Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Horni rameno
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
1
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.9.2012 , 18:20   Citovat  

resim na legendu prapodivny zvuk v podobe praskani a skripani od kol...deje se to pouze pri brzdeni vetsinou pri vytocenem kole...nikdo na to neni schopny prijit,jelikoz cepy ani nic jineho vybite neni a vuli to nema (odzkouseno jak rucne,tak na stk na pojezdovych deskach)

nicmene dnes pri vymene vybiteho cepu horniho ramena na accordu (rameno puvodni z r. 93) bylo zakoupeno nove rameno,s tim ze vymena bezproblemu...vse prestalo klepat,ale na accordu se ozval stejny zvuk jako na legendu,taakze zahada vyresena...delaji to ty silenty viz obrazek,ted se ptam,jestli pri montazi ramena je nejaky specialni postup,jak ty horni nozky do kastle utahnout...jestli dotahnout,az si auto sedne nebo kdyz je kolo ve vzduchu,neresil to nahodou nekdo?

resp. asi skripe,ze je dotahla ve spatne poloze smerem ke kastli,ne?


image.ashx.png

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
image.ashx.png, 69.41 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 H+ body: 0 1993 Legend  
oorrbb je teď offline  oorrbb
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.9.2012 , 19:34   Citovat  

SonnyX napsal:
resim na legendu prapodivny zvuk v podobe praskani a skripani od kol...deje se to pouze pri brzdeni vetsinou pri vytocenem kole...nikdo na to neni schopny prijit,jelikoz cepy ani nic jineho vybite neni a vuli to nema (odzkouseno jak rucne,tak na stk na pojezdovych deskach)

nicmene dnes pri vymene vybiteho cepu horniho ramena na accordu (rameno puvodni z r. 93) bylo zakoupeno nove rameno,s tim ze vymena bezproblemu...vse prestalo klepat,ale na accordu se ozval stejny zvuk jako na legendu,taakze zahada vyresena...delaji to ty silenty viz obrazek,ted se ptam,jestli pri montazi ramena je nejaky specialni postup,jak ty horni nozky do kastle utahnout...jestli dotahnout,az si auto sedne nebo kdyz je kolo ve vzduchu,neresil to nahodou nekdo?

resp. asi skripe,ze je dotahla ve spatne poloze smerem ke kastli,ne?


na CRX jsme to dotahovali kdyz auto bylo zvednute - neni problem. Dotahovat na zemi se myslim maji silenty v gume(napr. zadni spodni ramena - koncove silenty + silent tlumice)
praskani(vrzani) muzou zpusobovat silentbloky tuningove - casem vyschne vazelina a je to(napriklad me strasne vrze prave to horni raminko co ukazujes - ale ja tam prave ty tuningove). TY mas vsechno original?
Drzi ti dobre ten horni cep v raminku? my to obvykle varime cočkem. Ty mas vsechno nove? nevychozene?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1078 H+ body: 3 1990 CR-X  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.9.2012 , 19:50   Citovat  

prave ze to rameno na accorda jsem vcera koupil a dneska namontoval,original honda to neni,klasicka druhovyroba...ale nove,v tech silentech vedle tlumice zadna vazelina neni a v cepu ji bylo dost
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 H+ body: 0 1993 Legend  
oorrbb je teď offline  oorrbb
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.9.2012 , 22:49   Citovat  

SonnyX napsal:
prave ze to rameno na accorda jsem vcera koupil a dneska namontoval,original honda to neni,klasicka druhovyroba...ale nove,v tech silentech vedle tlumice zadna vazelina neni a v cepu ji bylo dost


ano ta vezelina se dava jenom do tech tuningovejch (ty to tam mas natvrdo nagalvanizovane a utazene takze se ti to nehybe ale kdyz mas tuning tak se to krasne hejbe to horni raminko ale zase casem zacne vrzat takze ... :/). Nevim jak mas presne resenou napravu ale kdyz natocis kolo a kopes do neho ve smeru jizdy dela to nejakej zvuk?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1078 H+ body: 3 1990 CR-X  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2012 , 13:20   Citovat  

to zakroužkovaný jsou normální silenty, který se dotahují, když je auto na zemi
(nemyslím to uložení v kastli)
vem si, že to dotáhneš vyvěšený, auto sedne na zem (silenty se našponují), pak to nějde propruží
a silenty z toho mají hroznou radost
tak jako spodní ramena, dotahují se až na zemi
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  
oorrbb je teď offline  oorrbb
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2012 , 14:51   Citovat  

