Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Barevné matice kol-životnost
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Streetkid je teď offline  Streetkid
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 0:38   Citovat  

Které eloxované matice kol stojí za to kupovat? Pokud vůbec Úsměv Mám černé kola a tam by barevné matky sedly jak kiss me na hrnec, ale zajímá mě, jestli po pár utažení nebudou omleté hrany a jestli to nejsou jen vyhozené peníze za tuzing..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1842 H+ body: 7 1992 Civic  
SpideX je teď offline  SpideX
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 9:12   Citovat  

Mam buddy club. Drzej jak zidovska vira zkousel jsem je i schvalne zvejknout a nic proste beton Velmi šťastný a barva drzi a to kola meju karlanem Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045 H+ body: 0 1995 Civic Coupe  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 9:44   Citovat  

bacha na D2 racing, matice rychle stracej vnitrni zavity, po par sundani zustavaji casti zavitu na steftech a jsou pekne vytahany.. Celkove tvrdost materialu nic moc, jsou hned ozvejkany. Nevim jestli to byla nejaka cina.
Muteki mam odsobne, uz pristly oloupany, ale v te podobe zustavaj. Kvalita materialu uplne nekde jinde jak u D2
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4503 H+ body: 42 1999 Civic VTEC  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 9:50  Naposledy upravil infinity dne 4.3.2013 , 9:51, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Becky napsal:
bacha na D2 racing, matice rychle stracej vnitrni zavity, po par sundani zustavaji casti zavitu na steftech a jsou pekne vytahany.. Celkove tvrdost materialu nic moc, jsou hned ozvejkany. Nevim jestli to byla nejaka cina.
Muteki mam odsobne, uz pristly oloupany, ale v te podobe zustavaj. Kvalita materialu uplne nekde jinde jak u D2

Je uplne jedno jaka to je znacka, pokud je to hlinik tak to bude vzdy s barvou a tvrdosti stejne...dulezite je rovnez dodrzet utahovaci moment. Co mam reference, tak nekomu ta barva drzi, nekomu ne...je to tak 50-50

Muteki jsou ocelove Chápeš! Proto na nich vubec nedrzi barva, ale jsou pevne Úsměv
BuddyClub rovnez nejsou elox
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 H+ body: 12 1998 Integra Type-R  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 9:51   Citovat  

Já mám nějaký od Ziteca, stáli asi 1800,- a kromě ožvýknutých hran díky mojí blbosti, kdy jsem málo nasadil klíč jsou naprosto v pohodě, barva drží furt Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5095 H+ body: 3  
Streetkid je teď offline  Streetkid
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 12:02   Citovat  

a pánové, co Blox a D1 Spec, taky hliník?
Infi, psal jsem ti SZ.

Dante, hoď kdyžtak odkaz, které to jsou, Zitec tam teď má nějaké nonamy, pokud to nejsou přímo ony Úsměv

BC v čechách někdo distribuuje?

Díky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1842 H+ body: 7 1992 Civic  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 12:06   Citovat  

Streetkid napsal:
a pánové, co Blox a D1 Spec, taky hliník?
Infi, psal jsem ti SZ.

Dante, hoď kdyžtak odkaz, které to jsou, Zitec tam teď má nějaké nonamy, pokud to nejsou přímo ony Úsměv

BC v čechách někdo distribuuje?

Díky


Jsou ty GSC co tam má Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5095 H+ body: 3  
Kapky je teď offline  Kapky
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 12:29   Citovat  

V dohledné době budu řešit něco obdobného na nová kola, ale rád bych ne jen něco, co bude dobře vypadat, ale aby to plnilo taky trochu i bezpečnostní funkci, když už ta kola něco stála. Nevíte o něčem, co by stálo za zkouknutí? Koukal jsem, co má Dany na typer.cz a vesměs prodává duralový matice od Blox racing a ty asi špatný nebudou, když je používaj na svých autech, ale ty jsou tuším "otevřené". Na "otevřený" jsem četl po různých fórech, že se rychle zanáší, ale hlavně, že docela rychle reznou. Co jsem se díval, docela se mi líbí tyhle od KICS a Volk Racing. Dokáže k tomu někdo něco říct víc - s "otevřeným" koncem vs. "uzavřené"?

Kics Revo R40
Volk Racing Formula

Dík moc
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 502 H+ body: 1 2010 Civic Type-R  
Job!k je teď offline  Job!k
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 13:47   Citovat  

Streetkid napsal:
a pánové, co Blox a D1 Spec, taky hliník?
Infi, psal jsem ti SZ.

Dante, hoď kdyžtak odkaz, které to jsou, Zitec tam teď má nějaké nonamy, pokud to nejsou přímo ony Úsměv

BC v čechách někdo distribuuje?

