Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda vlajky
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
ReJa je teď offline  ReJa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 10:55   Citovat  

Mám možnost nechat vyrobit vlajky s logem Honda, textem The Power of Dreams a Honda-club.cz. Formát je 60x60 cm a 100x100 cm 5+5 kusů - zatím.
Barva by mohla být červená s bílým nebo černým textem, případně bílé nebo černé pozadí a bílý nebo černý text. Byl by zájem ? Cena je 1640 Kč + 4600 Kč za deset kusů ve dvou rozměrech.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 354 2006 Civic  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 11:08   Citovat  

Má to výrobce povolené od Hondy? Aby neměl průšvih... Se stydím

Jestli jo,tak písni radě SZ - na HONDAy a i další akce by se pár vlajek podle mě jen hodilo... Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
ReJa je teď offline  ReJa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 11:11   Citovat  

Tohle ještě zjišťuju přímo na zastoupení - jak toto řešit. Zatím jsem jenom prozkoumával možnosti, nechám si udělat i jeden vzoreček 60x60 cm, tenhle rozměr stojí při odběru pěti kusů (1640:5) cca 350 Kč, větší je bohužel o dost dražší Smutný. Napadlo mě to v souvislosti s MoKECem, protože tam vlastně vznikla poptávka po Honda vlajkách Nápad je tu!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 354 2006 Civic  
neyo je teď offline  neyo
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 11:53   Citovat  

Hellborn napsal:
Má to výrobce povolené od Hondy? Aby neměl průšvih... Se stydím

Jestli jo,tak písni radě SZ - na HONDAy a i další akce by se pár vlajek podle mě jen hodilo... Úsměv


Když nikdo nepráskne, kdo to vyráběl, tak snad žádnej průšvih nehrozí ne? Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1707 2000 Civic  
ReJa je teď offline  ReJa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 13:11   Citovat  

Průšvih by to snad být neměl, protože komerčně se to prodávat nebude - ale stejně - až budu mít vzorek, skočím na zastoupení Hondy a nějak to s nima domluvím.

neyo napsal:
Když nikdo nepráskne, kdo to vyráběl, tak snad žádnej průšvih nehrozí ne? Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 354 2006 Civic  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 13:14   Citovat  

ReJa napsal:
Průšvih by to snad být neměl, protože komerčně se to prodávat nebude - ale stejně - až budu mít vzorek, skočím na zastoupení Hondy a nějak to s nima domluvím.


Tak jim hlavně neříkej kdes´to vzal muhehe Jinak kdyby s tím byl problém,pro ústecký zastoupení hondy se šijou vlajky a prapory v Krásným Březně Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 2003 Accord Type-S  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 14:00   Citovat  

ReJa napsal:
Mám možnost nechat vyrobit vlajky s logem Honda, textem The Power of Dreams a Honda-club.cz. Formát je 60x60 cm a 100x100 cm 5+5 kusů - zatím.
Barva by mohla být červená s bílým nebo černým textem, případně bílé nebo černé pozadí a bílý nebo černý text. Byl by zájem ? Cena je 1640 Kč + 4600 Kč za deset kusů ve dvou rozměrech.
to by se mi líbilo... až budou tak dej vědět určitě si aspoň jednu koupím přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
Ajsik je teď offline  Ajsik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 15:11   Citovat  

Taky jsem se před pár dny dotazoval v jedný firmě na výrobu vlajek a ceny mi poslaty tyto:
velká 90x60 - 1523,- /ks (při odběru 5ks je cena 1000,-za ks)
malá 30x20 - 326 /ks v počtu 4ks a za 10ks by to bylo 250,-/ks
brava červená s bílým logem [H] a nápis HONDA

ceny jsou vč.DPH


vlajka2.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
vlajka2.jpg, 19.71 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2125 1990 CR-X  
v-tec je teď offline  v-tec
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 18:26   Citovat  

vlajka je super,skoda jen,ze potrebuju prachy na jiny veci.Hned bych taky jednu bral
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 792 2004 Accord Tourer  
mega1 je teď offline  mega1
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 18:30   Citovat  

Ajsik napsal:
Taky jsem se před pár dny dotazoval v jedný firmě na výrobu vlajek a ceny mi poslaty tyto:
velká 90x60 - 1523,- /ks (při odběru 5ks je cena 1000,-za ks)
malá 30x20 - 326 /ks v počtu 4ks a za 10ks by to bylo 250,-/ks
brava červená s bílým logem [H] a nápis HONDA

ceny jsou vč.DPH

ta cervena je moc hezka!! a jak to vypada z rubovy strany?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3789 2007 Civic Type-S  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 18:31   Citovat  

Ty cifry jsou dosti vysoko ale pokud by to bylo do 300kc jednu bych určo vzal cca 60*60cm. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
Ajsik je teď offline  Ajsik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 19:07   Citovat  

mega1 napsal:
ta cervena je moc hezka!! a jak to vypada z rubovy strany?


obě strany jsou stejný...teda alespoň ta vlajka co je na fotce.... psal jsem asi 6ti firmám...tak počkám jestli odepíšou i ostatní. Taky záleží jestli je k tomu i ten "klacek" nebo něco samodomo...

