Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Cukání v motoru - Honda Accord Coupe
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
MEFISTOFELICO je teď offline  MEFISTOFELICO
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 8:50   Citovat  

Zdravím,

jsem majitelem Hondy Accord Coupe CD7, rok vyroby 1997.

Pred nedavnem se mi "rozsypal" a ucpal zadni tlumic vyfuku, Honda nesla nastartovat. Po rozrezani a vycisteni vyfuku mi pri jizde a mensich otackach cuka (skube) motor, kdyz seslapnu vice plynovy pedal k zemi cukani prestane. Je zvlastni ze v zimnich mesicich tento problem byl v mensi mire, nez ted kdyz je teplota nad nulou. V posledni dobe i po nastartovani se mi rosviti zluta kontrolka symbolu motoru, kdyz motor vypnu a opetovne zapnu, svitit prestane.
Skubani nebo cukani je spise dusiveho razu, pokud seslapnu pedal vice k podlate po cca 2 vterinach auto vyrazi rychleji bez skubani.
Vymenil jsem svicky, olej, ale v tom problem nebyl.
Napada me Lambda sonda, ale netusim.
Nevim ani zda tento typ Hondy vubec jde napichnout na diagnostiku.

Dekuji

Michal - Ostrava Honda


dscn4234_8381_big.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
dscn4234_8381_big.jpg, 30.02 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8 H+ body: 0 1997 Accord Coupe  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 9:23   Citovat  

Zjisti si, jakou chybu ti vyblikává ecu a podle toho se dá bádat dál.
Více zde
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 9:25   Citovat  

Jo, to vypadá na lambdu. Nemáš tam náhodou dvě ? Jednu před a druhou za KATem ?
Ono to že se ti rozsypal koncák, to není jenom tak. Možná že to spíš byly úlomky katalyzátoru ... no ale nechci strašit zbytečně. Nejprve to chce zjistit tu chybu: tudy odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 H+ body: 0 1992 Prelude Si  
MEFISTOFELICO je teď offline  MEFISTOFELICO
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 9:47   Citovat  

Minor napsal:
Zjisti si, jakou chybu ti vyblikává ecu a podle toho se dá bádat dál.
Více zde


Ahoj,

dival jsem se na tve doporuceni na tve odkazy, ale nejak tomu nemohu porozumet Smutný Nevyznam se presne jake obrazky resetovani patri pro moji Hondu Accord Coupe CD7, 1997, 110 kw Smutný Jsme v tomto uplne laik a mimo to kontrolka na palubni desce rosviceneho symbolu motoru sviti jen nekdy obcas tak cca 4x do mesice ... kdyz motor vypnu a zase zapnu tak prestane svitit ... tudiz nevim kdyz nesviti co mi po resetovani bude a kde blikat a jak poznam ten kod, nemam k autu zadne manualy Smutný ani tabulku chyb ... Smutný Nevim ani kde ten servisni konektor v Honde najit, natoz ho vyresetovat Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8 H+ body: 0 1997 Accord Coupe  
MEFISTOFELICO je teď offline  MEFISTOFELICO
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 9:50   Citovat  

Riccardo napsal:
Jo, to vypadá na lambdu. Nemáš tam náhodou dvě ? Jednu před a druhou za KATem ?
Ono to že se ti rozsypal koncák, to není jenom tak. Možná že to spíš byly úlomky katalyzátoru ... no ale nechci strašit zbytečně. Nejprve to chce zjistit tu chybu: tudy odkaz


Je mozne ze to byli ulomky katalysatoru, protoze ten vyfuk byl v hroznem stavu ... znami mi ho pomohl vyvarit a prave pak se to stalo ... Ani nevim jestli Honda Accord Coupe CD7, 1997, ma jednu nebo dve Smutný Ted jsi mi nasadil brouka do hlavy ... co kdyz mela dve a jednu pri vyvarovani mohl omylem odstranit Smutný nahrazoval jednu cast vyfuku ... jak to zjistim ?? Nemam zadne manualy, nevite to nekdo ??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8 H+ body: 0 1997 Accord Coupe  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 9:51   Citovat  

Pro tebe platí toto
Ecu si chybu pamatuje, takže je jedno, že třeba momentálně kontrolka nesvítí. Podle toho, že se to stává jen občas, by to opravdu mohlo vypadat na lambdu.
Manuál si stáhni zde
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
MEFISTOFELICO je teď offline  MEFISTOFELICO
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 10:23   Citovat  

