Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
MAP sensor F20B3 accord 1997 vs. IAT sensor
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 9:43  Naposledy upravil džany dne 28.5.2014 , 13:09, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

Ahoj,

potřeboval bych poradit. Při ohřátém motoru mi začne chvílema cukat auto, nechce jít do otáček ( jakoby se dusí) pak zase chvilku klid a znova to dušení. Když vyřadím rychlost tak letí otáčky nahoru bez problémů, prostě to dělá jen při jízdě.

Tady psal v nějákém příspěvku crxmann, že by to mohl být MAP sensor. Nevím, ale jak ho proměřím. V manuálu jsem se nic nedočetl, na F20B3 toho tam moc není, nebo jsem blbě koukal.

Nevíte někdo jak se měří MAP sensor? Mám jen multimetr na měření.




Problém vyřešen!

Závadu, kterou jsem popisoval způsobil IAT sensor, závada č. 10. Jednotka ji vyblikala po roce a půl.

Svíčky mám zánovní, filtry nový všechny, rozdělovač jsem zkoušel celý jiný tak mám podezření na MAP sensor.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  
kachnacrx je teď offline  kachnacrx
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 10:31   Citovat  

Ahoj podle toho co píšeš, bych taky zkontloloval všechny podlakové hadičky Mrk, myslím že map jestli by odešel tak ti to vyhodí chybu. Jeste, jsi si jistý že to je ohřátým motorem, nedelá to třeba při určité rychlosti? pak by to mohl být ještě kabely.Tipuju že to bude nejaká hadička a malá dírka v ní, už se mi to párkrát stalo.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2359 H+ body: 1 1999 Prelude  
mirage21 je teď offline  mirage21
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 10:45   Citovat  

Preluda mi dělá občas něco podobného, nedělá to pravidelně, jedno jaká rychlost, prostě při přidání plynu se jakoby přidusí a musim plyn pustit a znuvu sešlápnout, pak už jede jak má. Zatím jsem to neřešil, hadičky ale určitě zkontroluju je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 963 H+ body: 15 1993 Prelude  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 10:56   Citovat  

Chybu to nehlásí žádnou, to je pravda. Na hadičky se můžu podívat, ale jestli tam bude nějáká mikro dírka tak to asi neodhalím.

Ono to začalo dělat po zimě kdy to stálo v garáži, pak se to rozjezdilo a tedˇ to dělá při každý jízdě nad 10-15 km, za studena fakt ne.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 11:04   Citovat  

Navíc mám MAP sensor přímo u škrtící klapky, ne vedle v krabičce napojenej gumovýma hadičkama.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  
kachnacrx je teď offline  kachnacrx
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 11:13   Citovat  

džany napsal:
Navíc mám MAP sensor přímo u škrtící klapky, ne vedle v krabičce napojenej gumovýma hadičkama.


taky tak mám map, hele a co reset jednotky _? ...taky pomohlo parkrát při pocukávání to mi hlava nebere , nehýbal si s rozdělovačem ? -> co předstih ? taky bych vyjel benzim co tam je a nalil cca +/- 7 litru 100 oktanu at to trchu pročistí ... hadicky kontrolovat je masakr, každou sundat a ohýbat a prohlížet ale většinou jsou prasklé u napojení třean an sání apod...muže to být i kabel který sem tam probije...zkus si od nekoho pujčit kabely a projet, může to taky dělat málo benzínu v nádrži...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2359 H+ body: 1 1999 Prelude  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 11:24   Citovat  

S rozělovačem jsem hýbal, ale až potom, jelikože jsem zkoušel celý jiný.

Benzín to nevím, začalo mi to dělat po cestě z Chorvatska takže jsem tímto stylem najel asi 700 km.

Zvláštní je, když to začne dělat, vymáčknu spojku a motor prošlápnu tak to letí do otáček jako prdlý, ale v tahu se to dusí, dusí pak se to splaší a jede to normálně, za dalších třeba 10 km znova.