tu 20x3 jsem myslel na ty držáčky jak se připevňují na boční skla...ale nevím kde je sehnat, já splašil jen 4 Smutný Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2125 1990 CR-X  
mega1 je teď offline  mega1
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 19:10   Citovat  

tipovala bych, ze to bude bez klacku..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3789 2007 Civic Type-S  
OzzyVti je teď offline  OzzyVti
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 19:42   Citovat  

kdyz ta velka bude za lito tak ji vezmu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 368 1994 Civic VTEC  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 19:49   Citovat  

Kontaktoval jsem taky jednoho manika co dela vlajky aut.
160*100cm u nej vyjde na 500kč.
Rikal že jak bude Honda že se mi ozve tak jsem zvedav.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 19:53   Citovat  

reja kliddd, ja uz davno objednal, a to poradne velke za par korun kouř
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5536 2012 Attack  
ReJa je teď offline  ReJa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 20:36   Citovat  

ReNo: už je objednáno Úsměv, vzal jsem jeden vzoreček 60x60 cm, tak uvidím, co z toho vypadne. Pak sem hodím fotku, mělo by to být do 3 pracovních dní.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 354 2006 Civic  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 20:51   Citovat  

ReNo napsal:
reja kliddd, ja uz davno objednal, a to poradne velke za par korun kouř

Tak ukaž jakou? Rozmer a cenu?

Ja jsem dostal tyhle navrhy.


2802158748428080_1.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
2802158748428080_1.jpg, 1.79 kB

2ffb_2.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
2ffb_2.JPG, 7.04 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
ReJa je teď offline  ReJa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.4.2008 , 21:57   Citovat  

Ta první vypadá dobře......

Aqwertzz napsal:
Tak ukaž jakou? Rozmer a cenu?

Ja jsem dostal tyhle navrhy.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 354 2006 Civic  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.4.2008 , 16:29   Citovat  

Tak prvni (červenou) muzu mit 75x150 100% polyester --- ze španělska cca 500kč
druha bílá 90x160 100% polyester- - - z rakouska cca 500kč

Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
senno je teď offline  senno
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.4.2008 , 20:30   Citovat  

já bych si taky jednu vzal,až to bude nějak dořešený a bude se hromadně objednávat Cool
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 336 1992 Civic  
kefa je teď offline  kefa
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.4.2008 , 20:35   Citovat  

i já
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1639 1998 Civic VTEC  
ReJa je teď offline  ReJa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.4.2008 , 20:37   Citovat  

Počítám s tím, dneska mi volal človíček, že do tří dnů bude hotový vzorek, tj. asi v pátek bych ji měl mít, tak sem hodím fotečku.

senno napsal:
já bych si taky jednu vzal,až to bude nějak dořešený a bude se hromadně objednávat Cool
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 354 2006 Civic  
gear je teď offline  gear
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.4.2008 , 20:58   Citovat  

též se hlásím, pokud by to bylo do 500,- tak cajk Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2845 2016 Civic Tourer  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2008 , 5:39   Citovat  

taky jednu vemu Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
OsekSpider je teď offline  OsekSpider
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2008 , 10:25   Citovat  

Dejf napsal:
taky jednu vemu Úsměv
pak uděláme nějakou "Hořovickou Kecanou" ale chtělo by to nějak vyřešit upevnění, přeci jen ten klacek nezavřu jen tak do šíbru Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3453 1992 Civic Vti  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2008 , 10:31   Citovat  

OsekSpider napsal:
pak uděláme nějakou "Hořovickou Kecanou" ale chtělo by to nějak vyřešit upevnění, přeci jen ten klacek nezavřu jen tak do šíbru Velmi šťastný


Proč ne? dělá se to tak už x let... Úsměv

Hořovice - snad si tam Targouš zas nedá polívku a ... Lucy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2008 , 10:31   Citovat  

OsekSpider napsal:
pak uděláme nějakou "Hořovickou Kecanou" ale chtělo by to nějak vyřešit upevnění, přeci jen ten klacek nezavřu jen tak do šíbru Velmi šťastný


Úsměv no proč by ne, ale z letiště by nás hnali Smutný

taky ho nezavřu do šíbru, čim ono to jen bude HaHaaa

až bude čas, tak se zkusim zamyslet Velmi šťastný maximálně tři vruty do dveří nezklamou
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2008 , 11:55   Citovat  

Taky bych měl zájem o vlajku - tak pak jestli uděláte nějakej soupis nabídky.. vzal bych minimálně tu 60x60..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 1993 Accord  
ReJa je teď offline  ReJa
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2008 , 13:15   Citovat  

Tak vlaječka by měla být zítra hotová, takže ji hned vyfotím a umístím.

Jauda napsal:
Taky bych měl zájem o vlajku - tak pak jestli uděláte nějakej soupis nabídky.. vzal bych minimálně tu 60x60..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 354 2006 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda vlajky
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2067s ][ Dotazy: 147 (0.0169s) ][ GZIP on - Debug on ]