Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 1.5 nejde nastartovat
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
michal mašek je teď offline  michal mašek
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 19:32   Citovat  

ahoj lidi mam takovej menci problem koupil jsem si cca pred 5mesici hondu civic MA9 1.6 benzin jezdila pekne ale nedavno zacala blbnout obcas nechtela chytit a ted uz vubec nechyti jen kdyz ji roztahnu a to trva treba 5minut nez capne a dlouho se dusi a na pristrojove desce my sviti skoro porad konrtrolka econd nevedel by nekdo cim to muze asi tak bejt dekuju Ble
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7 H+ body: 0  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 20:06   Citovat  

Určitě nezaškodí do názvu tématu popsat problém a vyhnout se použitému "pomoooc".
Taky je dobré napsat, odkud jsi.
Pak se vyplatí podívat do sekce FAQ, jak se u tvého auta vyblikává chyba.
Pak si chybu vyblikáš a tím máš určenou pravděpodobnou příčinu problémů.
A pak se dá něco konkrétně řešit.
Nejčastěji bývají problémy u hond s rozdělovačem.
Až budeš vědět číslo chyby, dá se koumat dál.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 20:09   Citovat  

A protože možná nevíš, kde to hledat, tady máš odkazy
vyblikání chyby
určení chyby
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
michal mašek je teď offline  michal mašek
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 20:17   Citovat  

jj dekuji za rady hned jak budu myt chvylku se nato podivam,jsem z cernic je to u litvinova
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7 H+ body: 0  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 20:19   Citovat  

Co dělá ocono kontrolka v 1,6 ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4085 H+ body: 75  
michal mašek je teď offline  michal mašek
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 20:24   Citovat  

asi myslis kontrolku econd ja nevim co tam dela ale me chvyly sviti pak ne a pak zas jo behem jizdy je to ta honda co vypada jak rouvr ja moc autum nerozumim
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7 H+ body: 0  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 20:30   Citovat  

michal mašek napsal:
asi myslis kontrolku econd ja nevim co tam dela ale me chvyly sviti pak ne a pak zas jo behem jizdy je to ta honda co vypada jak rouvr ja moc autum nerozumim

pokud máš 1,6 , tak tam žádná econo konrolka není . Jaký máš typ motoru?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4085 H+ body: 75  
michal mašek je teď offline  michal mašek
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 20:36   Citovat  

omlouvam se ted jsem se koukal jeste jednou do tp a je to 1.5 kod motoru musim najit velkej tp nedavno sme se stehovaly a nekam jsem ho sikovne zalozil
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7 H+ body: 0  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 20:42   Citovat  

michal mašek napsal:
omlouvam se ted jsem se koukal jeste jednou do tp a je to 1.5 kod motoru musim najit velkej tp nedavno sme se stehovaly a nekam jsem ho sikovne zalozil

Pokud svítí pouze zelená econo kontrolka , tak vyblíkání chyby asi nic nevyřeší .
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4085 H+ body: 75  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 20:54   Citovat  

no jestli je to zelena "eco" kontrolka tak to zanmena ze jedes ekonomicky s idealnima otackama motoru Úsměv zhasina a sviti protoze nedokazes udrzet tu "ekonomickou jizdu" Úsměv nebo sviti zluta kontrolka s obraskem motoru ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 H+ body: -1 1989 Civic Varování : 1 
michal mašek je teď offline  michal mašek
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 21:22   Citovat  

osiris napsal:
no jestli je to zelena "eco" kontrolka tak to zanmena ze jedes ekonomicky s idealnima otackama motoru Úsměv zhasina a sviti protoze nedokazes udrzet tu "ekonomickou jizdu" Úsměv nebo sviti zluta kontrolka s obraskem motoru ?
sviti zelene
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7 H+ body: 0  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 21:26   Citovat  

michal mašek napsal:
sviti zelene


Tak to znamená, že motor jede jen na dvanáct ventilů (jeden sací se neotvírá) = šetří palivo (svítí od trojky a cca do 2500ot (když lehce přidáváš) pokud dupneš,tak zhasne a motor jede na 16V... To je OK.

Startování - slyšíš cvaknout relé?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 21:26   Citovat  

BUD RÁD KDYŽ SVÍTÍ ZELENĚ CO NEJVÍCE... Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
michal mašek je teď offline  michal mašek
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 21:39   Citovat  

cvaka tam neco ale skousel jsem odpojit hadicku od pal a nic zni netece kdyz zapnu klicek tak skusim jeste vyndat cerpadlo jestly jde tak jak ma ale zvlastni je je kdyz to roztahnu tak to jede ale necham to pak 5minut vyple a uz zas nenatocim.....a budu se snazit aby svitila co nejvic hhhhhhhhhh
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7 H+ body: 0  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 21:55   Citovat  

Možná úplně blbá odbočka, ale předpokládám, že baterka je OK?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3027 H+ body: 11 1998 CR-X DelSol  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 22:40   Citovat  

jestli ti to cvaká pod palubkou ,tak hlavní paliv rele...najdeš tu diskusi o tom...jak řekl klasik hledej šmudlo hledej...alespoň se naučíš pracovat s tímto forem.kdyby se nezadařilo tak to dej vědět a nekdo ti hodí odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
michal mašek je teď offline  michal mašek
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 22:50   Citovat  

ok.dik moc vyskousim vse a kte baterii tak ta je nabyta samozrejme nez se vybyje neustalim startovanim...vsem dekuju za rady a az zavadu vyresim dam vedet VTEC
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7 H+ body: 0  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 23:02   Citovat  

michal mašek napsal:
ok.dik moc vyskousim vse a kte baterii tak ta je nabyta samozrejme nez se vybyje neustalim startovanim...vsem dekuju za rady a az zavadu vyresim dam vedet VTEC


K baterce - OK, já jenom kdyby náhodou... Mrk
P.S. Sorry, ale baterie je nabita a vybije se... (a vůbec, máš to zralý na korekturu...) :hehe:
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3027 H+ body: 11 1998 CR-X DelSol  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 23:52   Citovat  

michal mašek napsal:
ok.dik moc vyskousim vse a kte baterii tak ta je nabyta samozrejme nez se vybyje neustalim startovanim...vsem dekuju za rady a az zavadu vyresim dam vedet VTEC

dodrzuj prosim pro priste pravidla fora at nemusim prejmenovavat nadpisy.
Diky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 1.5 nejde nastartovat
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1327s ][ Dotazy: 101 (0.0116s) ][ GZIP on - Debug on ]