Blbě se to hledá, protože se to projevuje nahodile Ble
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  
kachnacrx je teď offline  kachnacrx
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 11:26   Citovat  

džany napsal:
S rozělovačem jsem hýbal, ale až potom, jelikože jsem zkoušel celý jiný.

Benzín to nevím, začalo mi to dělat po cestě z Chorvatska takže jsem tímto stylem najel asi 700 km.

Zvláštní je, když to začne dělat, vymáčknu spojku a motor prošlápnu tak to letí do otáček jako prdlý, ale v tahu se to dusí, dusí pak se to splaší a jede to normálně, za dalších třeba 10 km znova.

Blbě se to hledá, protože se to projevuje nahodile Ble


1* dej dohromady předstih
2* reset jednotky (kdy si naposledy resetoval ecu ? Úsměv )
- tipuju že poté bude tvuj problém vyřešen Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2359 H+ body: 1 1999 Prelude  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 11:31   Citovat  

Reset jsem nedělal, tak ten zkusím. Úsměv

Rozdělovač mám tak jak byl.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  
kachnacrx je teď offline  kachnacrx
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 19.9.2013 , 11:31   Citovat  

džany napsal:
Reset jsem nedělal, tak ten zkusím. Úsměv

Rozdělovač mám tak jak byl.

tak hurá do resetu ..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2359 H+ body: 1 1999 Prelude  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2013 , 16:06   Citovat  

Reset nepomohl a rozdělovač mám na svém místě.

Dělá to opravdu jen při zahřátém motoru, v dnešních podmínkách min. po 15 km.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  
kachnacrx je teď offline  kachnacrx
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2013 , 16:09   Citovat  

džany napsal:
Reset nepomohl a rozdělovač mám na svém místě.

Dělá to opravdu jen při zahřátém motoru, v dnešních podmínkách min. po 15 km.

to mi hlava nebere to mi hlava nebere to mi hlava nebere to mi hlava nebere to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2359 H+ body: 1 1999 Prelude  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2013 , 16:15   Citovat  

Je to nejhorší závada, dělá to jen za teplo a taky ne pořád. Myslím si na nějaký čidlo, co se zahřeje a nedává to co by mělo. Ale fakt nevím.
Každopádně děkuji za rady.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2013 , 21:38   Citovat  

podle mě se ti strácí jiskra , v+ětšinou to dělá v tahu , tipuju kabely , svíce , víčko palec
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3364 H+ body: 12 2004 S2000  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2013 , 22:03   Citovat  

S tou jiskrou nejsi první, kdo si to myslí. Dělá to jen v tahu, na volnoběch je to v pořádku.

Ale rozdělovač jsem tam měl celý jiný, tak potom jedině zbývají kabely nebo svíčky.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 28.5.2014 , 11:08   Citovat  

Problém vyřešen!

Závadu, kterou jsem popisoval způsobil IAT sensor, závada č. 10. Jednotka ji vyblikala po roce a půl.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 28.5.2014 , 11:36   Citovat  

džany napsal:
Problém vyřešen!

Závadu, kterou jsem popisoval způsobil IAT sensor, závada č. 10. Jednotka ji vyblikala po roce a půl.


To si dala na čas Úsměv ale hlavně, že se to povedlo mě přesně to co popisuješ u ED9 dělali !nový! kabely od Tesly, dal jsme je tam na zkoušku a šli ven, svatý modrý NGK Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2668 H+ body: 29 2009 Accord Tourer  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 28.5.2014 , 13:08   Citovat  

Nejhorší jsou nahodilý závady. To se těžko hledá. Na kabely jsem myslel taky, ale i dalších deset věcí Velmi šťastný a výsledek nula.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 H+ body: 1 1987 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
MAP sensor F20B3 accord 1997 vs. IAT sensor
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1342s ][ Dotazy: 97 (0.0082s) ][ GZIP on - Debug on ]