Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda S2000 EuroMeet 2014
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 1.1.2014 , 21:18   Citovat  

Ahojte,
Na spustenie registracie na tento zraz som cakal dlho. Ak mate niekto zaujem o blizsie info a radi by ste sa pridali tak zodpoviem co budem vediet.
[size=18]Jedna sa o europsky zraz Hondy S2000 k 15.vyrociu zaciatku vyroby.[/size]
Miesto: Trento, Italy
Datum: 16.-18.5.2014
Je tam obmedzeny pocet aut kvoli kapacite na 130ks, okrem domacich Talianov.
Registracia je uz spustena a bude do polovice februara, pripadne do naplnenia 130 registrovanych aut. To co bude skor.
Posielam link kde je vsetko popisane, pripadne ako som pisal vyssie zodpoviem na otazky, mozem pomoct aj s registraciou. Budem rad ak sa najde aj niekto z CR. To by sme mohli dat nejaky spolocny prijazd :)
:arrow: odkaz

Este link na zraz ktory sa tam konal v 2009 (10.vyrocie). Je tam aj par foto.
Ako bonus - bol tam zucastneny dizajner a vyvojar ktory stal za NSX a S2000 p. Shigeru Uehara-san, ktory prijal pozvania a pricestoval az z Japonska.
Ak by chcel niekto precitat priebeh akcie, pripadne foto:
:arrow: odkaz

V pripade otazok najlepsie cez sukromnu spravu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.1.2014 , 22:25  Naposledy upravil ARMIK dne 3.1.2014 , 19:35, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Zni to moc moc lakave, ale urcite nebudu moct skrz praci Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 2001 S2000  
DaM je teď offline  DaM
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.1.2014 , 16:24   Citovat  

Vypada to uzasne, ale termin mi vubec nevyhovuje. Skoda Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 518 2001 S2000  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 6.1.2014 , 18:36   Citovat  

Hm, skoda pani.
Poznate este nejakych majitelov S2000 v CZ? Sirte to prosim. Verim ze to bude pekny zazitok v peknom prostredi.
A rad by som cestoval aspon cast trasy s doprovodom :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.1.2014 , 19:27   Citovat  

Šířím, šířím...
Majitel mě láká ať jedu s ním (viď Svene Úsměv ), no uvidíme. Na jednu stranu bych jel hned, na druhou stranu jsou to náklady, se kterými se v rodinném rozpočtu nepočítá...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3027 1998 CR-X DelSol  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.1.2014 , 20:17   Citovat  

Marek BB napsal:
Hm, skoda pani.
Poznate este nejakych majitelov S2000 v CZ? Sirte to prosim. Verim ze to bude pekny zazitok v peknom prostredi.
A rad by som cestoval aspon cast trasy s doprovodom Úsměv


Marek,
tak LK7R, pak kamarád od Tiny, dále nějaký kluk z Hradce Králové, DJ Respect
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.1.2014 , 20:38   Citovat  

Marfiho máma má S2k, LK7R a Marfi jsou na druhém konci planety tak bych je s tím asi neotravoval Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.1.2014 , 19:26   Citovat  

shaman napsal:
Marfiho máma má S2k, LK7R a Marfi jsou na druhém konci planety tak bych je s tím asi neotravoval Úsměv


Kdeže??? Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.1.2014 , 19:47   Citovat  

Nový Zéland Velmi šťastný omlouvám se za offtopic
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 25.1.2014 , 19:27   Citovat  

takze pri Innsbrucku stretnutie so 4ks S2K a odtial pokracovanie cez horske cesty ako "timmelsjoch pass" smer Trento.
niekolko ks S2K to bude tiahnut az z Ruska aj cez Slovensko - stretnutie po ceste je zatial v stadiu dohadovania, uvidime :)
No tak CR majitelia S2K nikto teda? :)
uz je na zraz prihlasenych cca 85ks S2K okrem domacich talianov. :vtec:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 1.4.2014 , 21:54   Citovat  

ludia, ak by este nahodou niekto, tak registracia bola uzavreta a kazdy ucastnik dopredu vyplatil. kedze sa ale stalo ze 2 posadky to museli zrusit, tym padom sa uvolnili 2.miesta.
Je registrovanych 137 kusov S2K, ak by niekto teda este chcel napiste mi :)

Ak nie, tak sem uz len hodim foto, ked bude po akcii. Mozno to niekoho navnadi ked sa bude konat zraz(ak sa bude konat) ku 20.vyrociu v roku 2019 :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2014 , 18:31   Citovat  

třeba přijedou z Turkey je to dobrý jdm Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1528  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 22:58   Citovat  

posledne pripravy a stvrtok rano vyrazame:


P5120022.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P5120022.JPG, 1.22 MB

P5120026.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P5120026.JPG, 1.22 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 23:11   Citovat  

OK Ostudu určitě neuděláš.
Doufám, že budou někde nějaký fotky...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3027 1998 CR-X DelSol  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 23:16   Citovat  

dakujem.
ano, budem sa snazit aj ja fotit a aj ked sa tu ten zraz asi moc neujal, hodim vam sem potom fotky.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.5.2014 , 23:34   Citovat  

Já se určitě podívám rád...
Brouzdám svým archivem, tak Ti sem přihodim jednu "Mulderovku" Úsměv Normálně to takhle nenaklápim, ale tenkrát jsem to tak nějak zkusil a do teďka ležela ladem...
A už končím s offtopic


+IMG_8810++.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
+IMG_8810++.jpg, 2.33 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3027 1998 CR-X DelSol  
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.5.2014 , 11:47   Citovat  

Marek BB napsal:
dakujem.
ano, budem sa snazit aj ja fotit a aj ked sa tu ten zraz asi moc neujal, hodim vam sem potom fotky.


Ahoj Marek,
vcera som volal s nasim spolocnym kamarátom. Jaro sa tiez pripravuje na zraz, tak ho niekde cestou nestrat HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1506  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 13.5.2014 , 17:14   Citovat  

ano, s Jarom sa stretavame stvrtok rano a ideme spolu :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 20:56   Citovat  

kedze som sa k foto stale dajak nedokopal, tak aspon video :) stoji za to pozriet az do konca.
v 3:02 spozorniet :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935  
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 21:33   Citovat  

A kde si mame to video pozriet? HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1506  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 22:01   Citovat  

tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 2001 S2000  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 5.6.2014 , 22:17   Citovat  

dakujem ARMIK.
akosi som ho zabudol vlozit :D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935  
honzaS je teď offline  honzaS
PříspěvekZaslal: 6.6.2014 , 7:31   Citovat  

Krásná akce, jednou to je asi povinné zažít Úsměv
Kdyby byl v programu i jeden okruhový den, tak určitě neodolám Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 46  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda S2000 EuroMeet 2014
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1533s ][ Dotazy: 119 (0.0099s) ][ GZIP on - Debug on ]