Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
obrysy po lepidle
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Strober je teď offline  Strober
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 10:42   Citovat  

Sundal jsem identifikační štítky z kufru, krom toho že držely jak sviňa a měl sem co dělat abych dostal dolů zbytky lepidla, tak po nich zůstali obrysy od lepidla, zřejmě bude od nich naleptaná vrchní vrstva laku, chci se zeptat, čím to začistit, abych nepoškodil okolní lak, přebrušovat celý kufr se mi fakt nechce. Není na to nějaká fligna? Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 379 H+ body: 7 2000 Civic VTEC-E  
R4ZoRCiviC je teď offline  R4ZoRCiviC
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 10:47   Citovat  

Ahoj,nedávno jsem je dundával kamarádovi z dvojkový octacie...problem tam byl že by písmenka vydřely hranama pismen lak až na bázi...černou...tudíž jsme musely opatrně trizackem(2500 hrubost smirku) nebo můžeš 2000covkou pod vodou rozbrousit hrany jen ty místa po písmenkách a pak pukud možno stojově rozlešitit...já leštím 3M pastama ty jediný vydrží...můžeš ručně tempem nebo jinou pastou ale bohuel to nevydrží... když nahodíš foto zkusím poradit líp...takhle těžko Tak to valím bulvy H+ přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 266 H+ body: 1 2005 Civic  
Strober je teď offline  Strober
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 11:57   Citovat  

fotky zde


21072012918.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
21072012918.jpg, 733.95 kB

21072012919.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
21072012919.jpg, 870.86 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 379 H+ body: 7 2000 Civic VTEC-E  
exxsodus je teď offline  exxsodus
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 12:41   Citovat  

tez sem to chel sundat, ale nejde to a ani nicim nepujde.. ptz to neni zbytek lepidla, ale je to vyzrane dovnitr laku, takze jedine vybrousit a prelakovat.. tk sem to tam nalepil zpatky a mam v p.. na lehatku
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1487 H+ body: 0  
Strober je teď offline  Strober
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 13:04   Citovat  

možná by pomohla nějaká korekční tužka nebo tak něco, nemám s tím ale žádné zkušenosti, tudíž nevím jak dlouho to vydrží, jak to vypadá a jestli to vůbec funguje to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 379 H+ body: 7 2000 Civic VTEC-E  
johnyf5 je teď offline  johnyf5
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 19:35   Citovat  

Když jsme sundavali tyhle znaky a reklamní polepy z kamionů a firemních aut tak se všechno bralo tempem a bylo všechno jako nový. Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 204 H+ body: 0 1992 Civic  
Speedey je teď offline  Speedey
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 19:57   Citovat  

mám stejnej problém, lakoš mě říkal že by to šlo namíchat trochec barvy štětečkem zapiplat a vzít to pod vodou a pak vyleštit..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 936 H+ body: 3 2001 Stream  
Jirka.H je teď offline  Jirka.H
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 20:03   Citovat  

Nalep zpět ty znaky a budeš mít po problému Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1117 H+ body: 1 2004 Civic Sport  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 20:07   Citovat  

Mě teda po těchto samolepkách zůstalo ztvrdlé lepidlo a šlo dolu acetonem. Pak tam teda trochu bylo vidět vyblednutí okolního laku,ale hmatem nebylo cítit nic. Leštící pasta pomohla. Moc nechápu to vyleptání Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
R4ZoRCiviC je teď offline  R4ZoRCiviC
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.7.2012 , 20:12   Citovat  

Jestli je to co na fotce vidím opravdu "prošlahlý" na plnič či plech tak jak píše speedey...jedině si nechat namichat krapet barvy jeden den zaretušovat štětrčkem a druhej přebrousit a preleštit... jina možnost neni...pak už jen lak a nebo to dat z5 Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 266 H+ body: 1 2005 Civic  
Strober je teď offline  Strober
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 22.7.2012 , 9:08   Citovat  

Vypadá to že je narušená pouze horní vrstva laku. Objednal jsem na Aukru opravnou tužku FIX IT PRO za "půlsta" HaHaaa , uvidime estli to pomože, když ne pak už jen nechat si namíchat barvu jak pravíte, kdyby náhodou ta tužka fungovala tak ještě nahodím foto Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 379 H+ body: 7 2000 Civic VTEC-E  
Speedey je teď offline  Speedey
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 22.7.2012 , 12:46   Citovat  

Strober napsal:
Vypadá to že je narušená pouze horní vrstva laku. Objednal jsem na Aukru opravnou tužku FIX IT PRO za "půlsta" HaHaaa , uvidime estli to pomože, když ne pak už jen nechat si namíchat barvu jak pravíte, kdyby náhodou ta tužka fungovala tak ještě nahodím foto Mrk


stim nepočítej Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 936 H+ body: 3 2001 Stream  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 22.7.2012 , 14:17   Citovat  

taky to tak mam, ale je to jakoby hrana, ktera jde sem tma odskrabnout nehtem...a ta tuzka nefunguje, jsou to vyhozeny prachy i na skrabance,,,nevim jak to ma teda fungovat, ale ja tim natrel skrabanec a za dva dny to bylo porad mokry Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 H+ body: 2 1995 Legend  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
obrysy po lepidle
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1004s ][ Dotazy: 79 (0.0087s) ][ GZIP on - Debug on ]