Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: Originál svody z ESi
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.8.2010 , 22:39  Naposledy upravil Ivoss dne 25.7.2013 , 23:51, celkově upraveno 4 krát. Citovat  

Opět sháním originál litinové svody 4-2-1, z motoru D16Z6, D16Z7, D16Y2 nebo D16Y4 .. nepopraskané, stačí horní litinová část.

EDIT: Potřebuju pro změnu tu spodní část, horní může být klidně popraskaná, nebo může chybět. Nabídněte.


D16z6Header.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
D16z6Header.JPG, 125.84 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.8.2010 , 22:49   Citovat  

Ivoss napsal:
Koupím originál litinové svody 4-2-1, z motoru D16Z6, D16Z7, D16Y2 nebo D16Y4 .. nepopraskané, nejlépe včetně plechových krytů a držáku.


hodně štěstí Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1513  
bordel je teď offline  bordel
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.8.2010 , 1:52   Citovat  

Ja treba jedny mam, vcetne drzaku a nic moc plechu. Cool
Mozna bych nasel i novy tesneni, napis sz s nejakou cenovou predstavou. Jsem z Prahy.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2750  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 24.8.2010 , 8:44   Citovat  

Destak napsal:
hodně štěstí Mrk


Jakýpak štěstí? Vloni jsem jedny koupil od jednoho nejmenovaného člena a říkal mi, že dalších x takových vyhodil do šrotu Hihi. Škoda, že mě nenapadlo, že budu časem potřebovat další Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
mates je teď offline  mates
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.8.2010 , 22:56   Citovat  

schanis jeste?jedny mam i s lambdou.. mas SZ
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 588 1991 Civic VT  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.8.2010 , 0:18   Citovat  

ja mam doma z esi sedanu d16z6 na prodej jen mi to prekazi klidne se ozvi domluvime se.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 1992 Civic  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2012 , 16:16   Citovat  

Tak a je to tu na novo. Koupil jsem, namontoval a po roce a půl ježdění praskly Smutný. Takže sháním znova ty stejné svody, tentokrát mi stačí jen ta horní litinová část. Nabídněte.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.7.2012 , 16:23   Citovat  

Tu horní část si myslím, že mám, ale kdybys mi to nafotil, asi by se mi to líp určovalo Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2012 , 16:30   Citovat  

Minor napsal:
Tu horní část si myslím, že mám, ale kdybys mi to nafotil, asi by se mi to líp určovalo Úsměv


Tady to je Úsměv.


svody.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
svody.jpg, 236.35 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.7.2012 , 16:34   Citovat  

Pohledám. Není tam z druhý strany nějaký označení?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.7.2012 , 16:58   Citovat  

Tohle by měly být ony.


svody 1.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
svody 1.jpg, 77.39 kB

svody 2.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
svody 2.jpg, 67.05 kB

svody 3.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
svody 3.jpg, 70.03 kB

svody 4.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
svody 4.jpg, 89.36 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2012 , 17:03   Citovat  

Minor napsal:
Pohledám. Není tam z druhý strany nějaký označení?


Je tam něco jako AG-M2 a na druhé straně 3S22. Přihodil jsem ještě foto z druhé strany, jsou to fotky ještě od původního majitele, od kterého jsem svody kupoval předloni na podzim, byly ze sedanu ESi, rok 94 tuším.


svody2.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
svody2.jpg, 211.67 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.7.2012 , 17:05   Citovat  

Minor napsal:
Tohle by měly být ony.


No teda pane, ty seš vážně asi kouzelník Velmi šťastný. Jenom doufám, že ty bílé proužky nejsou praskliny, ale chloupky od domácích mazlů Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
94EJ★1 je teď offline  94EJ★1
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.7.2012 , 18:20   Citovat  

a co s nima mas praskly? je to slyset kdyz prasknou?
ja dneska jel v klidu do kopce devadesatkou a na jednou nejaka rana..
tak zajedu ke kraji otevru kapotu a trochu se kourilo z otvoru krytu svodu pro olejovou merku..
kdyz jsem to sel znova skouknout po par km.. uz ale nic nedymilo
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1846 1994 Civic Coupe  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.7.2012 , 19:43   Citovat  

pred montazi novych (resp. starsich) neprasklych svodu !!!DOPORUCUJU!!!

1) nechat v kazdem pripade srovnat dosedaci plochu svodu - teplem se krouti a prave proto praskaji
2) protahnout pilnikem diry pro stefty tak, aby sly VOLNE bez nasili nasunout na hlavu
3) nove tesneni (staci z autokelly)
4) dotahnout na PREDEPSANY moment! (at maji moznost ohrivanim pracovat)

A mate klid OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.7.2012 , 10:47   Citovat  

FastCivic napsal:
pred montazi novych (resp. starsich) neprasklych svodu !!!DOPORUCUJU!!!