Díky


Ty D1 spec by mě taky zajímaly jsou za docela dobrou cenu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 986 H+ body: 0 1991 CR-X VTEC  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 13:48   Citovat  

infinity napsal:
Je uplne jedno jaka to je znacka, pokud je to hlinik tak to bude vzdy s barvou a tvrdosti stejne...dulezite je rovnez dodrzet utahovaci moment. Co mam reference, tak nekomu ta barva drzi, nekomu ne...je to tak 50-50

Muteki jsou ocelove Chápeš! Proto na nich vubec nedrzi barva, ale jsou pevne Úsměv
BuddyClub rovnez nejsou elox


tohle nemyslíš vážně, že ne...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 H+ body: 10 1999 Integra Type-R  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 14:05   Citovat  

Dejf napsal:
tohle nemyslíš vážně, že ne...

nevim jestli jsi nahodou spatne nepochopil, ale chtel jsem tim rict, ze slitiny hliniku (pouzivane na maticich) patri mezi mekci material a eloxovani na nich neni vecne, alespon jsem teda zadny elox na hlnikovych maticich nevidel aby drzel vecne Úsměv tot moje zkusenost
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 H+ body: 12 1998 Integra Type-R  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 14:37   Citovat  

infinity napsal:
nevim jestli jsi nahodou spatne nepochopil, ale chtel jsem tim rict, ze slitiny hliniku (pouzivane na maticich) patri mezi mekci material a eloxovani na nich neni vecne, alespon jsem teda zadny elox na hlnikovych maticich nevidel aby drzel vecne Úsměv tot moje zkusenost


pokud jde o ten sajrajt z kterýho se z 95% dělaj tak máš samozřejmě pravdu... nicméně, neni hliník jako hliník... to jen aby si to někdo špatně nevysvětlil a pak tu nebyli takový moudra jako, že je to hliník a tak je to šmejd Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 H+ body: 10 1999 Integra Type-R  
Repi je teď offline  Repi
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 14:45   Citovat  

infinity napsal:
nevim jestli jsi nahodou spatne nepochopil, ale chtel jsem tim rict, ze slitiny hliniku (pouzivane na maticich) patri mezi mekci material a eloxovani na nich neni vecne, alespon jsem teda zadny elox na hlnikovych maticich nevidel aby drzel vecne Úsměv tot moje zkusenost


barva možná jo ale s tou tvrdostí bych moc nesouhlasil. i hliníkový slitiny sou na vysoký urovni a vydrží pomalu to co "železo" ale když bych to vyráběl tak proč bych platil 3x tolik za pořádnej matroš když to mužu dělat z blata, bych musel být hloupej páč by si to pak nikdo nekoupil protože by cena byla někde jinde Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1544 H+ body: 0 1995 Prelude VTEC  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 18:02   Citovat  

Ja jsem matice moc neprozival a na tmava (anthracit) kola jsem dal proste klasicke noname levne cerne uzavrene matice + bezpecnostni matku od McGard taky v cerne barve. Nic se neloupe a nejaky gram navic zvlast blizko stredu otaceni kola neresim. Vypada to dobre a jsem s nimi spokojeny.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 H+ body: 34 2007 Civic Type-R  
Maggoth je teď offline  Maggoth
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 18:59   Citovat  

Vždyť existují plastové vložky do klíčů na kola..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3179 H+ body: 2 1995 CR-X DelSol  
maxxi je teď offline  maxxi
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.3.2013 , 20:24   Citovat  

Kapky napsal:
V dohledné době budu řešit něco obdobného na nová kola, ale rád bych ne jen něco, co bude dobře vypadat, ale aby to plnilo taky trochu i bezpečnostní funkci, když už ta kola něco stála. Nevíte o něčem, co by stálo za zkouknutí? Koukal jsem, co má Dany na typer.cz a vesměs prodává duralový matice od Blox racing a ty asi špatný nebudou, když je používaj na svých autech, ale ty jsou tuším "otevřené". Na "otevřený" jsem četl po různých fórech, že se rychle zanáší, ale hlavně, že docela rychle reznou. Co jsem se díval, docela se mi líbí tyhle od KICS a Volk Racing. Dokáže k tomu někdo něco říct víc - s "otevřeným" koncem vs. "uzavřené"?

Kics Revo R40
Volk Racing Formula

Dík moc



Ahoj ty volky z tvého odkazu mam ,drží super ,zprácování super, prostě když je to dobrá značka tak je vše tak jak má být mohu jen doporučit!!!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 H+ body: 0 2010 Civic Type-R  
Streetkid je teď offline  Streetkid
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 13:37   Citovat  

Kapky: ta cena za KICS REVO R40 je dobrá pálka Cool Ale půjdu je otestovat, za 1400 u Infiho, neber to HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1842 H+ body: 7 1992 Civic  
maxxi je teď offline  maxxi
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 18:07   Citovat  

Streetkid napsal:
Kapky: ta cena za KICS REVO R40 je dobrá pálka Cool Ale půjdu je otestovat, za 1400 u Infiho, neber to HaHaaa



