Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Čapy Prelude 5G
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
HAndy je teď offline  HAndy
0
PříspěvekZaslal: 13.4.2013 , 12:47   Citovat  

Zdravím Vás, nakoľko som nenašiel odpoveď v histórií zakladám tému. Mrk Mám problém zohnať zadný spodný čap na Preludu, v bežných obchodoch s ND som na žiaden nenarazil. A originál Honda, ho predáva spolu s celým ramenom asi za 330Eur. Oslovil som jednu firmu na ebayi, ale zatiaľ sa mi neozvali. Vedel by mi niekto pomôcť? ak ste to už riešili, či náhodou nesedí iný čap, napr. z Accordu. Hľadal som aj na US fórach, vraj mal byť predný totožný zo zadným, ale nieje tomu tak, v inej téme zas, že sedí z Accordu 2004. Vopred ďakujem za pomoc Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5 H+ body: 0  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
Členství: Žádné
1
PříspěvekZaslal: 13.4.2013 , 23:22   Citovat  

HAndy napsal:
Zdravím Vás, nakoľko som nenašiel odpoveď v histórií zakladám tému. Mrk Mám problém zohnať zadný spodný čap na Preludu, v bežných obchodoch s ND som na žiaden nenarazil. A originál Honda, ho predáva spolu s celým ramenom asi za 330Eur. Oslovil som jednu firmu na ebayi, ale zatiaľ sa mi neozvali. Vedel by mi niekto pomôcť? ak ste to už riešili, či náhodou nesedí iný čap, napr. z Accordu. Hľadal som aj na US fórach, vraj mal byť predný totožný zo zadným, ale nieje tomu tak, v inej téme zas, že sedí z Accordu 2004. Vopred ďakujem za pomoc Mrk


ktery cep mas na mysli? protoze pokud ten spodni v zadni tehlici tak ten by mel byt opravdu stejny s tim prednim spodnim cepem... muzu ti nabidnout z ELITU se slevou za 590,-kč, jaky prumer potrebujes?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3026 H+ body: 12 1995 Prelude VTEC  
Prelude je teď offline  Prelude
4 háčka
Členství: Žádné
1
PříspěvekZaslal: 13.4.2013 , 23:31   Citovat  

Nechápu tě.Zadní spodní čep drží v těhlici a né v ramenu.Horní čep drží v ramenu.Jaký teda potřebuješ?Spodní čep je stejný jako spodní přední.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3104 H+ body: 14 1994 Prelude Si  
HAndy je teď offline  HAndy
0
PříspěvekZaslal: 13.4.2013 , 23:43   Citovat  

mám na mysli toto... Aaaa mal som auto na zdviháku a servisný technik mi povedal, že nevyzerajú byť zhodne (predok, zadok) už len kvôli veľkosti matice. V predu je silnejší závit na matku asi M14. Ale ak máš skúsenosť, že to naozaj sedí a mýlil sa, tak predné myslím nemám problém zohnať Mrk Ale držím sa toho čo mi povedal on. zatiaľ.

no a neviem aký primer... :/


naprava cap.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
naprava cap.jpg, 72.54 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5 H+ body: 0  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
Členství: Žádné
1
PříspěvekZaslal: 14.4.2013 , 10:25   Citovat  

no tak ten co jsi zakrouzkoval na obrazku je stejny s prednim spodnim, pokud tam mas vepredu vetsi matku tak to bude mozna tim, ze uz ty predni cepy nekdo menil pred tebou... (nekteri druhovyrobci delaji ty matky vetsi nez original Honda a to by mohl byt ten rozdil mezi prednimi a zadnimi /vpredu uz nekdo menil a vzadu zustali original Honda/ ) Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3026 H+ body: 12 1995 Prelude VTEC  
rejty je teď offline  rejty
1 háčko
1
PříspěvekZaslal: 14.4.2013 , 19:42   Citovat  

je to tento cep YAMATO J14004 ted ho menim taky Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 208 H+ body: 2 1999 Prelude VTi-S  
HAndy je teď offline  HAndy
0
PříspěvekZaslal: 14.4.2013 , 19:43   Citovat  

to je dosť možné. Mrk takže napr. s týmto čapom nebude žiaden problém? Úsměv tudy odkaz

Inak prachovky atp. ak chcem meniť na hornom ramene, preventívne, prípadne inde. Asi najlepšie objednávať priamo v Honde, že?

Ďakujem veľmi pekne Mrk Pomohli ste mi.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5 H+ body: 0  
Idaho je teď offline  Idaho
Partner H-C
1
PříspěvekZaslal: 14.4.2013 , 19:54   Citovat  

HAndy napsal:
to je dosť možné. Mrk takže napr. s týmto čapom nebude žiaden problém? Úsměv tudy odkaz

Inak prachovky atp. ak chcem meniť na hornom ramene, preventívne, prípadne inde. Asi najlepšie objednávať priamo v Honde, že?

Ďakujem veľmi pekne Mrk Pomohli ste mi.


osobneporadím určite neber nipparts... me osoben novej cep od nippartsu praskl a málem se mi zabila žena. Nevýhodou Nippartsu je že to není výrobce takže nikd ynevíš od koho zrovna zabalí čep do své krabice.. Doporučuji Yamata, 555, nebo lemfoerder..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1200 H+ body: 9  
HAndy je teď offline  HAndy
0
PříspěvekZaslal: 14.4.2013 , 20:19   Citovat  

beriem na vedomie, radšej sa im vyhnem Mrk ďakujem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5 H+ body: 0  
HAndy je teď offline  HAndy
0
PříspěvekZaslal: 14.4.2013 , 22:00   Citovat  

prípadne s firmou MOOG nemáte skúsenosť? tudy odkaz Yamato som nenašiel skladom Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5 H+ body: 0  
Idaho je teď offline  Idaho
Partner H-C
0
PříspěvekZaslal: 15.4.2013 , 8:50   Citovat  

HAndy napsal:
prípadne s firmou MOOG nemáte skúsenosť? tudy odkaz Yamato som nenašiel skladom Mrk


tak jsi se ptal na spatných místech. Ja mam yamata i 555 skladem Úsměv
kdyžtak SZ ..ale budu online až večer ted jedu přihlasovat auta takže si balím sváču na tři dny Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1200 H+ body: 9  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Čapy Prelude 5G
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2762s ][ Dotazy: 77 (0.0977s) ][ GZIP on - Debug on ]