Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Pneu - Sunny SN3800
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.5.2008 , 22:56   Citovat  

Nezná je někdo ? popřípadě jezdil na nich někdo z Vás ? uvažuju o koupi ale prej hodně hlučej a na vodě moc nedržej tak nevim zmatenej
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: -1  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 25.5.2008 , 23:22   Citovat  

Ja mas rozmer pneu? Ten nazev zni fakt super. OK To bude ucite kvalita.. na gumach se nesetri..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470 H+ body: 0  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.5.2008 , 23:26   Citovat  

16" 205/45. Měl jsem mít Goody F1 zalevno ale nějak to asi nedopadne Bueee
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: -1  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 25.5.2008 , 23:29   Citovat  

V tomhle rozmeru za 2500,- jsou TOP pneumatiky. Otazka jest, kolik do tho hodlas investovat..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470 H+ body: 0  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 0:07   Citovat  

par nazoru bylo ze drzej fakt festově.. tak ja nejsem závodník ale rád mám pocit že to drží vid.. to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: -1  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 8:25   Citovat  

Názvy pouze malými písmeny! viz pravidla!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 11:10   Citovat  

jesis, to bych si na auto nedal, takovej noname, uvedom si ze ten kousek gumy muze bejt hranice mezi bezpecim a mistem nekde ve skarpe, to se to pak vyplati setrit. Kup si aspon nejakej mainstream kdyz ne highend..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 H+ body: 0 1997 Civic Vti  
sopta je teď offline  sopta
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 11:41   Citovat  

Chlape neblázni, to jsou jen vyhozený peníze Chápeš!
Na pneu prosím nešetři! nemusíš bejt závodník, stačí nějaká krizová situace ani né zaviněná tebou, třeba že ti to někdo kousek před tebou zaflokuje...a ty místo abys brzdil jedeš jak sáňky do něj! Nebo ti tam vběhne někdo do silnice a ty místo abys udělal vyhejbací manévr, letíš ve smyku do něj... prostě levný gumy = nízká bezpečnost Chápeš!
Když už nemáš prachy, tak radši šáhni po nějakých značkových pneu se slušným vzorkem někde v bazaru OK
Jen doporučuju koukat na datumy výroby, moc stará guma se slušným vzorkem ti službu taky neudělá...chce to najít kompromis mezi vzorkem/kvalitou pneu/cenou...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2514 H+ body: 6 1993 Civic Vti  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 14:17   Citovat  

heh, kdo to tady zalozil vlakno kde chtel nejaky pneu, pak zjistil ze sou naprd, pak koupil nejaky levny a zjistil ze sou na veterany a 10 let stary? a proc to secko? chtel usetrit, nakonec ho to stalo vic casu a penez nez kdyby koupil normal pneu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 H+ body: 0 1997 Civic Vti  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 14:22   Citovat  

já jezdim na tomhle : Goodyear F1 GSD3
tudy odkaz

a nemůžu si je vynachválit,auto sedí jak přibitý Honda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 H+ body: 0 1991 CR-X  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 14:22   Citovat  

presne tak ja taky letos prvne v zivote koupil novy a kvalitni pneu a nestacim se divit jak to ovlivni jizdu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 14:24   Citovat  

eXi_ napsal:
Nezná je někdo ? popřípadě jezdil na nich někdo z Vás ? uvažuju o koupi ale prej hodně hlučej a na vodě moc nedržej tak nevim zmatenej



ááá další kaskadér. Tobě připadá, že v uplynulim týdnu zařvalo málo lidí, že chceš zvedat počty?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 H+ body: 10 1999 Integra Type-R  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 15:22   Citovat  

Dejf napsal:
ááá další kaskadér. Tobě připadá, že v uplynulim týdnu zařvalo málo lidí, že chceš zvedat počty?


Co jsem koukal (zranění těhotné a 8letého kluka),tk už začly pokusy o překonání rekordu...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 19:04   Citovat  

sopta napsal:
Chlape neblázni, to jsou jen vyhozený peníze Chápeš!
Na pneu prosím nešetři! nemusíš bejt závodník, stačí nějaká krizová situace ani né zaviněná tebou, třeba že ti to někdo kousek před tebou zaflokuje...a ty místo abys brzdil jedeš jak sáňky do něj! Nebo ti tam vběhne někdo do silnice a ty místo abys udělal vyhejbací manévr, letíš ve smyku do něj... prostě levný gumy = nízká bezpečnost Chápeš!
Když už nemáš prachy, tak radši šáhni po nějakých značkových pneu se slušným vzorkem někde v bazaru OK
Jen doporučuju koukat na datumy výroby, moc stará guma se slušným vzorkem ti službu taky neudělá...chce to najít kompromis mezi vzorkem/kvalitou pneu/cenou...


díky za rady, nemám hluboko do kapsy .. asi přejdu k levný klasice 195/50 15" Bueee sou 2x levnejsi nez ty 16" 205/45 kuwa Bueee

s e r e mi to .. jj ok nepujdu do těch SUNNY OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: -1  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2008 , 19:08   Citovat  

clovek nemusi brat uplne top znacky, ja mel na zimu 2 sezony barum polaris 2 a hodnekrat me podrzeli!! Na leto jsem mel brigstone turanza a ty byly top!!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 H+ body: 0 1999 Civic VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Pneu - Sunny SN3800
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1760s ][ Dotazy: 85 (0.0082s) ][ GZIP on - Debug on ]