Rozdíl ceny je jasný /originál vs fake/ Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 H+ body: 0 2010 Civic Type-R  
Zdendad je teď offline  Zdendad
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 18:31  Naposledy upravil Zdendad dne 14.5.2014 , 21:32, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

maxxi napsal:
Rozdíl ceny je jasný /originál vs fake/ Mrk


Je to tam.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 931 H+ body: 1 2004 Jazz  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 18:44   Citovat  

kolik se ti jich osobne rozpustilo vapkou? mas foto?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 H+ body: 12 1998 Integra Type-R  
Zdendad je teď offline  Zdendad
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 18:50  Naposledy upravil Zdendad dne 14.5.2014 , 21:35, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Je to tam.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 931 H+ body: 1 2004 Jazz  
silenec je teď offline  silenec
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 18:54   Citovat  

Tak za 25Kc za kus clovek nemuze cekat zazraky Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2671 H+ body: 7 2000 Civic VTEC-E  
zyx je teď offline  zyx
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 18:58   Citovat  

Mam D1 matice uz druhym rokem.Kola sundavam skoro pri kazdem myti auta coz muze byt i trikrat v mesici.Do toho je prehazuji s druhou sadou. Utahuji je momentovym klicem a zavit je porad ok a barva taky.


IMG_1123.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_1123.JPG, 647.73 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1724 H+ body: 3 1999 Prelude  
Zdendad je teď offline  Zdendad
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 18:58   Citovat  

silenec napsal:
Tak za 25Kc za kus clovek nemuze cekat zazraky Úsměv


jasný přátele Úsměv za pár korun se to dá znovu hodit do eloxu a sezonu to vydrží snad obstojně, pokud člověk není puntičkář a je opatrný při dotahování Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 931 H+ body: 1 2004 Jazz  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 18:59   Citovat  

Zdendad napsal:
https://www.honda-club.cz/forum/files/2454784445_324.jpeg
tudy odkaz

dával to tu kdysi beastti myslím Úsměv ale je jasný, že to nemůže být pořád jako nový... a že z červené se po pár týdnech stane růžová.... ale že z těchto černých to takhle oleze? cože cože ?

To nevim, proc je to teda olezle jenom tam, kam saha klic a ne po cele delce???...pokud nepouzijes nejakou zeravinu a.k.a. cistic kol, tak nevim jak by mohla voda odstranit elox z AL...samozrejme ty matice nejsou vecne, co se barvy tece, ale rozhodne se nerozpusti vodou, takze bych se drzel faktu...par jich doma jeste mam, tak se muzes vsadit treba o bura a ukazat mi na wapce jak to jde dolu Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 H+ body: 12 1998 Integra Type-R  
maxxi je teď offline  maxxi
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 20:07   Citovat  

Povrchovou úpravu bych teda vůbec neřešil pro funkci není důležitá! Větší problém právě u těchto levných matic je použitý materiál, správně by měla být použita hliníková slitina 7075 která je v některých parametrech dokonce lepší nez ocel. Vím na 100% že tyhle levné matice z této slitiny nejsou Úsměv z čeho jsou Vám ale něřeknu Úsměv to pravděpodobně neví ani výrobce pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 H+ body: 0 2010 Civic Type-R  
Streetkid je teď offline  Streetkid
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.3.2013 , 22:50   Citovat  

maxxi napsal:
Rozdíl ceny je jasný /originál vs fake/ Mrk

materiál je prý u těchto kics replik ocel, takže pevnost zaručena. Odlehčení jak psal Bully je stejně tak blízko středu kola docela nepodstatné, takže se tu hraje na vhled a to, že jeden šroub ze čtyř bude mít aspoň nějaký bezpečnostní prvek proti nalezení auta na dřevěných hranatých kolech Cool
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1842 H+ body: 7 1992 Civic  
Kapky je teď offline  Kapky
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.3.2013 , 1:13   Citovat  

To Maxxi: Dík moc za radu, ještě si to nechám nějakou dobu proležet v hlavě a pak uvidím.. přátele Kola jsou stejně teprv na cestě, takže zatím relativně času dost.

Jinak, co jsem ještě tak projížděl net a další zahraniční fóra, tak jak už psal Maxxi, slitina hliníku #7075 může být i v některých případech opravdu lepší, silnější než samotná ocel. Dost lidí si vychvaluje matice od firmy Gorilla, jestli znáte? Dělají hlavně bezpečnostní matice a dá se říct, že by se mělo jednat snad o jednu z nejlepších variant, jak ochránit kola proti krádeži. Co se týče ceny (dají se sehnat na Amazonu), tak jsou za hubičku v porovnání s těma Volk nebo Kics.

Gorilla Aluminium #7075 Racing Nuts
Gorilla Guard
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 502 H+ body: 1 2010 Civic Type-R  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Barevné matice kol-životnost
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2459s ][ Dotazy: 139 (0.0206s) ][ GZIP on - Debug on ]