Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
potrebuju poradit s repasi
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Bari je teď offline  Bari
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.1.2012 , 21:10   Citovat  

zdravim. Potreboval bych poradit co je vsechno potreba na repas motoru D16z6. Chapu pistni krousky,komplet tesneni(viko,svody atd...) vodni pumpa rozvody. Je tam jeste neco co je potreba??? Diky za rady.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 671 H+ body: 0 1995 Civic Coupe  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 4.1.2012 , 21:17   Citovat  

repas,jako že go? lágry ,gufera na ventily ,a někoho kdo ti změří rovinost bloku,hlavy ,ovalitu případně zúhluje ojnice ,změří uložení.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.1.2012 , 21:37   Citovat  

vodítka ventilů olejová pumpa nová,srovnat palici a hlavně dej bacha na gufero u vačky radši ho vyměn aby pak neteklo a jinak skoro vše už bylo popsáno. a když už GO tak nový díly jako písty ojnice kroužky, starý bych už nepoužíval pro klid duše.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.1.2012 , 21:45   Citovat  

PAKO napsal:
repas,jako že go? lágry ,gufera na ventily ,a někoho kdo ti změří rovinost bloku,hlavy ,ovalitu případně zúhluje ojnice ,změří uložení.


Zdravím,
není repas, jako repas.

1) Důvod?
2) Proč?
3) Co je špatně?
4) Spotřeba oleje vysoká - pístní kroužky, ovalita či gufera ventilů?
5) Spotřeba vody - těsnění pod hlavou?
6) Špatné tlaky válců?

Je toho dost, pokud chceš dělat repas, připrav se na mraky věcí, které budeš potřebovat: kompletní sadu těsnění: víko - 10ks, hlava válců - 1ks, pod vanu - 1ks, VTEC ventil - 2ks, gufera klikové hřídele 2ks, gufera vačkové hřídele - 2ks, vodítka ventilů - 16ks, gufera ventilů - 16ks, dále rozvodová sada - klínový řemen, napínací kladka a vodní pumpa, vyměnit olejové čerpadlo, dále pístní kroužky, ojniční a hlavní ložiška - tzv. "šály", těsnění na sací a výfukové manifoldy (sání a výfuk)
... atd.

přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.1.2012 , 8:52   Citovat  

za díly dá tak 3k za komplet sadu těsnění z usa 3k za rozvody a pka tak 10-15 za nový písty šály atd. docela bžunda.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.1.2012 , 20:10   Citovat  

sablos napsal:
za díly dá tak 3k za komplet sadu těsnění z usa 3k za rozvody a pka tak 10-15 za nový písty šály atd. docela bžunda.


No v tomhle poradí spíše Wheelman, Infinity, Idaho - dá se brát sice z USA, leč tam je to dražší o clo a DPH a dopravu. Lepší dnes prý brát z UK.

přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
Idaho je teď offline  Idaho
Partner H-C
0
PříspěvekZaslal: 5.1.2012 , 21:29   Citovat  

komplet kit na rebuild motoru ( kit tesnení, šály, písty, kroužky, vodní pumpa, rozvody, vodnice ) není problém v současném kurzu USD dodat +-12tiskč sakumprásk vč cla dph a dopravy, což vetšinou britové nezvládají, musí s enakupovat položky zvlást a já osobne nemám s UK v tomhle konkrétním dobré zkušenosti - ale možná sem mel jen smulu.
Radeji se držím osvedčených dodavatelu..

ojnice - pokud nejsou KO není trba brát nové, stačí vyuhlovat, případne zrepásnout, srovnání bloku a hlavy je samozřejmostí, k tomu výbrus eventuelně vožky, u D16 bych určite přidal blockguard..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1200 H+ body: 9  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
potrebuju poradit s repasi
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0726s ][ Dotazy: 53 (0.0067s) ][ GZIP on - Debug on ]