RASTA napsal:
to zakroužkovaný jsou normální silenty, který se dotahují, když je auto na zemi


to me rikej ze se tam dostanes rukou Velmi šťastný Velmi šťastný. Dotahl bych to v 90°(mozna 85°).
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1078 H+ body: 3 1990 CR-X  
optimas je teď offline  optimas
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2012 , 19:19   Citovat  

Na těchto ramínkách když jsem je měl s anglánu venku jsou rysky a můžeš si tam nastavit sklon. Taky když je rozděláš zapamatuješ si jejich polohu a pak to dáš zpět na původní rysky. Rozhodně to na zemi nedotáhneš, nedostaneš se tam ani náhodou
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2023 H+ body: 3 2000 Civic  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2012 , 19:52   Citovat  

možná jsem napsal kravinu HaHaaa
teď si uvědomuju, že když sem tam dával ramena, silenty jsem měl předem dotažený Se stydím
až budu v dílně, kouknu se kolik je tam schválně místa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  
Lukas28 je teď offline  Lukas28
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2012 , 20:21   Citovat  

RASTA napsal:
možná jsem napsal kravinu HaHaaa
teď si uvědomuju, že když sem tam dával ramena, silenty jsem měl předem dotažený Se stydím
až budu v dílně, kouknu se kolik je tam schválně místa


dostaneš se tam stranovým klíčem, kontroloval jsem svoje Hardrace zda jsou dotažené

P.S. Ano Energy suspension (několikadílné PU silenty) pískají, nejvíc to jde slyšet u RTA (největší zadní v podélném rameni)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3532 H+ body: 11 1999 Integra Type-R  
HTB je teď offline  HTB
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2012 , 20:36   Citovat  

Já jezdím na polyuretanech Silponix od Odosa s mým závodním CRX. Fungují skvěle a nikdy jsem s tím neměl nejmenší problém. Mám na tom postavené celé auto včetně řazení. Přesnost řazení se nedá ani popsat.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 174 H+ body: 2 1989 CR-X  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.9.2012 , 20:51   Citovat  

Lukas28 napsal:
dostaneš se tam stranovým klíčem, kontroloval jsem svoje Hardrace zda jsou dotažené

P.S. Ano Energy suspension (několikadílné PU silenty) pískají, nejvíc to jde slyšet u RTA (největší zadní v podélném rameni)


takže sem přeci jen nekecal Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  
oorrbb je teď offline  oorrbb
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.9.2012 , 11:21   Citovat  

HTB napsal:
Já jezdím na polyuretanech Silponix od Odosa s mým závodním CRX. Fungují skvěle a nikdy jsem s tím neměl nejmenší problém. Mám na tom postavené celé auto včetně řazení. Přesnost řazení se nedá ani popsat.

mam taky od Odosa, ale vrzaji neskutecne ... mam je namontovane od ledna. Chce to proste zacas znovu maznout - az se bude menit kulak...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1078 H+ body: 3 1990 CR-X  
HTB je teď offline  HTB
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.9.2012 , 11:30   Citovat  

Já to mám řádně namazané měděnkou a po dvou letech je zatím klid. Jinak horní přední i celé zadní uložení jsme dotahovali až v pozici zatíženého kola autem.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 174 H+ body: 2 1989 CR-X  
oorrbb je teď offline  oorrbb
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.9.2012 , 12:03   Citovat  

HTB napsal:
Já to mám řádně namazané měděnkou a po dvou letech je zatím klid. Jinak horní přední i celé zadní uložení jsme dotahovali až v pozici zatíženého kola autem.


no jo mas stesti. Mazane to bylo dost ale to vis cas to vysusi tak aj tak. Jezdim aj v zime takze se ani nedivim.
Ale jinak to funguje super to se musi nechat kouř Honda s podvozkem bez vule to se jen tak nevidi...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1078 H+ body: 3 1990 CR-X  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.9.2012 , 0:29   Citovat  

a na ty obyc ramena se teda dostanu tim klicem,kdyz bude auto dole? sice legend neni snizeny,ale mista tam taky neni zrovna dost Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 H+ body: 0 1993 Legend  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.9.2012 , 1:07   Citovat  

buď přizvednout rameno když je to na kozách
nebo na dojezdovce (rezervě)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  
Nipper je teď offline  Nipper
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.9.2012 , 2:09   Citovat  

