Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
priduseny civic D15Z6
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
1
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
radeonvtec je teď offline  radeonvtec
0
PříspěvekZaslal: 15.3.2012 , 22:31   Citovat  

ahoj prosim moc o radu vubec nevim vcem by to mohlo byt drive to nikdy nedelalo . mam civic rv99 84kw D15Z6 . vim ze se auto pod 2000 otacek chova divne ....ale posledni dobou mi to dela ze se pres tech 2000 otacek uz chytne jak ma a najednou jede jako bych mel zatahlou rucku nejak prdusene nekdy do 2500 nekdy az do 3000 otacek nevite vcem by to mohlo byt?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 51 H+ body: 0 1999 Civic  
Speedey je teď offline  Speedey
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 15.3.2012 , 22:34   Citovat  

radeonvtec napsal:
ahoj prosim moc o radu vubec nevim vcem by to mohlo byt drive to nikdy nedelalo . mam civic rv99 84kw D15Z6 . vim ze se auto pod 2000 otacek chova divne ....ale posledni dobou mi to dela ze se pres tech 2000 otacek uz chytne jak ma a najednou jede jako bych mel zatahlou rucku nejak prdusene nekdy do 2500 nekdy az do 3000 otacek nevite vcem by to mohlo byt?


jak jsou na tom filtry? palivovej a vzduchovej?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 936 H+ body: 3 2001 Stream  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
1
PříspěvekZaslal: 15.3.2012 , 22:35   Citovat  

Když tohle naposled někdo řešil,tak měl nakonec ucpaný výfuk.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
Speedey je teď offline  Speedey
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 15.3.2012 , 22:38   Citovat  

Hellborn napsal:
Když tohle naposled někdo řešil,tak měl nakonec ucpaný výfuk.


nebo tak, natlakuje se a přestane jet jak když zatáhneš ručku máš pravdu je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 936 H+ body: 3 2001 Stream  
radeonvtec je teď offline  radeonvtec
0
PříspěvekZaslal: 15.3.2012 , 22:39   Citovat  

filtry jsou nove ... a vyfuk no popravde sem snim mel tedkom problem prvni mi prdla predni vyfukova trubka ta je nove vymenena a pak praskly svody zavareno zbytek vyfuku je novy ale po vymeneni te predni trubky + zavareni svody ma zadni dil takovy divny zvuk jako kdybych tam mel ladak Velmi šťastný a ze by byl prasknuty jsem si nikde nevsim ... + byly menene i rozvody mohla by byt chyba tam?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 51 H+ body: 0 1999 Civic  
Speedey je teď offline  Speedey
2 háčka
1
PříspěvekZaslal: 15.3.2012 , 22:43   Citovat  

radeonvtec napsal:
filtry jsou nove ... a vyfuk no popravde sem snim mel tedkom problem prvni mi prdla predni vyfukova trubka ta je nove vymenena a pak praskly svody zavareno zbytek vyfuku je novy ale po vymeneni te predni trubky + zavareni svody ma zadni dil takovy divny zvuk jako kdybych tam mel ladak Velmi šťastný a ze by byl prasknuty jsem si nikde nevsim ... + byly menene i rozvody mohla by byt chyba tam?


jj vysypal se ti koncak
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 936 H+ body: 3 2001 Stream  
radeonvtec je teď offline  radeonvtec
0
PříspěvekZaslal: 15.3.2012 , 22:52   Citovat  

a myslis ze bude pricina tam? predtim byl ten zadni dil jeste v poho teda myslim. a delal to i tak ...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 51 H+ body: 0 1999 Civic  
Speedey je teď offline  Speedey
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 15.3.2012 , 23:02   Citovat  

radeonvtec napsal:
a myslis ze bude pricina tam? predtim byl ten zadni dil jeste v poho teda myslim. a delal to i tak ...


je to potřeba skouknout, nejlepsi bude kdyz sundáš zadní díl a i přes ten řev to půjdeš projet, takhle jsem zjistil ucpanej výfuk u Fáčka Velmi šťastný pokud to bude pořád stejný je příčina jinde...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 936 H+ body: 3 2001 Stream  
Davee je teď offline  Davee
2 háčka
Členství: Žádné
0
Nový příspěvekZaslal: 15.3.2012 , 23:11   Citovat  

Speedey napsal:
je to potřeba skouknout, nejlepsi bude kdyz sundáš zadní díl a i přes ten řev to půjdeš projet, takhle jsem zjistil ucpanej výfuk u Fáčka Velmi šťastný pokud to bude pořád stejný je příčina jinde...


mám taky tenhle motor a souhlasim, zkus výfuk, mohlo se ti tam něco vzpříčit., každopádně z 1.4iS tam výfuk pasuje taky, kdyby jsi pak sháněl
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 966 H+ body: 0 1992 CR-X DelSol  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
Nový příspěvekZaslal: 15.3.2012 , 23:25   Citovat  

radeonvtec napsal:
filtry jsou nove ... a vyfuk no popravde sem snim mel tedkom problem prvni mi prdla predni vyfukova trubka ta je nove vymenena a pak praskly svody zavareno zbytek vyfuku je novy ale po vymeneni te predni trubky + zavareni svody ma zadni dil takovy divny zvuk jako kdybych tam mel ladak Velmi šťastný a ze by byl prasknuty jsem si nikde nevsim ... + byly menene i rozvody mohla by byt chyba tam?


Buď se vysypal koncák nebo mohl i kat,když se u něj vařilo, nevím,jestli tam máš vlnovec nebo ne,ale umí tohle...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
radeonvtec je teď offline  radeonvtec
0
Nový příspěvekZaslal: 10.4.2012 , 10:39   Citovat  

chtel bych podekovat vsem za rady ... pricina byla ve vyfuku koupil sem novy a jede jak ma Se stydím jeste jednou diky vsem Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 51 H+ body: 0 1999 Civic  
Speedey je teď offline  Speedey
2 háčka
0
Nový příspěvekZaslal: 11.4.2012 , 9:07   Citovat  

radeonvtec napsal:
chtel bych podekovat vsem za rady ... pricina byla ve vyfuku koupil sem novy a jede jak ma Se stydím jeste jednou diky vsem Úsměv


je to dobrý není zač, ať to jezdí
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 936 H+ body: 3 2001 Stream  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
priduseny civic D15Z6
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
1
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1081s ][ Dotazy: 73 (0.0099s) ][ GZIP on - Debug on ]