Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nejde řadit =( C5g
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
tapras je teď offline  tapras
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 16:23   Citovat  

Cau hondari =) uz mi to zas blbne =( nemoho zaradit jakoukoliv rychlost kdyz mam nastartovane auto ci jedu =( Bez nastartovani radim uplne krasne bez spojky i s. Nekdy jde radit nekdy ne . Dvakrat se mi ale na krizovatce stalo ze ne. Spojkovy pedal se dycky blbe vracel i mackal. Jelikoz sem lajk a novy tady tak fakt nevim co to muze bejt. Kdybyste mi pomohli byl bych Vam moc vdecny. Jedna se o civiga 5g r.v95 1,3 Díky moc všem přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 330 H+ body: 0  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 16:37   Citovat  

Zkontroluj kapalinu, nejspíš jí máš málo.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 16:41   Citovat  

a jestli ji mas dost, tak ti odesla spojka
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
tapras je teď offline  tapras
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 16:42   Citovat  

kapaliny je tam dost. A nemuze to bejt neco jinyho nez odesla spojka?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 330 H+ body: 0  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 16:44   Citovat  

tapras napsal:
kapaliny je tam dost. A nemuze to bejt neco jinyho nez odesla spojka?
jestli se ti blbe vraci pedal, tak se ti pravdedpodobne neco ve sopjce utrhlo , packa pritalcaku , nebo kousek oblozeni, pruzinka, rozpadle/ zasekle lozisko ... a ted ti to kuli tomu nevystavuje ...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
tapras je teď offline  tapras
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 16:53   Citovat  

takze koupit novou spojku... =(
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 330 H+ body: 0  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 16:56   Citovat  

tapras napsal:
takze koupit novou spojku... =(


no ja si myslim, ze je to spojka, kolik ma najeto?

idealni by bylo to rozhodit, jestli mas kde....

a zjistit co odeslo (lamela / přítlačák / ložisko) a to koupit, ostatni casti muzou bejt v poradku Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
tapras je teď offline  tapras
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 17:02   Citovat  

To nevim kolik ma najeto. Ja to koupil nedavno a melo to najeto 118 tis a ted mam 127tis. Misto by bylo. Jen vubec nevim jak se to rozebira nic. Vidim to poprvi v zivote. Kdyby byl nakej navod ci kdybyste mi nejak poradili uplne dopodrobna tak byhc se na to pustil rouvnou. je to dobrý přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 330 H+ body: 0  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 17:10   Citovat  

Než budeš půlit motor, tak zkontroluj, jestli pomocný spojkový válec (na převodovce) tlačí na vypínací páku v dostatečném rozsahu, když šlapeš na pedál. Pokud ne, tak nejdřív zkus vyměnit a odvzdušnit spojkovou kapalinu.
Spojkový pedál se totiž špatně vrací, když je hydraulický okruh zavzdušněný nebo kapalina příliš stará.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 20:36   Citovat  

udelej co radi Petr78, kdyztak ti napisu postup, jak vykuchat spojku a prevody ven ...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
Sakul je teď offline  Sakul
Zlobivec [1]
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 20:43   Citovat  

Newer napsal:
no ja si myslim, ze je to spojka, kolik ma najeto?

idealni by bylo to rozhodit, jestli mas kde....

a zjistit co odeslo (lamela / přítlačák / ložisko) a to koupit, ostatni casti muzou bejt v poradku Mrk



to uz je rovnou lepsi udelat celou Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1979 H+ body: -53  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 20:47   Citovat  

Sakul napsal:
to uz je rovnou lepsi udelat celou Mrk


no nevim , ja ji jednou delal celou , po 10 tisich se rozpadla lamela, tak nevidim duvod , proc bych ji mel delat podruhe znovu celou ... zalezi na stavu komponent ....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
tapras je teď offline  tapras
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 20:51   Citovat  

vypadato ze je vysypany lozisko.... rachta vtom jak cuno... pustil bych se do toho ale nemaam na to veci ani cas aj se toho nejak bojim,kdyz to vidim poprvi =( a kdyz to dam do servisu tak budou chtit jen za praci majlant...neznate nekoho z jiznich cech kdo by se na to kouknul levnejc? jinak díky všem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 330 H+ body: 0  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 20:53   Citovat  

Na jihu Skřítek v ČB.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
tapras je teď offline  tapras
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.4.2012 , 20:55   Citovat  

a nakej kontakt by nebyl prosimte =)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 330 H+ body: 0  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nejde řadit =( C5g
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.3096s ][ Dotazy: 91 (0.1008s) ][ GZIP on - Debug on ]