1) nechat v kazdem pripade srovnat dosedaci plochu svodu - teplem se krouti a prave proto praskaji
2) protahnout pilnikem diry pro stefty tak, aby sly VOLNE bez nasili nasunout na hlavu
3) nove tesneni (staci z autokelly)
4) dotahnout na PREDEPSANY moment! (at maji moznost ohrivanim pracovat)

A mate klid OK


Tentokrát se pokusím takhle postupovat, akorát to srovnání není jen tak, pokud nemáš známého s frézkou, který má náladu pohrát si s uchycením svodů, svěrák je na takový díl krátký Velmi šťastný, když jsem potřeboval srovnat přírubu na čínských nerezových svodech, vyhnali mě ze dvou dílen, že to nemají jak uchytit. Tyhle litinové jsem jen překontroloval přejetím přírubou přes smirek nalepený na rovné desce a zdály se dostatečně rovné.
Bohužel jsem nezkontroloval rovinnost té druhé příruby, ze které trčí štefty a stejně bych to neměl čím srovnat, jedině zase šmirgl+deska. Navíc nebyly po ruce originál těsnicí kroužky, Bosal byly moc tenké a v drážkách utopené (dbneska už mám koupené kroužky Starline, které jsou silnější a snad budou pasovat líp), tak jsem kroužky všelijak vypodkládal keramickým papírem, napatlal to tmelem na výfuky a stáhl, šlo to těžko, bylo mi jasný, že to není OK a vlastně kvůli tomu jsem včera svody sundal, že to konečně udělám pořádně, než se ten keramickej papír propálí.. bohužel už bylo pozdě. Jelikož to prasklo poblíž té spodní příruby, asi bude příčina právě v ní.
Co se týče síly utahování, přesně to jsem potřeboval slyšet, protože tu přírubu na motoru vždycky utahuju jako prase, na hranici únosnosti šteftů v hlavě, protože nevěřím těsnění z Autokelly Velmi šťastný. Dneska to utáhnu už jen jemně Úsměv.
Zkusil jsem včera tu prasklinu zavařit elektrodou na nerez (jinou elektrodu s přídavkem niklu doma nemám) a kupodivu to na litinu krásně chytlo, tak uvidím jestli svar vydrží do doby, než mi přijdou další svody a než se dostanu k tomu je vyměnit.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.7.2012 , 12:24   Citovat  

Tak taky špatný, viz fotky. Jestli ti to aspoň na čas pomůže, dám ti je zadara.


svody D16Z6 1.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
svody D16Z6 1.jpg, 158.5 kB

svody D16Z6 2.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
svody D16Z6 2.jpg, 147.35 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.7.2012 , 17:50   Citovat  

Minor napsal:
Tak taky špatný, viz fotky. Jestli ti to aspoň na čas pomůže, dám ti je zadara.


No to je mazec, prasklina je na úplně stejným místě jako na těch mých. Díky za nabídku, pokud bych nesehnal jiné, vzal bych je a nechal někde profesionálně zavařit, vyžíhat, srovnat. Koukám, že si budu muset při shánění dát pozor.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.7.2012 , 18:08   Citovat  

Kyon napsal:
a co s nima mas praskly? je to slyset kdyz prasknou?
ja dneska jel v klidu do kopce devadesatkou a na jednou nejaka rana..
tak zajedu ke kraji otevru kapotu a trochu se kourilo z otvoru krytu svodu pro olejovou merku..
kdyz jsem to sel znova skouknout po par km.. uz ale nic nedymilo


Nevím jestli je to slyšet, možná v tom nějak cinkne. Potom co ti to praskne nepoznáš v podstatě nic, na to aby to nějak prdělo, je prasklina malá. Někdy se postupně začne zvyšovat spotřeba, záleží ve kterých místech prasklina je a jestli se vzduch, který se skrz ni občas nasaje, dostane k lambda sondě. Je to poznat na měření emisí, lambda poměr ukazuje chudou směs (u mě cca 1,2) a nejvíc vyletí po ubrání plynu (až 1,35), kdy se prasklinou přisává vzduch.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.7.2012 , 9:15   Citovat  

Up
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
voyta je teď offline  voyta
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.7.2012 , 10:53   Citovat  

mam cena 1000
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 927 1993 Civic VTEC  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.7.2012 , 22:16   Citovat  

voyta napsal:
mam cena 1000


Vyfotis je?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
voyta je teď offline  voyta
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.7.2012 , 23:01   Citovat  

klidne, jsou to klasicke esi z d16z7
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 927 1993 Civic VTEC  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.7.2012 , 13:00   Citovat  

voyta napsal:
klidne, jsou to klasicke esi z d16z7


SZ
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.7.2012 , 23:28   Citovat  

Up. Stále sháním, čtvrtá nabídka byla nakonec taky s tou samou prasklinou Smutný.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.7.2013 , 23:49   Citovat  

Up. Opět sháním, tentokrát potřebuji pro změnu ten spodní díl se dvěma trubkami.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: Originál svody z ESi
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2045s ][ Dotazy: 131 (0.0273s) ][ GZIP on - Debug on ]