Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Závod do vrchu - Kdyně-Koráb - Integra Type-R
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:27   Citovat  

snažil jsem se reprezentovat Honda-komunitu Úsměv myslím, že se celkem povedlo - celkově 5. místo z cca 80 soutěžících

přede mnou jen:
1. subaru impreza 350hp
2. alfa 156 gra 270hp
3. porsche 911 330hp
4. závodní speciál peugeot 106 maxi ???hp

byla to obrovská zábava Úsměv jezdí odsud taky někdo vrchy?

celá jízda onboard

Odkaz


dtto ale s prostřihy zvenku

Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:35   Citovat  

Pekna jizda, gratuluju k umisteni je to dobrý VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
Driver je teď offline  Driver
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:39   Citovat  

Jo jelo ti to moc pěkně a je vidět že to za volantem umíš. Všichni diváci na tebe dost čuměli, jak ti to jede.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 306  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:40   Citovat  

Uz jsem ti to jednou chvalil, parada. OK

Jinak pokud vim, tak tu par lidi jezdi, ale konkretne o koho jde, nevim. Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:48   Citovat  

infinity napsal:
Pekna jizda, gratuluju k umisteni je to dobrý VTEC


díky díky. vůbec jsem tam nejel s takovými očekáváními, ale teď zpětně mě to trochu štve - top 5 bylo v rozmezí 1-2 sekund (cekový čas 1.47, pro představu), takže se dalo jet ještě líp. kdyby tu trať člověk znal... (jako spousta místních, kteří jeli) no, příště...

fakt mě to celkem chytlo, rád bych začal jezdit víc. především bude větší konkurence a to je zábava OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:50   Citovat  

Driver napsal:
Jo jelo ti to moc pěkně a je vidět že to za volantem umíš. Všichni diváci na tebe dost čuměli, jak ti to jede.


dííííky. no jo, od 1.8čky toho lidi obvykle moc nečekají, když neznají, co je Type-R zač HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:53   Citovat  

No tývoe, ty jsi hustý pilot Mr. Green hezkéé je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
Ryba je teď offline  Ryba
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:58   Citovat  

hmm pěkně za to taháš, chtěl sem se stavit na čumendu ale nějak mi to nevyšlo Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1203 1986 CR-X  
Kozina je teď offline  Kozina
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 22:59   Citovat  

Jelo Ti to parádně OK
Koráb znám,super trasa,bydlim kousek odtamtud. Jen jsem teď nemohl,práce Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 61 2002 Civic Type-R  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 23:00   Citovat  

vojt4s napsal:
No tývoe, ty jsi hustý pilot Mr. Green hezkéé je to dobrý


vďaka. už aby byla pořádná kamera, tohle je sh*t. obraz by ušel, kdybych jí pořádně uchytil, ale ten zvuk Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 23:04   Citovat  

Kozina napsal:
Jelo Ti to parádně OK
Koráb znám,super trasa,bydlim kousek odtamtud. Jen jsem teď nemohl,práce Bueee


fakt moc hezkej kopec. hlavně tím jak je to samá vracečka, tak se trochu stíraly rozdíly ve výkonech aut a bylo to spíš o podvozku a především vyvážení auta a tak. to se mi líbí. ostatní kopce budou náročnější, koukal jsem, že jinde se jezdí rychleji
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.5.2008 , 23:07   Citovat  

seš fakt třída woe... sekáš to jako k r á v a !!! moc tě uznávam OK

ať jdeš ruku v ruce s úspěchem pořád vejš a vejš !! moc ti to přeju !

je to dobrý je to dobrý je to dobrý je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 6:43   Citovat  

....i s malym kasparkem se da hrat velke divadlo - gratuluju.....

ovsem ta komentpaní Úsměv

a jede pavel.....černý.....z prahy......... jede............na ....HONDĚ .............


peklo pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2621 2004 Accord Tourer  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 6:46   Citovat  

krásná práce je to dobrý

VTEC rozhodně neudělal ostudu Úsměv



ale bez rámu bych na kopec asi nevlez Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 8:20   Citovat  

kandik napsal:
....i s malym kasparkem se da hrat velke divadlo - gratuluju.....

ovsem ta komentpaní Úsměv

a jede pavel.....černý.....z prahy......... jede............na ....HONDĚ .............


