Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Oprava Karoserie
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
BlackDead je teď offline  BlackDead
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 0:05   Citovat  

Zdravím Honďáky!!! meetallll Honda
Mám takové menší větší dilema, tak potřebuji sehnat informace a rady zkušenejších a lid. Mám auto po kroupech a vrtá mi hlavou jakým způsobem to nechat opravit? Zajímá mě hlavně co se týče možností a kvality, to je to hlavní.Nemyslím si, že zaplácat to kytem je ta správná cesta.Chtěl bych slyšet Vaše názory.

Díky moc a Hondě zdar!!! Honda

P.S Pokud by měl někdo v okolí Ostravy (Moravskoslezského kraje) nějaké známosti a zkušenosti s dobrými karosáři, tak budu jen rád za kontakty popřípadě webovky.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 30 H+ body: 0 2000 Civic Type-S  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 0:15  Naposledy upravil Daver dne 13.3.2013 , 0:18, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Máš-li dobrý lak, mohlo by to jít vyklepat přes kovadlinku případně na přístupných místech vytáhnout ... ale pokud lak povolí bude to asi potřeba láknout ... takže za mě něžně vyklepat a pak uvidíš jestli lakovat. Kit je pro děti Úsměv

Tady máš příklad vytahování:


Odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 H+ body: 9 2002 Civic Type-R  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 0:17   Citovat  

otevři si tytrubku a zadej "oprava karoserie bez poškození laku" Velmi šťastný OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
BlackDead je teď offline  BlackDead
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 0:25   Citovat  

Daver napsal:
Máš-li dobrý lak, mohlo by to jít vyklepat přes kovadlinku případně na přístupných místech vytáhnout ... ale pokud lak povolí bude to asi potřeba láknout ... takže za mě něžně vyklepat a pak uvidíš jestli lakovat. Kit je pro děti Úsměv

Tady máš příklad vytahování:


Odkaz


lak pude novej, už je na některých místech zakreslený "fixem" Ale před tím lakem je třeba to srovnat ať je to ťip ťop, s 99% se nesmířím Úsměv Jinak zrovna jsem na to video koukal, je to punk jak svině... Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 30 H+ body: 0 2000 Civic Type-S  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 0:39   Citovat  

Tady máš práci s kovadlinkou abys měl představu. Šikovná ruka klempířova dokáže zázraky ...



Odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 H+ body: 9 2002 Civic Type-R  
BlackDead je teď offline  BlackDead
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 1:08   Citovat  

Ještě, kdyby někdo věděl, kde sehnat ty original polepy edice F1, tak by to bylo úplně uber Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 30 H+ body: 0 2000 Civic Type-S  
BlackDead je teď offline  BlackDead
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 1:10   Citovat  

[quote="Daver"]Tady máš práci s kovadlinkou abys měl představu. Šikovná ruka klempířova dokáže zázraky ...


pěkně pěkně...asi jsme se minul povoláním Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 30 H+ body: 0 2000 Civic Type-S  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 1:29   Citovat  

BlackDead napsal:
Ještě, kdyby někdo věděl, kde sehnat ty original polepy edice F1, tak by to bylo úplně uber Úsměv


Tak ty seš ten maník, co koupil žluťáka od Alicanteho Velmi šťastný

Hele já bych si je nechal udělat v reklamce ... ani nevím esi to lze vůbec sehnat ... rozhodně to bude levnější z reklamky je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 H+ body: 9 2002 Civic Type-R  
BlackDead je teď offline  BlackDead
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 2:44   Citovat  

Daver napsal:
Tak ty seš ten maník, co koupil žluťáka od Alicanteho Velmi šťastný

Hele já bych si je nechal udělat v reklamce ... ani nevím esi to lze vůbec sehnat ... rozhodně to bude levnější z reklamky je to dobrý


Ehmmm jo jsem Hihi Lucy Jak to myslíš v reklamce? Kdyžtak SZ. Chtěl bych tomu auto zachovat co nejvíc originální vzhled Úsměv

P.S jinak se divím, že mi přišla jen 1. SZ, že jsem to vyfoukl někomu před nosem Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 30 H+ body: 0 2000 Civic Type-S  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 9:32   Citovat  

BlackDead napsal:
Ehmmm jo jsem Hihi Lucy Jak to myslíš v reklamce? Kdyžtak SZ. Chtěl bych tomu auto zachovat co nejvíc originální vzhled Úsměv

P.S jinak se divím, že mi přišla jen 1. SZ, že jsem to vyfoukl někomu před nosem Úsměv


V reklamce jako v nějaké firmě, která se zabývá reklamními polepy automobilů ... tam ti podle návrhu udělají folie na míru a když budeš chtít, tak i nalepí ...

PS: zas takových "sběratelů" tu moc není, si nefandi HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 H+ body: 9 2002 Civic Type-R  
Speedey je teď offline  Speedey
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 9:49   Citovat  

Pokud to nebude něco extra složitýho a jenom z řezaný, tak jsem schopnej ty polepy udělat...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 936 H+ body: 3 2001 Stream  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Oprava Karoserie
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1085s ][ Dotazy: 69 (0.0090s) ][ GZIP on - Debug on ]