Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
nákup těsnění na vtec solenoid
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
kubaa1 je teď offline  kubaa1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.7.2012 , 13:16  Naposledy upravil kubaa1 dne 20.7.2012 , 16:08, celkově upraveno 6 krát. Citovat  

budu kupovat těsnění na vtec solenoid nechtěl by ještě někdo?? B16


SAM_0183.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
SAM_0183.JPG, 540.48 kB

SAM_0184.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
SAM_0184.JPG, 398.05 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 1993 Civic Vti  
X-Slim je teď offline  X-Slim
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.7.2012 , 13:32   Citovat  

V kterym kroužku (jsou tam 4)?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 182 1998 Civic  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.7.2012 , 13:33  Naposledy upravil vojt4s dne 13.7.2012 , 13:42, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

tipl bych záslepku na vačku. nějaký aftermarket určo bude, jenom zjistit, jak se to jmenuje OK

ed.: cam seal
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
kubaa1 je teď offline  kubaa1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.7.2012 , 13:34   Citovat  

X-Slim napsal:
V kterym kroužku (jsou tam 4)?
ve všech....uniká mi odkěnud olej ale nevím odkud přesně ale myslím si že to budou tyhle místa v kroužkách
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 1993 Civic Vti  
kubaa1 je teď offline  kubaa1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.7.2012 , 13:40   Citovat  

vojt4s napsal:
tipl bych záslepku na tu hodní vačku. nějaký aftermarket určo bude, jenom zjistit, jak se to jmenuje OK

ed.: cam seal
kde se dá koupit ten CAM SEAL?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 1993 Civic Vti  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.7.2012 , 13:41   Citovat  

tak přes čidlo teploty vody ti olej asi neuniká. podívej se na vtec solenoid.
ještě přes gufero rozdělovače sem tam prolíná olej.

už víš jak se to jmenuje, tak hledej.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
kubaa1 je teď offline  kubaa1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.7.2012 , 13:49   Citovat  

vojt4s napsal:
tak přes čidlo teploty vody ti olej asi neuniká. podívej se na vtec solenoid.
ještě přes gufero rozdělovače sem tam prolíná olej.

už víš jak se to jmenuje, tak hledej.
už jsem to našel stojí to 700 a vejš,pěkný ceny
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 1993 Civic Vti  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.7.2012 , 9:37   Citovat  

zavolej Aldovi viz partneři, má origo honda věci s velkou slevou. na ebayi stoji origo kolem 15$.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.7.2012 , 12:55   Citovat  

olej ti bude utíkat přes vtec solenoid nebo okolo rozdělovače. Nejlešoí je na to zatím neshat pořádně to místo umýt a pak jít jezdit a uvidíš kde olej je a to pak přetešnit. Jinak na ten vtec ti stačí dobrý silikon a na rozdělovač pak nový O-kroužek, který koupíš v prodejnách s ložiskama ... přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
kubaa1 je teď offline  kubaa1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.7.2012 , 16:41   Citovat  

má někdo zájem?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 1993 Civic Vti  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.7.2012 , 19:09   Citovat  

URČITĚ SI JEDEN VEME ZUZA.. takže jeden my
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3364 2004 S2000  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.7.2012 , 19:13   Citovat  

Dutch napsal:
olej ti bude utíkat přes vtec solenoid nebo okolo rozdělovače. Nejlešoí je na to zatím neshat pořádně to místo umýt a pak jít jezdit a uvidíš kde olej je a to pak přetešnit. Jinak na ten vtec ti stačí dobrý silikon a na rozdělovač pak nový O-kroužek, který koupíš v prodejnách s ložiskama ... přátele
já bych tam tmel nedal.., protože by se mohl dostat do tlakovýho kanálu..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3364 2004 S2000  
Zuz@ je teď offline  Zuz@
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.7.2012 , 19:36   Citovat  

R3S napsal:
URČITĚ SI JEDEN VEME ZUZA.. takže jeden my


Potvrzuju Úsměv

kubaa1 : kdy budeš objednávat ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 532 1997 Civic EK4  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.7.2012 , 20:43   Citovat  

R3S napsal:
já bych tam tmel nedal.., protože by se mohl dostat do tlakovýho kanálu..
no jo tak ono je dát tmel a dát tmel když tam toho wc hodně tak jo ale když to lehoučce promázneš aby se to přilepilo tak pohoda. Mluvím ze zkušenosti dělal jsem to několikrát a pohoda.... přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 2009 MDX  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.7.2012 , 21:24   Citovat  

koupil sem eg6, motor dochhcanej olejem u vtec vetilu a rozdělovače apd.. prostě všeude tam okolo, vše jsem sundal, odmastil, dal na silikon a ani kapka neukápne... výdaj??? troška silikonu a čas který ztrávíš stejně aji kdybys to čistil a osazoval novýma těsněníčkama.. A to majitel předemnou dával novou zátku na vačku a stejně to teklo záhadně...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 1992 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
nákup těsnění na vtec solenoid
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1119s ][ Dotazy: 87 (0.0076s) ][ GZIP on - Debug on ]