Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Co se ztvrdlou gumou?
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 16:38   Citovat  

Pánové, dá se něco dělat se zvrdlým gumovým těsněním na 20let starým autě? Jedná se o gumový kryt spínače dveří. Ten gumový kryt je tak ztvrdlý, že nepustí ten spínač vem aby rozepnul... Ble
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 H+ body: 3 2002 Stream  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 16:53   Citovat  

Tos dvacet let neměnil gumu? Fíííííha.

No tak ne no, co tak ji vymenit? Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 H+ body: 3 1999 Accord Type-R  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 16:55   Citovat  

klema ti poradi ;) (jen joke)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 H+ body: 0 1997 Civic Vti  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 16:56   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Tos dvacet let neměnil gumu? Fíííííha.

No tak ne no, co tak ji vymenit? Mrk


Tak jako kdybych to dokázal sehnat na výměnu tak se na to neptám Mrk řekl bych že to bude nesehnatelná věc, takže mám dvě možnosti, buď ji vzít a zahodit....nebo se pokusit o nějaké oživení..a proto prosím o radu Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 H+ body: 3 2002 Stream  
klema je teď offline  klema
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 17:14   Citovat  

Bitkar napsal:
klema ti poradi Mrk (jen joke)


Woe,co ja,nejsem tu jedina Mrk pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 607 H+ body: 0  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 17:19   Citovat  

Takhle to vypadá


a takhle by to vypadat mělo....jenže jak je ta guma ztvrdlá, tak ten spínač ji nevytlačí ven


P.S.: teda pánové vy jste ale rozjetý...to Vás rozdováděla akce v H-dnes? nesouhlas pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 H+ body: 3 2002 Stream  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 17:23   Citovat  

a takhle by to vypadat mělo....jenže jak je ta guma ztvrdlá, tak ten spínač ji nevytlačí ven


P.S.: teda pánové vy jste ale rozjetý...to Vás rozdováděla akce v H-dnes? nesouhlas pořádnej výtlem[/quote]

Ted jsi to trefil. Zrovna jsem to totiž četl. pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 H+ body: 3 1999 Accord Type-R  
klema je teď offline  klema
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 17:24   Citovat  

Ne,me ne,ja jsem o sobe tady nezacal mluvit Se stydím se omlouvam,ze vam tu lezu,jen jsem hajil sve jmeno :mrk:
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 607 H+ body: 0  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 17:29   Citovat  

hele co pouzit tavnou pistoli a nejakej dalsi kus silikonu nebo gumy.. vyriznout to co se tam ma hejbat a nehejbe a prilepit misto toho novou pruznou cast. tavna pistole s lepidlem je super vec, ja takle slepil bazanta na ostrikovace, co byl celkem total po havarii :)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 H+ body: 0 1997 Civic Vti  
drone je teď offline  drone
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 17:31   Citovat  

a co dat tu gumu novou? Úsměv to by nebylo reseni?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794 H+ body: 0  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 18:03   Citovat  

drone napsal:
a co dat tu gumu novou? Úsměv to by nebylo reseni?


Kdyby si četl i něco jinýho než jak najít G-bod, tak by sis o pár řádků výš přečetl, že to prostě nový sehnat nejde... Tak to valím bulvy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 H+ body: 3 2002 Stream  
drone je teď offline  drone
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 18:08   Citovat  

Jo sorry Úsměv sem to procital a nejak sem tohle asi preskocil Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794 H+ body: 0  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 18:18   Citovat  

Bohuzel,ozivit to je bez sance.I kdybys to necim chemicky zmekcil,tak se to po nejake dobe zacne lepit a pak se roztrhne.
Muzes ale uprostred vyvrtat diru a vlepit tam podobnou,uzsi vymozenost - Chemoprenem nebo podobnym netvrdnoucim lepidlem zafixovat neco jako ustrizeny prst z gumove rukavice,ale odolnejsi...
Anebo cely novy spinac i s krytem,s prizpusobenim diry v plechu by nemel byt problem.

Btw tu jejich uzasnou diskuzi jsem taky napul prelouskal,ale uz me nebavi,uz jsem prece jenom o fous starsi a mam jiny problemy v zivote jak balit buchty pred samoskou a pak se o tom dlouze bavit nesouhlas
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450 H+ body: 0  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 19:36   Citovat  

pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem hele a co tam strčit prst
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 19:53   Citovat  

Kušuj,oblude!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450 H+ body: 0  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 22:03   Citovat  

Marfi napsal:
pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem hele a co tam strčit prst