Stačí podložit ramena špalkama a pomalu pustit dolu. HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 558 H+ body: 9 2004 Civic Sport  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.9.2012 , 9:00   Citovat  

Nipper napsal:
Stačí podložit ramena špalkama a pomalu pustit dolu. HaHaaa


horni rameno? Tak to valím bulvy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 H+ body: 0 1993 Legend  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.9.2012 , 9:01   Citovat  

RASTA napsal:
buď přizvednout rameno když je to na kozách
nebo na dojezdovce (rezervě)


ta dojezdovka me nenapadla,zkusim teda Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 H+ body: 0 1993 Legend  
Bullseye je teď offline  Bullseye
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.9.2012 , 9:32   Citovat  

SonnyX napsal:
horni rameno? Tak to valím bulvy


proč horní rameno? tím, že podložíš dolní rameno - někde v místě čepu např. a pustíš z heveru aby se zatížilo prakticky nasimuluješ stání auta na kole
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 808 H+ body: 7  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.9.2012 , 12:07   Citovat  

Nipper napsal:
Stačí podložit ramena špalkama a pomalu pustit dolu. HaHaaa


je to dobrý na to sem úplně zapomněl..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.9.2012 , 13:14   Citovat  

Bullseye napsal:
proč horní rameno? tím, že podložíš dolní rameno - někde v místě čepu např. a pustíš z heveru aby se zatížilo prakticky nasimuluješ stání auta na kole


jo takhle Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 H+ body: 0 1993 Legend  
optimas je teď offline  optimas
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 17.9.2012 , 18:42   Citovat  

Takže jak jsem psal výše na rameni a na tom čepu jsou rysky aby se ty silenty mohly dotáhnou mimo auto a nedělat to tak krkolomně jak tady někteří píšou


2012-09-17 06.58.10.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
2012-09-17 06.58.10.jpg, 308.61 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2023 H+ body: 3 2000 Civic  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.9.2012 , 20:49   Citovat  

optimas napsal:
Takže jak jsem psal výše na rameni a na tom čepu jsou rysky aby se ty silenty mohly dotáhnou mimo auto a nedělat to tak krkolomně jak tady někteří píšou


Tak to koukám! tak toho sem si nikdy nevsiml dobre ty Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4806 H+ body: 5 1990 Civic  
optimas je teď offline  optimas
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 17.9.2012 , 21:09   Citovat  

Hondik napsal:
Tak to koukám! tak toho sem si nikdy nevsiml dobre ty Velmi šťastný


Já si toho taky nevšiml až jsem to rozkuchal tak jsem si vzpomněl, že jsem si mohl trouba udělat nějaké značky jak to bylo když to budu skládat zpět. A hle ony tam byly? Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2023 H+ body: 3 2000 Civic  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.9.2012 , 21:21   Citovat  

optimas napsal:
Já si toho taky nevšiml až jsem to rozkuchal tak jsem si vzpomněl, že jsem si mohl trouba udělat nějaké značky jak to bylo když to budu skládat zpět. A hle ony tam byly? Velmi šťastný


já o nich vím Hihi stejně tak jako jsou u čepu
ale platí pro nesnížený podvozek Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 18.9.2012 , 0:09   Citovat  

a je to i na druhovyrobe?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 H+ body: 0 1993 Legend  
oorrbb je teď offline  oorrbb
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 18.9.2012 , 8:18   Citovat  

RASTA napsal:
já o nich vím Hihi stejně tak jako jsou u čepu
ale platí pro nesnížený podvozek Úsměv


na cepu jsem si toho taky vsimnul, ale kam ta znacka patri na raminku jsem nenasel protiznacku. Myslim ze jsme ju dali ven Se stydím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1078 H+ body: 3 1990 CR-X  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 18.9.2012 , 14:04   Citovat  

ta protiznačka je pod tmelem na vnitřku Velmi šťastný
když je čep obráceně nevadí, jestli si měl dole prachovku, tak víš OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.10.2012 , 19:29   Citovat  

trochu ozivim...tak jsem nasteloval u accorda (byly tam je tri tecky,tak jsem to nejak od oka hodil ke sklonu konstrukce...),ty horni silenty se nastavenim vytocily celkem jinak,nez jsou diry...ale pomohlo to,na tyden bohuzel..pak to zaclo znovu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 H+ body: 0 1993 Legend  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Horni rameno
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
1
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2084s ][ Dotazy: 147 (0.0132s) ][ GZIP on - Debug on ]