Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Přestavba D15B2 na karburátor ?
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 21:06   Citovat  

Ahoj,rád bych znal váš názor na muj problém.Mam pod kapotou D13B2,ale podle papírů bych tam měl správně mít D15B2.Auto je kupované v Německu a papíry sem kupoval u nás i s totálkou a je dělaná přestavba,nebo spíš jen přebouchané číslo.Díky známému na STK sem naštěstí neměl problém s typem motoru,ale poslední dobou už je to o malér,tak bych rád motor s té bouračky do auta dal.Nyní k věci,nechce se mi rozebírat celé auto a natahovat elektriku tak sem přemejšlel nandat na motor sání s karbecem a do bloku namontovat pumpu.Určitě mě 99,9% z vás řekne ať to nedělam že je to blbost,ale rád bych věděl jestli to prakticky de udělat a jestli to ten karbec bude stíhat.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 123 H+ body: 0  
HonDan je teď offline  HonDan
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 21:29   Citovat  

Mara126 napsal:
Ahoj,rád bych znal váš názor na muj problém.Mam pod kapotou D13B2,ale podle papírů bych tam měl správně mít D15B2.Auto je kupované v Německu a papíry sem kupoval u nás i s totálkou a je dělaná přestavba,nebo spíš jen přebouchané číslo.Díky známému na STK sem naštěstí neměl problém s typem motoru,ale poslední dobou už je to o malér,tak bych rád motor s té bouračky do auta dal.Nyní k věci,nechce se mi rozebírat celé auto a natahovat elektriku tak sem přemejšlel nandat na motor sání s karbecem a do bloku namontovat pumpu.Určitě mě 99,9% z vás řekne ať to nedělam že je to blbost,ale rád bych věděl jestli to prakticky de udělat a jestli to ten karbec bude stíhat.

to ti asi moc nepomuze kdyz to cislo je na bloku ne?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2447 H+ body: -5 1998 Civic Vti  
Maggoth je teď offline  Maggoth
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 21:31   Citovat  

Pointa?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3179 H+ body: 2 1995 CR-X DelSol  
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 21:44   Citovat  

HonDan napsal:
to ti asi moc nepomuze kdyz to cislo je na bloku ne?

to mě právě pomůže,potřebuju tam blok z D15B2 kterej je i v papírech,teď tam je D13B2
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 123 H+ body: 0  
Streetkid je teď offline  Streetkid
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 21:49   Citovat  

leda ze by tam dával karbecy z motorky, a ostrou broušenou vačku. Pak za mě jo HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1842 H+ body: 7 1992 Civic  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 21:51   Citovat  

Mara126 napsal:
to mě právě pomůže,potřebuju tam blok z D15B2 kterej je i v papírech,teď tam je D13B2



no tak tam hod blok a hlavu D15B2 a na to dej puvodni karbec co tam je ted a dobre typ motoru budes mit podle TP a vyresene
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4806 H+ body: 5 1990 Civic  
Maggoth je teď offline  Maggoth
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 21:55   Citovat  

Ehm -přitřu se a prohlásím , že tady mám k prodeji dva motory D15B2... Ostrava.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3179 H+ body: 2 1995 CR-X DelSol  
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 21:58   Citovat  

Hondik napsal:
no tak tam hod blok a hlavu D15B2 a na to dej puvodni karbec co tam je ted a dobre typ motoru budes mit podle TP a vyresene

no jasný,to chci udělat,jen nevim jestli je D15 uzpůsobena pro montáž pumpy na blok jako je to na D13.Na bloku nálitek je,jen se musí udělat asi díra pro pohon membrány od vačky?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 123 H+ body: 0  
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 22:00   Citovat  

Maggoth napsal:
Ehm -přitřu se a prohlásím , že tady mám k prodeji dva motory D15B2... Ostrava.

díky,ale mam D15B2 i B7 v garáži komplet se všim,ale nechce se mě to přehazovat vše
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 123 H+ body: 0  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 22:26   Citovat  

Mara126 napsal:
no jasný,to chci udělat,jen nevim jestli je D15 uzpůsobena pro montáž pumpy na blok jako je to na D13.Na bloku nálitek je,jen se musí udělat asi díra pro pohon membrány od vačky?



ne to je na hlave a ne na bloku takze tam nahod blok D15B2 a hlavu s karbcem z D13B2
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4806 H+ body: 5 1990 Civic  
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 8.4.2012 , 8:45   Citovat  

nojo vlastně,měl sem vsugerováno že je to na bloku,ale to je blbost.Takže je to pohoda,sem rád že to de udělat takto a auto nemusim odstavovat na dlouho.
Ještě bych se zeptal na jednu věc,POKUD bych se rozhod to předělat celý na D15B7,bude mě fungovat elektrika z automatické převodovky která byla u B7 na manuálu.K tomu automatu vede docela dost kabelů.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 123 H+ body: 0  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 8.4.2012 , 8:54   Citovat  

neupravený karburátor z D13 dostatečně nenakrmí D15 ... mám to vyzkoušené z D13 na D14 a ani tam to nestačilo Smutný
možná by to šlo přetryskovat, ale bude to metoda pokus-omyl
Já osobně bych se el. instalaci z automatu vyhnul, ale když ne, budeš muset propojit kabely k voliči automatu tak, aby tam byl jako zařazený neutrál nebo parking a auto šlo nastartovat
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 H+ body: 52 2015 N600  
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 8.4.2012 , 8:59   Citovat  

toho sem se bál že to karbec nebude stíhat.
u té elektriky by teda stačilo jen jakoby zařadit neutrál a bude to fungovat
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 123 H+ body: 0  
capino je teď offline  capino
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.4.2012 , 10:58   Citovat  

nejsem si jistej jestli nejede motor u automatu na neutrál a parking jiný režim, někde jsem to tuším četl to mi hlava nebere každopádně když mám N nebo P tak mám omezovač otáček někde mezi 4-5 tisícema... u C6G teda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1385 H+ body: 2 1999 Legend  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Přestavba D15B2 na karburátor ?
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1105s ][ Dotazy: 81 (0.0096s) ][ GZIP on - Debug on ]