peklo pořádnej výtlem


jo, komentátorka byla vtipná Velmi šťastný chodila tam kolem nás na parkovišti a vždycky se ptala co a jak... mluvila s kámošem, prý co jako děláme za práci - a on prej: no, my šu*áme za peníze... HaHaaa Velmi šťastný Je to tam. tak jsem se skoro bál, že to fakt pak řekne pořádnej výtlem no a hláška dne byla "...jede s fordem siesta..." (řekla to asi 5x)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 8:22   Citovat  

Dejf napsal:
krásná práce je to dobrý

VTEC rozhodně neudělal ostudu Úsměv



ale bez rámu bych na kopec asi nevlez Ble


to máš asi pravdu. proto jsem nejel úplně na krev, ale tak, abych se cítil přiměřeně bezpečně... ale jo, rám do ní musí brzdo přijít
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 8:25   Citovat  

eXi_ napsal:
seš fakt třída woe... sekáš to jako k r á v a !!! moc tě uznávam OK

ať jdeš ruku v ruce s úspěchem pořád vejš a vejš !! moc ti to přeju !

je to dobrý je to dobrý je to dobrý je to dobrý


díky, díky, vážím si toho. budu dál reprezentovat. ať jsou ostatní lidi s jinými značkama na Hondu řádně nas*aný pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
LK7R je teď offline  LK7R
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 8:38   Citovat  

Cim sem starsi tim vic se asi bojim Úsměv. Driv sem vrchy jezdil, ale ted sem nejakej zaprdlej Úsměv. Trosku me stve na tech vrchach to cekani Smutný to je vopruz... Rychly trate pro normal auto moc nejsou - tam jde o kejhak, ale takovyhle technicky sou supr i pro "obyc karu bez ramu".

Pekna jizda!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1741 2005 Accord Tourer  
eso-sannycars je teď offline  eso-sannycars
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 8:39   Citovat  

pod ci zastitou se to jelo?
chtel bych taky zkusit vrchy ale "nevejdu" se do zadnych pravidel, at na berg trophy,carbonii,amateri atd
bud serii auto nebo upraveny ale s ramem....a ja mam upraveny bez ramu Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1674  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 8:45   Citovat  

LK7R napsal:
Cim sem starsi tim vic se asi bojim Úsměv. Driv sem vrchy jezdil, ale ted sem nejakej zaprdlej Úsměv. Trosku me stve na tech vrchach to cekani Smutný to je vopruz... Rychly trate pro normal auto moc nejsou - tam jde o kejhak, ale takovyhle technicky sou supr i pro "obyc karu bez ramu".

Pekna jizda!


máš pravdu, čekání nic moc - ale podle mě to za to stojí. prostě fajn den... souhlas s tím, že ostatní tratě, co se jezdí, tak jsou spíš rychlý (koukal jsem na nějaký videa) - a to bych se asi bál (samozřejmě do toho ale půjdu na zkoušku Velmi šťastný )

co jsem koukal na webu, tak se toho u nás jezdí mraky, takže si člověk může vybírat...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 8:50   Citovat  

eso-sannycars napsal:
pod ci zastitou se to jelo?
chtel bych taky zkusit vrchy ale "nevejdu" se do zadnych pravidel, at na berg trophy,carbonii,amateri atd
bud serii auto nebo upraveny ale s ramem....a ja mam upraveny bez ramu Tak to valím bulvy


tudy odkaz a za 14 dní se tam prý jedou vrchy znovu, pod záštitou někoho jiného. já tady byl prostě v kategorii "volná", kde se neřešilo nic. co jsem koukal, tak takovýhle kategorie jsou obvykle i jinde. fakt se nevejdeš do žádných pravidel? protože tím pádem bych se nevešel taky Ble

mimochodem, koukám na úpravy tvojí káry a to je HUSTÝ! s tím se chci určitě někdy svézt, jestli mě vezmeš. plánuješ nějak okruh? já budu v sobotu celý den v Brně
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
eso-sannycars je teď offline  eso-sannycars
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 8:57   Citovat  

ja co jsem koukal,tak vsude chteji s mojema upravama resp odlehcenim ram....a ten nechci zase ja, protoze auto se postavilo s prioritou na sprinty....a zatezkat ho ted ramem se mi teda moc nechce...to uz jsem si tam mohl nechat i tu klimu Hihi
jinak na okruh jedu zitra do mostu,ale tam si beru itr, a v nedeli v brne bych taky mel byt,ale tam zase nemam v planu jezdit po okruhu,pouze sprinty
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1674  
LK7R je teď offline  LK7R
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:05   Citovat  

Twilite napsal:
máš pravdu, čekání nic moc - ale podle mě to za to stojí. prostě fajn den... souhlas s tím, že ostatní tratě, co se jezdí, tak jsou spíš rychlý (koukal jsem na nějaký videa) - a to bych se asi bál (samozřejmě do toho ale půjdu na zkoušku Velmi šťastný )

co jsem koukal na webu, tak se toho u nás jezdí mraky, takže si člověk může vybírat...


