Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nebrzdi pribrzduje?
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
fugas1222 je teď offline  fugas1222
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 2:02   Citovat  

zdravim,civic mi nejak zacal blbnout driv jsem slap na brzdu a auto stalo na miste,ted musim zmacknout poradne brzdu a auto jen pribrzduje nezastavi poradne (nezaseknou se kola) auto stalo... nejaka rada tip? maso na kotoucich a destickach je dosti.. odvzdusnoval jsem brzdy ( bez bublinek)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1218 H+ body: 0  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 8:46   Citovat  

no pokud je vše ok, tak bych to viděl na malý tlak tj že to je někde ucpany nebo třeba zborena uvnitř hadicka, že by byl malý tlak... to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2240 H+ body: 13 2009 MDX  
fugas1222 je teď offline  fugas1222
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 12:49   Citovat  

Dutch napsal:
no pokud je vše ok, tak bych to viděl na malý tlak tj že to je někde ucpany nebo třeba zborena uvnitř hadicka, že by byl malý tlak... to mi hlava nebere


Tak to koukám! nez jsem dal jine desticky tak to brzdilo v pohodě Ble ze by volba spatnejch desticek?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1218 H+ body: 0  
Jagi je teď offline  Jagi
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 12:54   Citovat  

spíše se někde už poškodilo potrubí... proto malý tlak - proto málo brzdí...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1280 H+ body: -4 2005 Jazz i-DSI  
fugas1222 je teď offline  fugas1222
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 13:01   Citovat  

Jagi napsal:
spíše se někde už poškodilo potrubí... proto malý tlak - proto málo brzdí...


poškodilo??? brzdovka nikam neunika,je ji tam furt stejně
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1218 H+ body: 0  
spyda je teď offline  spyda
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 13:23   Citovat  

Odvzdusnoval si s nastartovanym autem? Obcas to pomuze a nekde je proste bublinka schovana :/
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1208 H+ body: 4 1997 Civic Vti  
fugas1222 je teď offline  fugas1222
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 13:24   Citovat  

spyda napsal:
Odvzdusnoval si s nastartovanym autem? Obcas to pomuze a nekde je proste bublinka schovana :/



nestartoval sem pravě
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1218 H+ body: 0  
madlass je teď offline  madlass
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 13:25   Citovat  

Tenhle problém mám taky, a docela mě to trápí, jako první mi brzdí zadní pravé kolo kde mám bubny ale předek aby šel smykem to musí bejt jó náhoda, zatím jsem nepřišel čím to může být.. Smutný Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 194 H+ body: 0 1991 Civic  
fugas1222 je teď offline  fugas1222
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 13:28   Citovat  

madlass napsal:
Tenhle problém mám taky, a docela mě to trápí, jako první mi brzdí zadní pravé kolo kde mám bubny ale předek aby šel smykem to musí bejt jó náhoda, zatím jsem nepřišel čím to může být.. Smutný Smutný


me to brzdilo,ale potom co jsem dalj ine desky to nejak zaclo blbnout,asi si to poradne nesedlo..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1218 H+ body: 0  
madlass je teď offline  madlass
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 13:31   Citovat  

No musím asi zkusit dát jiné desky a zkontrolovat jestli chodej pístky je pravda že jsem měnil celé třemy tak vím prd co tam mám za desky .. nebo nemám Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 194 H+ body: 0 1991 Civic  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 13:47   Citovat  

fugas1222 napsal:
Tak to koukám! nez jsem dal jine desticky tak to brzdilo v pohodě Ble ze by volba spatnejch desticek?
destičky choděj volně v držáku ? ted jsem měl v ruce třmen kde se ani nehly a brzdit se tomu moc nechtělo + odvzdušnení bud s motorem nebo odpojit hadici k posilovači
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.3.2013 , 18:39   Citovat  

nebo můžou váznout pístky..vyndat desky, vyšlapat pístky - nee úplně, aby nevypadly
a koukni na ně jak vypadají pod prachovkou
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  
fugas1222 je teď offline  fugas1222
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.3.2013 , 21:54   Citovat  

nejak tak trošku orezlé no :/
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1218 H+ body: 0  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.3.2013 , 22:04   Citovat  

fugas1222 napsal:
nejak tak trošku orezlé no :/


nevim jak moc, ale každopádně pokud je tam rez, stojí za repas je to dobrý

a pokud si dal nový desky, pístek si musel zatlačil,
tzn.že ta orezlá část uvnitř vázne, časem ti rozedře gumičky a brzdy začnou téct
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  
fugas1222 je teď offline  fugas1222
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.3.2013 , 18:35   Citovat  

tak se to dneska asi samo rozbehalo,už to brzdi v pohodě , tak díky vsem za radu asi si to časem sedlo
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1218 H+ body: 0  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.3.2013 , 0:18  Naposledy upravil M@jk dne 26.3.2013 , 19:39, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

fugas1222 napsal:
tak se to dneska asi samo rozbehalo,už to brzdi v pohodě , tak díky vsem za radu asi si to časem sedlo


Panie,
tak na to bych vůbec takhle ledabyle nesázel.

RESUMÉ:
1) kompletně udělat kontrolu a repas brz
2) vpředu shodit brzdiče, rozebrat a zkontrolovat gumičky a pístky, kompletně vyčistiti a opravné sady v Autokelly od AutoFrenu či Frenkitu stojí cca Kč 280,- 1sada na 1 brzdič včetně pístku se slevou na členskou kartičku Honda-club.cz, zadní, kopmlet rozhodit a pokud máš bubny, tak nová prasátka a pokud kotouče tak také sadu s pístkem cca Kč 380,- za sadu.
3) vyndat vodítka na předních, vyčistit od vazelíny, pokud tam a je a jaká a koupit správnou (ne Starline - doporučím ATE)
4) vše složit
5) ve dvou odvdušnit dle manuálu
6) a vyzkoušet a jezdit.