Dyť jsem ho tam strčil HaHaaa

   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 H+ body: 3 2002 Stream  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 22:51   Citovat  

a ta guma je tam potřeba? tak jí vyhoď a je po problému ne? na ten spínač jestli je kovovej a má ostrý hrany nalep kousek filcu nebo měkké gumy, jestli tam bude někde nějaká dírka navíc tak jí zakápni černým silikonem a je hotovo ne? Cool
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
0
PříspěvekZaslal: 4.9.2007 , 23:03   Citovat  

bych vyříz stávající ztvrdlej "čudl" a švihnul tam dudlík nebo to sosátko z kojenecký lahve.blbá barva,ale po drobné úpravě by to běhat mohlo pořádnej výtlem No a co kdybys to celý napustil tim matlafixem,kterým se oživujou pneu..Mám od amoralu takovej gel,a s tím by to možná změklo,kdyby se to namatlalo řádně,páč ten se vsakuje do pneu a na určitou dobu jim navrací původní vlastnosti a vzhled..U tohodle by to mohlo fungovat,protože na to nepůsobí tolik vlivů jako na pneu..Je to jen úvaha.. Cooo???
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 H+ body: 1 2003 Accord Type-S  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.9.2007 , 11:27   Citovat  

PreludeZ napsal:
a ta guma je tam potřeba? tak jí vyhoď a je po problému ne? na ten spínač jestli je kovovej a má ostrý hrany nalep kousek filcu nebo měkké gumy, jestli tam bude někde nějaká dírka navíc tak jí zakápni černým silikonem a je hotovo ne? Cool


Rada klasickýho tunera...vem flexu a uřízni to šuk

Edo tohle není tunerská Preludka....tohle je starý tříkilo, jedno z mála, možná jediné v ČR v tomto modelu a stavu. Nic vyhazovat nechcíííííí..... :mrk:
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 H+ body: 3 2002 Stream  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.9.2007 , 11:29   Citovat  

spoon napsal:
bych vyříz stávající ztvrdlej "čudl" a švihnul tam dudlík nebo to sosátko z kojenecký lahve.blbá barva,ale po drobné úpravě by to běhat mohlo pořádnej výtlem No a co kdybys to celý napustil tim matlafixem,kterým se oživujou pneu..Mám od amoralu takovej gel,a s tím by to možná změklo,kdyby se to namatlalo řádně,páč ten se vsakuje do pneu a na určitou dobu jim navrací původní vlastnosti a vzhled..U tohodle by to mohlo fungovat,protože na to nepůsobí tolik vlivů jako na pneu..Je to jen úvaha.. Cooo???


Ten přípravek by mě zajímal....máš to vyzkoušený na pneu že to teda aspoń nějak funguje? Co je to přesně zač a kde si to sehnal?
Vím že oživovačů na pneu se dá koupit mraky, ale co jsem viděl já, tak to jsou spíš jen černidla....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 H+ body: 3 2002 Stream  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.9.2007 , 12:08   Citovat  

ty woe takže tebe už to chytlo taky ty starý jebky dobrá píšu si to papa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.9.2007 , 12:17   Citovat  

marfi: videl si tu jeho starou jebku zblizka??? to je hochu masakr vuz, ne vykonem, ale je to mazec, az uvidis, pak mluv ;)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 H+ body: 0 1997 Civic Vti  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
Nový příspěvekZaslal: 5.9.2007 , 12:21   Citovat  

viděl sem prtoto mluvim meetallll ne mě prostě starý auta neberou a ještě aby mě brali v 21 letech ja ho jen prudim že ho to chytlo nic proti zetku muhehe
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
0
Nový příspěvekZaslal: 5.9.2007 , 12:23   Citovat  

aha, takze az ti bude tolik co marabkovi, tak te to taky treba na stary kolena popadne ;D
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 H+ body: 0 1997 Civic Vti  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
Nový příspěvekZaslal: 5.9.2007 , 12:24   Citovat  

prostě byl nakaženej virem styl Mulder pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
0
Nový příspěvekZaslal: 5.9.2007 , 13:57   Citovat  

Marfi napsal:
prostě byl nakaženej virem styl Mulder pořádnej výtlem


To zase ne...mě třeba 3G Civic nebere vůbec. Zetko mě dostalo tím, co je v něm použito za techniku a technologie v roce 86....svým pohodlím, stylem jízdy a atmosférou co v něm člověk při jízdě zažívá. Není to prostě jen tím že by to auto bylo starý....když vedle toho postavíš šáde kilo dvacet, žigula, moskviče, a já nevím co ještě, tak neřeknu ani prd. Ale když na mě promluví auto z 86 roku, tak to mě prostě dostane na kolena..... Se stydím papa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 H+ body: 3 2002 Stream  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
Nový příspěvekZaslal: 25.9.2007 , 19:16   Citovat  

na jaky je to presne auto??? nenasel sem to nikde v diskuzi snad sem to neprehlidl
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2558 H+ body: 26 1991 CR-X  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
Nový příspěvekZaslal: 25.9.2007 , 19:48   Citovat  

a nezmeklo by to v olejove lazni? Takhle obnovuju gumicku z pumpicky na kolo, kdyz pres zimu ztvrdne šuk , na jare kdyz sem vytahoval kolo a chtel dofukat gumy, bez sance. Pres noc sem tu tesnici gumu proste vykoupal v nejakem oleji, ona zmekla a hura na projizdku muhehe
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Co se ztvrdlou gumou?
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2359s ][ Dotazy: 137 (0.0335s) ][ GZIP on - Debug on ]