Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Armin van Buuren v SaSaZu
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 22.9.2011 , 20:08   Citovat  

Jde někdo 1.10 na Armina ?


armin.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
armin.jpg, 90.58 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 17:33   Citovat  

Nikdo nejde, mohli bychom dát Honda-sraz na baru přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 18:23   Citovat  

Blackburn napsal:
Nikdo nejde, mohli bychom dát Honda-sraz na baru přátele


Prijed na transku. Prave jsem zakoupil listky VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 18:32   Citovat  

Uvažoval jsem nad tím. Hraje tam taky Buuren ale Ellen Úsměv
Tam by to nemuselo být zlé.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
species je teď offline  species
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 18:42   Citovat  

ja to mam tak 50/50, listek mam ale nevim jeslti budu mit cas
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 897  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 18:46   Citovat  

species napsal:
ja to mam tak 50/50, listek mam ale nevim jeslti budu mit cas


Dobrý začátek Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
species je teď offline  species
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 20:19   Citovat  

no spis konec jestli nepudu! nic jinyho nez asot neposloucham Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 897  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 20:21   Citovat  

Kvuli ASOT jsem si koupil externi disk aby je bylo kde skladovat Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
species je teď offline  species
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 20:29   Citovat  

muj clovek!!! Úsměv

no snad se tam uvidime, kupodivu mi nikdo nechce vzit sobotni nocni Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 897  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 20:38   Citovat  

Blackburn napsal:
Uvažoval jsem nad tím. Hraje tam taky Buuren ale Ellen Úsměv
Tam by to nemuselo být zlé.


No ja hlavne na Emeryho. To je budouci megahvezda. Byl jsem na prvni sensation a hral tam spickove neznamy Guetta. A koukni dnes. Das tisice za jeho kousky. To same ceka Emeryho OK
Nacez na transce jsou vzdy fantasticke efekty i zvuk. Vozi si vlastni bozske zazemi VTEC

Mimochodem, stojim dnes na poste ... vsude samej spoluobcan pro davky ... a ja rikam, dvakrat listek na transmission ... a ona, ze nahlas, ze me neslysi (spoluobcane delaji velkej rachot) ...
tak zopakuju nahlas .. a ona nahlas pres ten jejich okenkovej rozhlas .. dvakrat listek na transmission.. to dela 2480 korun. Mel jsi videt pohled spoluobcanu. Listek jsem si musel dat pomalu do boxerek .. abych o nej neprisel tou tlacenkou zpet HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
species je teď offline  species
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 21:09   Citovat  

souhlas reno, emery ma muj hlas jako #1 v 100topdjs, uz jen kvuli Exposure coz je pro me fact KLENOT Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 897  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 21:20   Citovat  

species napsal:
souhlas reno, emery ma muj hlas jako #1 v 100topdjs, uz jen kvuli Exposure coz je pro me fact KLENOT Úsměv


Jj a dokonce nema ani slavu v hlave je to dobrý
Jen ta cena. Opravdu lituju, ze jsem nestihl prvni varku za 890,-.
Tech 1290,- uz zacina byt i na evropske pomery dost Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 21:25   Citovat  

No na Davida mám trochu jinný názor. To je komerenční hvězda která mě neoslovila.
Odkaz

To je typický diskovýplach.
Já jsem pro trochu osobitější tvorbu Úsměv Na Garetha jsem se zatím moc nezaměřil, Exposure znám z ASOT.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 21:26   Citovat  

Jinak lístky jsem stihl taky až ty poslední za 990kč. Ale i kdyby stál jeden 2000 tak si ho koupim Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 1991 CR-X  
species je teď offline  species
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 21:34   Citovat  

guettu sem poslouchal kdyz zacinal, pak jsem se o nem dozvedel neco vic a taky jsem k nemu stratil respekt jako k DJ. Hudbu ma dobrou, ale vsichni vime odkud jeho slava a vlastne i hudba plyne.

jinak reno me se zda ze ani armin nema slavu v palici(narozdil od takovyho Testa, jehoz nova tvorba se naprosto neda poslouchat), ale zrovna u armina mam strach ze doapdne podobne pac kdyz si clovek pusti treba "drowning" nebo neco novejsiho od nej tak to rozhodne nema takovych kvalit jako treba "Blue fear" :/


edit- no ja listky sice mam, ale uz na ne ma dibs kamos. K ty cene - armin only vip lounge s jidlem a pitim celkem asi za 6k za to taky stal Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 897  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 21:41   Citovat  

species napsal:
guettu sem poslouchal kdyz zacinal, pak jsem se o nem dozvedel neco vic a taky jsem k nemu stratil respekt jako k DJ. Hudbu ma dobrou, ale vsichni vime odkud jeho slava a vlastne i hudba plyne.

jinak reno me se zda ze ani armin nema slavu v palici(narozdil od takovyho Testa, jehoz nova tvorba se naprosto neda poslouchat), ale zrovna u armina mam strach ze doapdne podobne pac kdyz si clovek pusti treba "drowning" nebo neco novejsiho od nej tak to rozhodne nema takovych kvalit jako treba "Blue fear" :/


edit- no ja listky sice mam, ale uz na ne ma dibs kamos. K ty cene - armin only vip lounge s jidlem a pitim celkem asi za 6k za to taky stal Mrk


Fuj Testo ... zlanaril jsem nekolik lidi .. zaslo se a on ... fuj, nikdy vice ... hral jen same nove. Des a hruza .. zadnej traffic Smutný
A nakonec prudce odhodil sluchatka a rovnou odesel .. pritom byl nejhorsi DJ daneho vecera HaHaaa

Sakra, jak ja uz se tesim na nekonecnou noc ... alespon 3 kila za tu noc sundam VTEC

Ah, 6k? Boha meho, to bych si snad drive "koupil" pozemek na mesici Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 22:51   Citovat  

ReNo napsal:
Mimochodem, stojim dnes na poste ... vsude samej spoluobcan pro davky ... a ja rikam, dvakrat listek na transmission ... a ona, ze nahlas, ze me neslysi (spoluobcane delaji velkej rachot) ...
tak zopakuju nahlas .. a ona nahlas pres ten jejich okenkovej rozhlas .. dvakrat listek na transmission.. to dela 2480 korun. Mel jsi videt pohled spoluobcanu. Listek jsem si musel dat pomalu do boxerek .. abych o nej neprisel tou tlacenkou zpet HaHaaa


OK Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Armin van Buuren v SaSaZu
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1435s ][ Dotazy: 95 (0.0174s) ][ GZIP on - Debug on ]