G a stabíky u ESiny samozřejmostí. A paráda. Ale po jejich repasi nastal teprve stav vynikající. Auto je výborně ovladatelné samozřejmě ve spolupráci s celým podvozkem, když je v pořádku.

Takže mohu jen doporučit.

přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2011 , 15:12   Citovat  

Mam na tarze stabilizatory z vti a mohu konstatovat, ze je to celkove hodnejsi a presnejsi. Mohu take jen doporucit...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 H+ body: 7 1994 CR-X DelSol  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2011 , 18:40   Citovat  

Tak je to jasný.. jak bude volná chvíle, jdou na auto!!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 H+ body: -8 1992 Civic Vti  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2011 , 22:40   Citovat  

SpaceMan napsal:
Mam na tarze stabilizatory z vti a mohu konstatovat, ze je to celkove hodnejsi a presnejsi. Mohu take jen doporucit...


A kolega Spaceman může říci, jak to v mém autě C5G ESi funguje/negunguje!!! Viz del sol day a projíždky ostrými serpentýnami nad kempem s jeho přítelkyní na palubě!!!

Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný

Martine, držím palce.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.9.2011 , 12:51   Citovat  

Bude to mit nejaky vliv na to, kdyz jedu do pravouhle zatacky a mam plna dva a hrabe mi vnitrni kolo? Uz me to stve, ale sliky k vuli tomu kupovat nebudu;-) ONo mozna uz od toho chci az moc, aby to sedelo pri dvoukylech do vracecky:-DVelmi šťastný. Kola mam r15; 195/50: cepy novy uz rok. A podvozek komplet koni. Predek mam na nejtuzsi nastaveni, zadek tak na 70%.

dodat bych mel ze to sedi dost dobre, ale stve me ze v ostrych zatackach mi hrabe vnitrni kolo a tim padem vyjizdim vetsi poloomer v zatacce a hrne me to do skarpy. Napada me, jestli se nenaklani zadek auta vic diky tomu ze tam neni stab. A tim padem se odlepuje vic predni. Vnitrni kolo od zeme v zatacce.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 H+ body: -8 1992 Civic Vti  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.9.2011 , 13:28   Citovat  

GrygarMartin2 napsal:
Bude to mit nejaky vliv na to, kdyz jedu do pravouhle zatacky a mam plna dva a hrabe mi vnitrni kolo? Uz me to stve, ale sliky k vuli tomu kupovat nebudu;-) ONo mozna uz od toho chci az moc, aby to sedelo pri dvoukylech do vracecky:-DVelmi šťastný. Kola mam r15; 195/50: cepy novy uz rok. A podvozek komplet koni. Predek mam na nejtuzsi nastaveni, zadek tak na 70%.

dodat bych mel ze to sedi dost dobre, ale stve me ze v ostrych zatackach mi hrabe vnitrni kolo a tim padem vyjizdim vetsi poloomer v zatacce a hrne me to do skarpy. Napada me, jestli se nenaklani zadek auta vic diky tomu ze tam neni stab. A tim padem se odlepuje vic predni. Vnitrni kolo od zeme v zatacce.


z tohop co vim tak pravdepodobne bys potreboval vystuzit karoserii a pravdepodobne sehnat speru s omezenou svornosti....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 H+ body: 7 1994 CR-X DelSol  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.9.2011 , 16:50   Citovat  

v motorovým prostoru vspěru mám, jestli myslíš tuhle..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 H+ body: -8 1992 Civic Vti  
silenec je teď offline  silenec
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.9.2011 , 16:55   Citovat  

Spis myslel diferencial, ne vzperu Úsměv
odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2671 H+ body: 7 2000 Civic VTEC-E  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.9.2011 , 17:18   Citovat  

jooo tak to bych uvítal.. už sem dřív řešil diferák jinej.. ale bylo to moc peněz Smutný ale tohle by bylo nej. řešení no Lucy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 H+ body: -8 1992 Civic Vti  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 13.9.2011 , 18:58   Citovat  

GrygarMartin2 napsal:
Bude to mit nejaky vliv na to, kdyz jedu do pravouhle zatacky a mam plna dva a hrabe mi vnitrni kolo? Uz me to stve, ale sliky k vuli tomu kupovat nebudu;-) ONo mozna uz od toho chci az moc, aby to sedelo pri dvoukylech do vracecky:-DVelmi šťastný. Kola mam r15; 195/50: cepy novy uz rok. A podvozek komplet koni. Predek mam na nejtuzsi nastaveni, zadek tak na 70%.

dodat bych mel ze to sedi dost dobre, ale stve me ze v ostrych zatackach mi hrabe vnitrni kolo a tim padem vyjizdim vetsi poloomer v zatacce a hrne me to do skarpy. Napada me, jestli se nenaklani zadek auta vic diky tomu ze tam neni stab. A tim padem se odlepuje vic predni. Vnitrni kolo od zeme v zatacce.


jj stabík tu hranici posune zase o kus dál
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
C4G_stabilizátory podozku_klady a zápory
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1620s ][ Dotazy: 101 (0.0154s) ][ GZIP on - Debug on ]