No kdyz sem jel tenkrat CWC tak na rovince sem mel hodne pres 160 a na kazdy strane strom cca 1,5m - moc dobrej pocit sem z toho nemel Úsměv. Asi radsi ty okruhy Úsměv. Uz se tesim jak zitra dostane ITR na okruhu Velmi šťastný Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1741 2005 Accord Tourer  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:05   Citovat  

Twilite napsal:
to máš asi pravdu. proto jsem nejel úplně na krev, ale tak, abych se cítil přiměřeně bezpečně... ale jo, rám do ní musí brzdo přijít



s tvojí jízdou je to jasná volba Velmi šťastný


LK7R napsal:
Cim sem starsi tim vic se asi bojim Úsměv. Driv sem vrchy jezdil, ale ted sem nejakej zaprdlej Úsměv. Trosku me stve na tech vrchach to cekani Smutný to je vopruz... Rychly trate pro normal auto moc nejsou - tam jde o kejhak, ale takovyhle technicky sou supr i pro "obyc karu bez ramu".



taky začínám být posera Velmi šťastný navíc se bojim dost i o auto Smutný

chtěl jsem jet beroun co teď byl, ale nevyšly peníze. Tam jezdim často, tak že bych si na to i troufnul, ale jinde bych se asi bál.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
eso-sannycars je teď offline  eso-sannycars
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:11   Citovat  

loko: jeste aby SERIOVA itr nedostala.jestli si narazel na me Velmi šťastný
a ja se tesim jak dostane polazeny ctr na sprintech Hihi papa kouř
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1674  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:16   Citovat  

LK7R napsal:
No kdyz sem jel tenkrat CWC tak na rovince sem mel hodne pres 160 a na kazdy strane strom cca 1,5m - moc dobrej pocit sem z toho nemel Úsměv. Asi radsi ty okruhy Úsměv. Uz se tesim jak zitra dostane ITR na okruhu Velmi šťastný Je to tam.


ty jo, vy mě štvete Úsměv všichni jedete zítra do mostu a já bohužel nemůžu! Bueee

tak schválně sem pak napište časy... chlapi z OctCupu říkali, že na novém povrchu zlepšili své rekordní časy o 1-2 sekundy... když jsem tam byl před 14 dny (bohužel na mokru), tak především obrubníky jsou výrazně líp údělaný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:21   Citovat  

já se s itr nebál a jak to dopadlo pořádnej výtlem zítra budu hlavní kameraman v mostě tak to všechno natočim a sepíšu časy OK ha tady sem našel odkaz kdy se ještě lktr nebál HaHaaa HaHaaa [web:aea2c4d75a]http://www.puputron.net/?page_id=165[/web:aea2c4d75a]
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
LK7R je teď offline  LK7R
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:23   Citovat  

Lol to sem byl tenkrat jeste nerozvany mlady muz Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1741 2005 Accord Tourer  
LK7R je teď offline  LK7R
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:25   Citovat  

eso-sannycars napsal:
loko: jeste aby SERIOVA itr nedostala.jestli si narazel na me Velmi šťastný
a ja se tesim jak dostane polazeny ctr na sprintech Hihi papa kouř


To si jeste povime Úsměv ... ale zapomel jsi dodata ze NEVYKUCHANY CTR Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1741 2005 Accord Tourer  
eso-sannycars je teď offline  eso-sannycars
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.5.2008 , 9:28   Citovat  

vsak ja zitra budu mit taky nevykuchanou itr..a dokonce spolujezdce-takze mooooc tezkou...ale az se dneska vratim,tak tam soupnu aspon supersprint vyfuk,to prida min 50ps Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1674  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Závod do vrchu - Kdyně-Koráb - Integra Type-R
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1949s ][ Dotazy: 145 (0.0119s) ][ GZIP on - Debug on ]