Minor napsal:
Pro tebe platí toto
Ecu si chybu pamatuje, takže je jedno, že třeba momentálně kontrolka nesvítí. Podle toho, že se to stává jen občas, by to opravdu mohlo vypadat na lambdu.
Manuál si stáhni zde


Dekuji za manual, ale asi jsem "pripad" nemohu tam najit kde se mi nachazi ten servisni konektor a uz vubec ne, nejaky ten diagram tech chyb podel ceho detekuji kdyz to resetuji, co je to za problem Smutný Manual jsem stahnul, jen to tam nemohu najit Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8 H+ body: 0 1997 Accord Coupe  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 10:29   Citovat  

Konektor hledáš podle obrázku z prvního odkazu.
Seznam chyb je ve zdejší sekci FAQ, případně v manuálu nejspíš v sekci Fuel and emissions položka Troubleshooting nebo Selfdiagnostics.
Chyby zde
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 10:33   Citovat  

V manuálu, co sis stáhl, je to strana 11-18, bod 2. Seznam chyb pak na straně 11-20.
Umístění konektoru pro zkratování strana 11-6.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
MEFISTOFELICO je teď offline  MEFISTOFELICO
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 10:59   Citovat  

Minor napsal:
V manuálu, co sis stáhl, je to strana 11-18, bod 2. Seznam chyb pak na straně 11-20.
Umístění konektoru pro zkratování strana 11-6.


Moc dekuji za trpelivost a ochotu, divam se ted na ten manual a na stranu 11-6 a ten konektor pro skratovani je ten s popisem SERVICE CHECK CONNECTOR (2P) ?? Pokud ano, zda se mi to a nebo do nej jde vice dratu a pokud ano, ktery z nich vyskratovat?? Jaky je postup? To znamena, ze propojim "vyskratuji" dva draty a necham stale vyskratovane a pak otocim klickem a budu pozorovat kolikrat zablika kontrolka motoru a potom podle poctu blikani se podivam na stranu 11-20 a ve sloupci DIAGNOSTIC TROUBLE CODE (DTC) je pocet tech blikani ??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8 H+ body: 0 1997 Accord Coupe  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 11:09   Citovat  

Já tvoje auto neznám, ale podle manuálu bys tam měl najít kromě toho servisního konektoru i jeden dvoudrátový, viz str. 11-18. Jde do něj červený a zelenomodrý drát. A ten konektor propojíš třeba kancelářskou svorkou. Pak otočíš klíčky, aby naběhly kontrolky a počítáš blikání.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
MEFISTOFELICO je teď offline  MEFISTOFELICO
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 11:19   Citovat  

Minor napsal:
Já tvoje auto neznám, ale podle manuálu bys tam měl najít kromě toho servisního konektoru i jeden dvoudrátový, viz str. 11-18. Jde do něj červený a zelenomodrý drát. A ten konektor propojíš třeba kancelářskou svorkou. Pak otočíš klíčky, aby naběhly kontrolky a počítáš blikání.


jj uz na manualu vidim Úsměv Tedy postup je nasledovny? 1) Mam vyple klicky v zapalovani, 2) propojim konektor a necham propojene, 3) otocim klickama v zapalovani a pocitam kolikrat zablika. 4) Podivam se do te tabulky co jsem dal sem nize z manualu jak jsi mi psal, pricemz pocet blikani co uvidim se rovna poctu v tabulce pod sloupcem DIAGNOSTIC TROUBLE CODE (DTC) ???

Podle tveho navodu jak jsi psal odkaz, se jeste neco dela s nejakou pojistkou ... tak ted jsem z toho mimo Smutný


CD7_CD9.pdf
 Komentář:

stáhnout/zobrazit
 Soubor:  CD7_CD9.pdf
 Velikost:  42.02 kB
 Staženo:  245 krát

   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8 H+ body: 0 1997 Accord Coupe  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.5.2011 , 11:50   Citovat  

ano, tak by to mělo fungovat
pojistka je na resetování ecu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
Megaj5555 je teď offline  Megaj5555
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.1.2012 , 17:18   Citovat  

zdravim dal som diagnostiku na accorde coupe 1997 dal som tam tu prepojku a otocil klucom a kontrolka motora ostala svietit je vsetko OK ? ci je vadna jednotka ale auto ide a ostala svietit aj kontrolka SRS
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 152 H+ body: 0 1997 Accord Coupe  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Cukání v motoru - Honda Accord Coupe
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1178s ][ Dotazy: 83 (0.0100s) ][ GZIP on - Debug on ]