Pokud se tohle stalo, může se to opakovat a zrovna v momentu, kdy půjde o život a nemusíš to přežít!!!

Jsou tady na to témata. Zkus pohledat. Nevyhýbej se tomu a nespoléhej na to. Auto musí brzdit na 1000%!!!

Odkud jsi, znám plno HONDAřů po repbulice, mohl bych Tě na někoho odkázat. Není problém.

Umím, kdyžtak za pěkné ceny díly, Idaho, Autodíly Cardo atd. ... je to dobrý přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
sumy je teď offline  sumy
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 26.3.2013 , 9:46   Citovat  

Naprostej souhlas s M@jkem. Nikdy nespoléhat na to, co se "opravilo samo", protože se nic neopravilo a často je to jen známka blízké smrti komponentu.
offtopic Taky se nám takhle "samy opravily" magneta na letadle a když jsem tomu po zběžné kontrole naložil plnej knedlík na start, tak to začalo kuckat to snad ne Dráha nám končí řekou a lesem.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 529 H+ body: 1 2007 Civic  
Lukas 18 je teď offline  Lukas 18
0
PříspěvekZaslal: 26.3.2013 , 19:35   Citovat  

Daval nove dsky,o kotoucich neni nic napsano a zacalo to brzdit.
Pripada mi spis,ze nekdo dal rovne desky na krive kotouce!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 65 H+ body: 2 1992 Civic Vti  
fugas1222 je teď offline  fugas1222
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.3.2013 , 20:28   Citovat  

Lukas 18 napsal:
Daval nove dsky,o kotoucich neni nic napsano a zacalo to brzdit.
Pripada mi spis,ze nekdo dal rovne desky na krive kotouce!




skoro zadne maso na deskach a trosku orezlej kotouc,dal jsem nove desky asi se to muselo krapet project a osoupat Úsměv ten to brzdi jako za mlada
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1218 H+ body: 0  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.3.2013 , 20:36   Citovat  

fugas1222 napsal:
skoro zadne maso na deskach a trosku orezlej kotouc,dal jsem nove desky asi se to muselo krapet project a osoupat Úsměv ten to brzdi jako za mlada


Aha,
takže nebudeš dělat kontrolu brzdového systému? Tak to koukám!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
fugas1222 je teď offline  fugas1222
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.3.2013 , 20:52   Citovat  

M@jk napsal:
Aha,
takže nebudeš dělat kontrolu brzdového systému? Tak to koukám!


momentalne ne,v tutom počasi ani na ton emam naladu a navic s autem ted nejezdim ažž bude teplo takse na to ještě podivam je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1218 H+ body: 0  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.3.2013 , 21:46   Citovat  

fugas1222 napsal:
momentalne ne,v tutom počasi ani na ton emam naladu a navic s autem ted nejezdim ažž bude teplo takse na to ještě podivam je to dobrý


Pane kolego,
já neprudím, jen varuju, sám vozím v EG5tce 2 děti a manželku, takže to musí být funkční. přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
Blackburn je teď offline  Blackburn
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.3.2013 , 9:12   Citovat  

Akorát nebyly sedlé desky na staré kotouče (co si tak pamatuji, tak je doporučené nechat sednout desky nějakych 500km, tzn. nebrzdit na krev)
Trubička se nezboří jen tak. Když se zboří hadička, tak auto brzdí normálně, ale pořád. Ve třmenu neklesá tlak.
Pokud je rezavý pístek, tak bych nečekal než se něco stane. Udělat repas třmenu je hodinka práce + odvzdušnění.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 997 H+ body: 10 1991 CR-X  
sumy je teď offline  sumy
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.3.2013 , 10:41   Citovat  

Když se zbortí/přicpe trubka, tak auto rozhodně nebrzdí normálně. Naopak, nástup brzdného účinku je pozvolný a i následné uvolnění brzdy je pomalé, leč v závislosti na tom jak moc je to ucpaný ve výsledku může povolit a nepřibržďovat. Už jsem to psal v jinym topicu. Na závodní Fiestě XR2i jsem si s tím užil legrace až až. 3x po sobě mě vyrazili z testace právě z válců kvůly pomalémů nástupu levého brzdiče a v podstatě se na válcích ani nepodařilo dostat na plný brzdný účinek oproti "zdravé" straně.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 529 H+ body: 1 2007 Civic  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 28.3.2013 , 19:04   Citovat  

Blackburn napsal:
Akorát nebyly sedlé desky na staré kotouče (co si tak pamatuji, tak je doporučené nechat sednout desky nějakych 500km, tzn. nebrzdit na krev)
Trubička se nezboří jen tak. Když se zboří hadička, tak auto brzdí normálně, ale pořád. Ve třmenu neklesá tlak.
Pokud je rezavý pístek, tak bych nečekal než se něco stane. Udělat repas třmenu je hodinka práce + odvzdušnění.


OK teď jsem na daily řešil to samé, ale nevěnoval sem tomu pozornost..
počítal jsem s tím, že cca 500 km než si desky sednou, s tím jak říkáš studené brždění
z prvopočátku jak šlapání do ho.. do měkého Velmi šťastný , po cca 200 km už znatelně lepší
na technické prošlo
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 H+ body: 32 1990 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Nebrzdi pribrzduje?
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1859s ][ Dotazy: 125 (0.0244s) ][ GZIP on - Debug on ]