Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Motor ZC1 vyměnit za D16Z5
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 13:00   Citovat  

Propálil jsem píst u D16Z5 a mám motor z crx 1.G má stejnej výkon tvarově je dost podobný ale mám strach aby seděl na převodovku a nechat svody a sání a ŘJ z D16Z5.Půjde to či nikoli?a nebo písty do D16Z5 po výbrusu kde schánět a hlavně na kolik vyjdou. Bueee
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 421 H+ body: 1  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 13:07   Citovat  

jako lego to nepřehodíš,jde to ale za spoustu spoustu práce,za ty peníze koupís jinou Z5...nejdřív než začneš přemýšlet o výbrusu tak si změř ovalitu vložek(třeba budestačit jen honovat) mno a když jsi propálil píst (nepřilepili se jen kroužky? máš to rozhozeno?) změř si kliku,změř ojnice a bude li ojnice z daného pístu ok vyměn píst,je tu dost lidí co ohli ojnici a písty jim zustali...defakto tě ale čeká GO...a co že se ti propálil?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 13:23   Citovat  

mam kabelovy svazek ze zc1, jednotku, i prevodovku ale netusim v jakym stavu. Ale jezdilo se s ni tak prepodkladam ze ok... Tak kdybys chtel OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1530 H+ body: 0 2008 Accord  
Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 14:50   Citovat  

To já mám právě celoucrx 1.G.Jel jsem se projet z HK do Prahy a kdyz jsem jel z5 tak jsem se rozhodl vyzkoušet maximálku a když už jsem to valil asi 215 tak to přestalo zrychlovat na 7000ot a chvilku jsem ho držel a pak brutální pokles výkonu,auto zpomalovalo a děsnej hulán.stalo se to asi 70 Km od hradce a neměl jsem nikoho kdo by mne odtáhl tak jsem s tím dojel.dolíval jsem olej a měl otevřený šíbr a okýnko abych se neudusil.jel jsem pak asi 110 protože jinak motor děsně klepal a v těch třech tisících to šlo.vím že jsem s tím neměl jet ale neměl jsem jinou možnost:(
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 421 H+ body: 1  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 15:00   Citovat  

Honzax2 napsal:
To já mám právě celoucrx 1.G.Jel jsem se projet z HK do Prahy a kdyz jsem jel z5 tak jsem se rozhodl vyzkoušet maximálku a když už jsem to valil asi 215 tak to přestalo zrychlovat na 7000ot a chvilku jsem ho držel a pak brutální pokles výkonu,auto zpomalovalo a děsnej hulán.stalo se to asi 70 Km od hradce a neměl jsem nikoho kdo by mne odtáhl tak jsem s tím dojel.dolíval jsem olej a měl otevřený šíbr a okýnko abych se neudusil.jel jsem pak asi 110 protože jinak motor děsně klepal a v těch třech tisících to šlo.vím že jsem s tím neměl jet ale neměl jsem jinou možnost:(
rozhodit ,změřit blok zespoda a uložení(není li to ve tvé moci tak si najdi brusírnu co to umí,třeba Kasl v Řevnicích)... raději koupit jinej blok co byť třeba žral oil a ten si udělat...tohle tuším bude již pěkná vražda. mužeš použít D16A8 D16A9 D16Z5 jsou záměnné ,bohužel né pro stk a evidenčku myslím ty A8-9

....HOĎTE MU SEM NABÍDKY AŤ MÁ CHUDÁK PŘEDSTAVU KOLIK BY HO TA SRANDA MOHLA STÁT...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 15:57   Citovat  

Tak jsem byl v hondě a Píst vyjde na něco kolem 1000Kč kroužky na jeden píst 1200Kč a čep 400kč a všechny ceny jsou bez DPH a tento měsíc mají slevu 15%.takže nevím jestli mám koupit pístní sadu a na šály se zatím vybodnout nebo sehnat něco někde jinde:-(.Jsem z toho jelen.Byl bych rád kdyby někdo poradil.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 421 H+ body: 1  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 16:12   Citovat  

takže máš změřeno uložení ,kliku a je v pohodě?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 16:32   Citovat  

nemám nic.Dostanu se ke klice zespodu aniž bych musel vyndat motor?nebo musí ven?a ještě mě trápí olej v pravém předním kole,podběhu a rameni ...!vůbec nevím odkud se tam dostal.doufám že to neodsr*** převdovka:( ale není videt odkud se to tam dostalo.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 421 H+ body: 1  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 16:48   Citovat  

už mlčím Bueee
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 23.3.2009 , 17:55   Citovat  

já mám rozebraný druhý auto v garáži na jámě a nejdřív ho musím dostat ven abych tam mohl dat CRyxu.furt premýšlím jak to udělat a měl bych začít něco dělat.nejhorší je že se nemám jak dostat do školy takže je to v háji... Se stydím někdo nějaký nápady:(
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 421 H+ body: 1  
Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 16:38   Citovat  

foto 1


Obraz002.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Obraz002.jpg, 134.5 kB

Obraz003.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Obraz003.jpg, 98.71 kB

Obraz004.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Obraz004.jpg, 81.79 kB

Obraz008.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Obraz008.jpg, 88.1 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 421 H+ body: 1  
Honzax2 je teď offline  Honzax2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 16:42   Citovat  

Jsem to předběžně spočítal na nějakých 35000,- a asi to bude víc.kompletní generálka.akorát stále nevím kde se vzal ten olej v kole a podběhu:(


Obraz005.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Obraz005.jpg, 102.24 kB

Obraz006.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Obraz006.jpg, 72.3 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 421 H+ body: 1  
Balu_CRX je teď offline  Balu_CRX
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 25.3.2009 , 16:56   Citovat  

tudy odkaz

tady se podívej jestli nemají co potřebuješ ale vzdycky se dá všechno sehnat jen je to otázka času
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 199 H+ body: 0 1989 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Motor ZC1 vyměnit za D16Z5
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0907s ][ Dotazy: 79 (0.0073s) ][ GZIP on - Debug on ]